Skocz do zawartości
Angelika

Pomysły Na Zalozenie Wlasnej Dzialalnosci

Rekomendowane odpowiedzi

niezaleznie jaka dziedzine by sie wybralo to trzeba se liczyc z duzym wkladem wlasnym, wszystkie nisze w rynku sa juz tak zapelnione ze trzeba byc naprawde dobrym i atrakcyujnym zeby zaistniec na rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupcie sobie koparko ladowarke za okolo 200k . Roboczo godzina kosztuje takiego pojazdu 70 zl . Liczac ze dziennie bedzie pracowac takowa 10 godzin to jest 700 zl x 200 dni jakie by przepracowala w roku to jest 140 tysiecy zl :> - paliwo bo pewnie nie malo jego je . To by troche wyszlo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę trochę nad sklepem komputerowym - ale z naciskiem na sprzedaż wysyłkową - bo ceny mógłbym mieć dość dobre, tylko musiałbym mieć więcej czasu, kupić kasę fiskalną, żeby móc bez faktur sprzedawać, no i mieć dobrą reklamę, albo podpiąć się pod znany serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w urzedzie pracy jest takie cos, dla ludzi od tam nie wiem ilu do chyba 25 roku zycia, ze dostajesz 12 000 zl, na Twoja dzialanosc. Mozesz otworzyc fimre, nie placisz skladek ZUS, i musisz utrzymac ta firme rzez rok i kasa jest Twoja. Znaczy sie kase dostajesz na poczatku i mozesz z nia zrobic co zechcesz, ale jesli nie bedziesz im dostarczala rachunkow, na sprzet, ktory wykorzystujesz do swej pracy, nie utrzymasz firmy przez rok, bedziesz zmuszona oddac ta kase, ktora od nich otrzymalas... :wink:. Chcialem sie za to zabrac i otworzyc pogotowie komputerowy, i za ta kase kupic niezlego kompa i narzedzi troche, niezbednych do pracy, ale obawiam, sie tego zwrotu pieniedzy, ze po pierwsze nie bede mial klientow, aby otrzymac rachunki dla ZUS'u, oraz, ze nie dam rady jej utrzymac przez rok :). I jeszcze jedno przychodza obserwowac Twoje miejsce pracy, jak sie Tobie powodzi. Co do calego projektu, osek, zaklada Swoj interes, takze jego spytajcie, a moze sie tutaj wypowie, napewno lepiej to wyjasni niz ja :wink:.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra robi tipsy (nie, nie kody do gier :P) i ma niezla kase z tego. Wystarczy zrobic jakies 2 letnie studia kosmetyczne i cheja. Dobre byloby kombo robienie paznokci+kosmetyczka+solarium. W dzisiejszych czasach TO sie oplaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w urzedzie pracy jest takie cos, dla ludzi od tam nie wiem ilu do chyba 25 roku zycia, ze dostajesz 12 000 zl, na Twoja dzialanosc. Mozesz otworzyc fimre, nie placisz skladek ZUS, i musisz utrzymac ta firme rzez rok i kasa jest Twoja. Znaczy sie kase dostajesz na poczatku i mozesz z nia zrobic co zechcesz, ale jesli nie bedziesz im dostarczala rachunkow, na sprzet, ktory wykorzystujesz do swej pracy, nie utrzymasz firmy przez rok, bedziesz zmuszona oddac ta kase, ktora od nich otrzymalas... . Chcialem sie za to zabrac i otworzyc pogotowie komputerowy, i za ta kase kupic niezlego kompa i narzedzi troche, niezbednych do pracy, ale obawiam, sie tego zwrotu pieniedzy, ze po pierwsze nie bede mial klientow, aby otrzymac rachunki dla ZUS'u, oraz, ze nie dam rady jej utrzymac przez rok . I jeszcze jedno przychodza obserwowac Twoje miejsce pracy, jak sie Tobie powodzi. Co do calego projektu, osek, zaklada Swoj interes, takze jego spytajcie, a moze sie tutaj wypowie, napewno lepiej to wyjasni niz ja .

Pozdrawiam.

Na stronie którą podałem wyżej www.bogatyojciec. pl (bez tego odstepu) jest forum i tam jest temat Własny Biznes--> tam tez jest temat Reality Show w moim wykonaniu, zapraszam. Cała saga o Urzędzie Pracy.

 

niko2003

Czytałeś jakieś książki tego gościa?

 

Czytałem, wszystkie 5. Byłem na jego wykładzie w Polsce. 2-4 lata temu sam prowadziłem 3 firmy. Jest Git, ale mogłoby być lepiej.

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...