Skocz do zawartości
korzec

Teraźniejszość I 64 Bity

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem prawie zdecydowany na kupno a6va , ale mam pewne obawy co do tego czy 32 bitowa maszynka może się w krótce stać przestarzała , a ceny po nowym roku tez powinny spać. Ci ktorzy mimi to kupują 32 bity teraz a jest was dużo: czy moje obawy sa przesadzone? 64bitowy Vista wyjdzie juz w przyszlym roku... hmmm czy w wiejsce pentium M bedzie sie dalo wlozyc jakis zastepczy procek 64 bitowy? hmmm taka ta przyszlosc niepewna :)

Edytowane przez korzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś wiedział co będzie jutro to byś umarł z nudów ... odpowiem pytaniem na pytanie - czy Intel KIEDYKOLWIEK wspierał zmiany procków bez zmiany płyty ? :D 32 bity jeszcze jakiś czas będą wspierane - więc nie ma się co specjalnie przejmować. Ja kupiłem laptop 64 bitowy - ale z prostej przyczyny że był po prostu szybszy (i tańszy). Całą 'przyszłościowością' to się można wypchać - szczególnie w przypadku sprzętu przenośnego.

Edytowane przez LOBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się zprzedmówcami.Sam miałem taki dylemat przy zakupie laptopa.Ale jak ktoś nie korzysta tylko z Linuxa to na razie jeszcze ja bym się wstrzymał.Niby jest Winda 64-bitowa ale są kłopoty ze sterami,a poza tym w przenośnych kompach jeszcze długo będą 32-bity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to tylko winda wspiera 64 bitowe zabawki ;). A tak jak mówicie przesiąście się na coś nei do końca spasowanego ze sobą wg mnie nie ma sensu. Ja tam wole sprawdzony sprzęt jak narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeśli mamy dylemat a nie spieszy nam sie zbytnio z nowym sprzętem do w styczniu ma wejść nowa platforma Intela z dwurdzeniowymi procesorami. Ciekawe ile to będzie kosztowało...

1671815[/snapback]

Ale 64 bity nadal będą tylko u AMD. W przypadku Intela trzeba będzie czekać na następcę Yonaha- Meroma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...