Skocz do zawartości
bruce

Rydzyk Znowu :d

Rekomendowane odpowiedzi

ehh a mi sie zrobili zal tych wszystkich zwolennikow o.(oszusta) rydzyka... i nie rozumiem jak mozna byc tak otumanionym przez takiego [sam ocenzurowalem]

 

moja babcie juz dawno przekonalem i nie stawiala oporow :)

 

ale jak slysze ze ludzie oddaja mu cale majatki za to, ze w radiu slysza modlitwy i rasistowskie teksty to moge tylko powiedziec o tych ludziach, ze nie grzesza madroscia

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mojego dziadka nie przekonasz. Jak powiedziałem że w RM kradną a rydzyk to oszut to sie dziadzia ostro zbulwersował, jeszcze troche to by zaczął czymś rzucać :blink: Ciekawe co ten [censored]rydzyk wpaja tej biednej starszyźnie do głowy ... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszlo mnie jeszcze jedno skojazenie. Mianowicie bardzo pasuje tutaj jedna z piosenek Metalliki pt. "Leper Messiah"

Spineless from the start, sucked into the part

circus comes to town, you play the lead clown

Please, please

spreading his disease, living by his story

Knees, knees

falling to your knees, suffer for his glory

You will

 

[Chorus]

Time for lust, time for lie

time to kiss your life goodbye

Send me money, send me green

Heaven you will meet

Make a contribution

and you'll get a better seat

[End Chorus]

 

Bow to Leper Messiah

 

Marvel at his tricks, need your Sunday fix

blind devotion came, rotting your brain

Chain, chain

Join the endless chain

Stinking by his glamour

Fame, Fame

Infection is the game, stinking drunk with power

We see

 

[Chorus]

 

Bow to Leper Messiah

 

Witchery, weakening

Sees the sheep are gathering

set the trap, hypnotize

now you follow

 

[Chorus]

 

Lie.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Radio Maryja klejnotem Polskich mediów" :D :lol2: :blink:

 

Obejrzalem dzisiaj ten odcinek i w sumie mnie niczym nie zaskoczyli. Jakies 4 lata temu jak bylem na dzialce, to z nudow wlaczylem to "radio". Akurat leciala jakas audycja dla dzieci/mlodziezy i jak zaczeli w pewnym momencie jechac po Zydach (co prawda nie tak jak w tych fragmentach z UWAGI, ale i tak), to juz wiedzialem z czym mam do czynienia. Zwlaszcza, ze jestem ateistą, to mnie to jeszcze bawi, ale taki normalny Katolik, to musi sie niezle na nich wqr**ac...

 

Troche mnie tylko zaszokowala ta biernosc wladz swickich i koscielnych. Takich Rydzykow to pewnie jest na peczki wszedzie, tylko czynny opór im nie pozwala sie wybic. A tutaj wszyscy siedza z zalozonymi rekami.

 

Normalnie nic tylko uciekac z tego kraju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na emule jest lepiej :) sam udostępniam :D ...siedzę na razorbacku2.0 w wyszukaj wklejacie : uwaga-odcinek.specjalny.fenomen.ojca.tadeusza.rydzyka.pl.tvrip.xvid-bf.avi

i sie ładnie, szybciutko ściąga . Btw Co Rydzyk robi z tą kasą? Rodziny nie spiera (przykład bratanek, grób swojej matki). Sam nie wiem..podejrzany ten reportaż...pewnie prawda po środku (nie myślcie że bronię tego żyda :] jak juz wcześniej napisałem Rydzyk RAUS Z POLSKI )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oblookałem ten program... i jak dla mnie to co się tam dzieje cały ten rydzyk... jest poprostu chore, zresztą chore jak Polska i wiekszosc Polskiego narodu... jak KRRiT jak władze państwa jak kosciol moze dopuszczac do czegos takiego jak mozna sie bac ... nie mogę ego pojąć chyba jakiś głupi jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rydzyk jest przykładem jak można żerując na wierze i ludzkiej naiwności dorobic się fortuny. Kościół niczego w tym zakresie nie zrobi, bo pewnie obawia się jakiegoś rozłamu i przejęcia wiernych ze strony tej sekty. Starym ludziom nie przemówisz do rozsądku, oglądałem kiedyś zacietrzewienie moherów w obronie tego spryciarza - oddali by za niego życie i zdrowie, normalnie włos się jeży ma głowie. Na szczęście nie jest tak jak to przedstawił slavOK i większość narodu ma jednak normalnie pod sufitem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...