Skocz do zawartości
Mikesc

Ti 4200 Czy 9550 ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam, zaczne od tego, ze nie mam za duzego pojecia o kartach i ich podkrecaniu. kompa uzywam w zasadzie tlyko do netu i ogladania filmow, dlatego potrzebuje karty z tv-out:) do tej pory mialem radeona 7500 64mb, ale juz go nie mam <lol>, dlatego zastanawim sie nad nowa kartą, a nie chce kupować jakiegoś szitu za 140 zł w stylu fx5200 czy 9250 (jezeli to wogole szit, ale z takimi opiniami się spotkalem). dlatego wole dołozyc troszke kaski i za 180 zł kupic np radka 9550, ale czy to sie oplaca?

 

mam durona 1,3, 512 mb ram 333 i plyte glowna msi kt4v,

 

czy moja plyta bedzie takie karty obslugiwac? czy obsluguje agp x8, a jezeli nie, to co wtedy? karta bedzie chodziła gorzej? jezeli tak, to wole kupic jakaś karte na agp x 4 - po co przeplacac

 

gram tylko w football managera a tam grafa nie jest potzrebna, ale moze jakbym kupil pozadna karte to kto wie:) choc od grania mam PS2, ale to juz inna sprawa:)

 

z gory dziekuje za odp i podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tak radeon 9550 genialnie sie kręci (tak o 60-70%) ale ponoc ati ma słabszy tv-out (znaczy gorszą jakość obrazu na tv) ja miałem i nv (fx5200) a teraz mam 9550 i jestem z niego bardzo zadowolony :) ale bf2 mi sie już na moim sprzecie tnie. Ale mówisz że w gierki nie grasz więc do fm nawet fx5500 ci spokojnie wystarczy a nawet w 50% nie bedzie wykorzystywany :) Nie wiem jaki bedzie obraz na tv (w sumie to od tv dużo zależy) ale jak ludzie składają komputery media pc własnie do takich celów jak ty planujesz to wkładają tam fx5500 (do grania to on sie napewno nie nadaje)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie grasz, to z tych dwóch bierz tańszą:)

1681414[/snapback]

dokładnie, jeśli gierki nie goszczą na Twoim kompie to bierz FX 5200, szkoda dokładać dodatkowego $$ do czegos co i tak nie bedziesz wykorzystywał. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...