Skocz do zawartości
forest kila zbila

Prawybory 2005 @ Tweak.pl ;-]

na kogo zaglosujesz w niedziele ?  

351 użytkowników zagłosowało

  1. 1. na kogo zaglosujesz w niedziele ?

    • Liga Polskich Rodzin (LPR)
      6
    • Parta Demokratyczna (PD)
      12
    • Prawo i Sprawiedliwosc (PiS)
      61
    • Platforma JKM (P-JKM)
      29
    • Platforma Obywatelska (PO)
      152
    • Polska Partia Narodowa (PPN)
      3
    • Polska Partia Pracy (PPP)
      1
    • Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL)
      3
    • Ruch Patriotyczny (RP)
      0
    • Socjaldemokracja Polska (SdPl)
      10
    • SLD
      15
    • Samoobrona
      7
    • nie bede glosowal/glosowala
      52


Rekomendowane odpowiedzi

edit: BTW trendi Korwin jest za legalizacja wszystkich dragow  :D

1666665[/snapback]

No toc pisalem pare postow wczesniej ;]

Dac cpunom narkotyki i niech problem rozwiaze sie sam. Bardzo mi sie podoba to podejscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam głosować na Korwina, jak on chce publicznej chłosty, a nie wsadzać ludzi do więzienia?! Kiepskie pomysły. Nie takdawno robił sobie jaja z niepełnosprawnych, żeby się nie wygłupiali ( chodziło o taniec niepełnosprawnych). Dla mnie koleś ma pstro w głowie.

 

NIE GŁOSUJCIE NA SLD!!! Te tumany chcą wsadzić dochody z akcyzy za paliwo w KOLEJ!!! Jak ja was [ciach!]y nienawidzę i jak ja wami [ciach!]y gardzę !!!!!( Virus SLD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam głosować na Korwina, jak on chce publicznej chłosty, a nie wsadzać ludzi do więzienia?! Kiepskie pomysły. Nie takdawno robił sobie jaja z niepełnosprawnych, żeby się nie wygłupiali ( chodziło o taniec niepełnosprawnych). Dla mnie koleś ma pstro w głowie.

1667263[/snapback]

Publicznej chłosty, ale nie za morderstwo czy jakieś inne poważne przestępstwo. Mnie osobiście takie coś pasuje bardziej niż całkowita bezkarność wytłumaczona "małą szkodliwością społeczną".

Pierwsze słyszę o tych niepełnosprawnych i nie mam powodów, aby nie wierzyć. No cóż, nikt nie jest doskonały, ale biorąc pod uwagę sprawy polityczne/gospodarcze to tylko jego program mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 10:30 frekwencja 6,76%, pewnie do końca 50% nie przekroczy...

1667449[/snapback]

Tez widzialem tego newsa. Spodobał mi sie jeden z komentarzy pod nim:

 

Polakom gratulujemy frekwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzac na wyniki tutaj pewnie Tusk i jego partia wygra :/ ja nie ide glosowac bo nie ma zadnej parti ktorej program mi odpowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Parówkowy_Skrytożerca

jak mi powiecie z której partii startuje Korwin to może pójdę i zagłosuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mi powiecie z której partii startuje Korwin to może pójdę i zagłosuję :)

1667548[/snapback]

PJKM

Platforma Janusza Korwin Mikke'go

Lista nr 12

 

// bylem szybszy ale nei podalem link do strony Korwina :razz:

Edytowane przez mkl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie jesteśmy "grupą reprezentatywną" bo byśmy fajny parlament mieli :D :D :D

 

btw w lublinie kandydaci do senatu to taki chabety.. trzeba będzie metodę mniejszego zła zastosować bo w tym "zaścianku" wygrają psl/samoobrona lub inni wariaci.. urodziłem się za daleko na wschód..

 

idę głosować :D

 

co do frekwencji -> podejżewam że najwięcej osób będzie w południ i dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany - sporo ludzi nawet - to daje dobre nadzieje, chociaż zależy na kogo głosowali. Można by się przejść pod jakiś lokal grupką i przekonywać ludzi, żeby dobrze zagłosowali :>

 

No, a do senatu zrobiłem kombo PO+PIS+Korwiny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie ludzie w kościołach, może później się wybiorą... jakby wynik stąd przełożył się na wyniki prawdziwe to byłbym nawet zadowolony:>

1667652[/snapback]

Hheh a tam ksieza pewnie nawoluja aby glosowac na LPR :lol2:

 

20min temu wrocilem z roboty wiec poki co siedze w chacie i zastanowie sie nad wyborem, hehe albo na sponta...i jakies kombosy mi powychodza na senat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slayer - lepsza chlosta niz wsadzanie do paki... z naszych podatkow idzie kasa na utrzymywanie zbirow. Taki koles, jakby pobil kogos itp, dostal pozadna chloste to wiecej by tak nie robil... a tak? Pojdzie do paki, ktos go przeleci (sorry za wyrazenie), nic nie bedzie robil, jedzenie za darmoche, podszkoli sie w fachu zbireckim, wyjdzie z paki i... tutaj trza pracowac, nie ma za darmo jak w pace. I co taki koles robi? Zabija, okrada itp... gdzie tu resocjalizacja? Jak najbardziej jestem za kara smierci i za chlosta. Albo: mamy teraz dlug wewnetrzny - kto sie tym zajmie? Janusz by sie zajal. Gdy PiS albo PO dojdzie do wladzy, to gowno bedzie... nic sie nie zmieni. Janek jest za prywatyzacja wszystkich liczacych sie grup/obiektow... to by byla kasa dla polski, a tak to miliardy ida do jednej kieszeni. Dobra juz sie nie rozpisuje... Korwin Mikke gora!!!

 

Szkoda ze nie moge glosowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echh a więc to tak z panem Janem... A tak a propos to w moim mieście był wypadek, zginął Daniel Podrzycki. Pewnie wszyscy wiedzą już. Dla niewtajemniczonych dodam, że był to kandydat na prezydenta RP, lider PPP.

[*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy a wiecie do której są lokale wyborcze czynne ? bo nie chce mi sie iśc teraz za jakąs godzinke 2 bym poszedł

 

btw wytłumaczą mi jak mam zagłosowac żeby mój głoś był ważny bo w sumie pierwszy raz ide głosowac ;] (od mojej 18 w '03 jeszcze nie bylo żadnych wyborów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja także wypełniłem juz swój obywatelski obowiązek :)

 

widac w Polsce ludzie jednak nie za bardzo przejmują się swoją przyszłością (wiem że to już rezygnacja że już nikt nic nie naprawi że każdy bedzie kradł ile sie da ale frekwencja nie powala ) jak narazie frekwencja wynosi 26% :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wyborach, co prawda trochę na siłę, ale niech będzie. Na senatora poparłem jednego z PSL, którego jako jedynego choć minimalnie poznałem, jedengo z PO i także jednego od Korwina ;P

 

Do sejmu poparłem także mi znaną z nazwika kobietę PO - Nowak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...