Skocz do zawartości
samhain

Nowe Barwniki Do Układów!

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zamowilem na strone realitynet oczywiscie kolor zolty :> czekam na potwierdzenie i nr konta gdzie kase przelac =)

 

edit:

 

2 minuty po zlozeniu zamowienia i tel od Sama hahah :D w sumie ja tez dlugo nie czekalem 5 min po fotkach zamowilem :D

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedno pytanko, czy naprawde woda z dodatkiem tego barwinika robi sie taka nieprzejżysta? Bo ta mieszanka o kolorze czerwonym czy niebieskim to ładnie krystalicznie czysta. Czy ten żółty barwnik robi wode taką mętną? A może to zdjęcie tak oszukuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ja te fotki widzialem pewnie pierwszy bo 3 min po tym jak je zobaczylem zamowilem u sama zolty barwnik. Chodzi o fotki w polaczeniu z demineralka + borygo czy sie nie psuje efekt itp oraz byly prosby o fotki plynu podswietlonego zwykla katoda w moim przypadku niebieska. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mają się te barwniki do UV Dye-Lite? W MCSie teraz po 10pln stoi ten barwnik...

To jest dobre pytanie :) Jak UV Dye-Lite się sprawuje z mieszanką woda demineralizowana+borygo (najlepiej zielone)? Ma ktoś może taką miksturę w układzie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ciekawe by było porównanie tych dwuch barwników. Bo obydwa kosztują 10 zeta, z tym że UV Dye-Lite jest 5ml a Realityneta jest 4ml, ;). Ale to nie istotne, najważniejszy jest efekt.

 

Edit:

Kto tutaj ma świecącego WCeta z jakimś barwnikiem niech sie pochwali i coś powie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze kto rano wstaje temu pan Bog daje to ja juz od rana rozbieram bude wyjmuje zatyczke i wlewam barwnik zaraz :) fotki beda jak tylko kedzil wpadnie z aparatem ale juz moge powiedziec wstepnie ze sam barwnik w ampulce swiecil ladnie w UV nie wlany do ukladu =)

 

Edit:

 

wszystko juz wlane zatkane i zamkniete. Swieci wypas :) na razie ogladalem tylko komp pod kocem i bylo jasno ciut jeszcze ale widac i swieci mocno. Fotki beda wieczorem po 21 jak sie sciemni gdzies bo nie chce mi sie kompa targac do lazienki pozatym kedzil wpadnie wieczorem. Pozdro =)

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy za opoznienie fotki ponizej :) moim zdaniem swieci ladnie i wszystko cacy. Zdjecia robione w swietle katody UV =)

Psychozabawa!

 

Znajdz jeden element ktory nie pasuje do reszty! do wygrania tytul "Sokole oko Tłika"

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...