Jump to content
FrIkO

King Kong

Recommended Posts

Wszystko na max: 1024+ AA x4 + AF x8. Sprawdze jeszcze jak bedzie śmigać na 6800GS

Taa jasne, na takim kompie grasz w 1024x768 i wszystko max? :lol2: dobre..naprawdę.

Zresztą w grze da się tylko AA właczyć.

Taa ja na lepszym kompie niż ty grałem w to w 1280x1024 i AAx3. Bo z x4 czasem zwalnialo trochę w paru momentach.

(...) 1280x1024 i AAx3. Bo z x4 czasem zwalnialo trochę w paru momentach.

Zdecyduj się.

Albo piszesz o nazwie poziomu AA z gry (wtedy to AAx3 ma sens) albo o tych ogólnie przyjętych, ze sterowników (vide AAx4). Stosując te oznaczenia zamiennie wprowadzasz tylko niepotrzebny zamęt, bo niby jakim cudem grałeś z AAx4, jak w grze max. dostępny poziom AA to x3 (sam o tym wspominasz)? A może chciałeś napisać, że nie da rady grać u Ciebie z AAx6, tylko z AAx4, jeśli mowa o klasycznej terminologii, takiej jaką się zwykło stosować już od ładnych paru lat?

W chwili obecnej mało co wynika z twojego postu.

grając w tą gre ma się wrażenie jakby się oglądało film, może dzięki muzyce filmowej albo dzięki szybko rozwijajacej sie akcji,

gierka wciagneła mnie tak ze przeszedlem ją jednego dnia,

przeciętną gierke ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m na godzinke i mi styknie, a od tej nie mogłem się oderwać

grafika zajebista, dzungla zajebista, klimat wyrabisty

no i niestety krótka!

ogólnie nędza nic mnie nie wciagneła i filmu też juz nie chcę widzieć

To zależy od gustu, gierka świetna i na film też pewnie sie wybiorę.

Zdecyduj się.

Albo piszesz o nazwie poziomu AA z gry (wtedy to AAx3 ma sens) albo o tych ogólnie przyjętych, ze sterowników (vide AAx4). Stosując te oznaczenia zamiennie wprowadzasz tylko niepotrzebny zamęt, bo niby jakim cudem grałeś z AAx4, jak w grze max. dostępny poziom AA to x3 (sam o tym wspominasz)? A może chciałeś napisać, że nie da rady grać u Ciebie z AAx6, tylko z AAx4, jeśli mowa o klasycznej terminologii, takiej jaką się zwykło stosować już od ładnych paru lat?

W chwili obecnej mało co wynika z twojego postu.

Zamęt, przecież wszystko zrozumiale napisałem (przynajmniej w/g mnie). Przeczytaj dokładnie mój post, napisałem w nim, że max w grze jest AAx4! A ja gram z AAx3, bo z AAx4 potrafiło w paru miejsach zwalniać.

Czytaj dokładnie.

Właśnie dzisiaj ją ukończyłem i śmiało mogę powiedzieć, że jest bardzo dobra. Choć nie wybroniła się przed małymi błędami, naprawdę niewielkimi, całość tworzy klimatyczną, dynamiczną i emocjonującą przygodę, którą przeżywałem z napiętymi zwieraczami. Gra zapewnia kawał solidnej rozrywki, troszkę przykrótkiej ale na wysokim poziomie.

Od strony graficznej prezentuje się nie mniej ekscytująco i jak na mój gust doskonale uprzyjemnia rozgrywkę wywołując często, gęsto podziw dla stworzonych lokacji.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

:cool:

Kto mi pomoże? Różne już rzeczy widziałem ale takiego czegoś nie :) Co zrobić aby wejść na tą skałę? Biorę Ann i wskakuje, wspinam sie z pomocą klawiszy strzałek i spacji i nic. Nie wiem o co chodzi. Z której strony podejść?

Dołączona grafika

Edited by LCC

AA to skrót od anty-aliasing czyli wygładzanie obrazu ... i teraz wartości to krotność wygładzenia ...

Draakowi raczej wyjasniać co to AA nie musisz :blink:

Poza tym AA wystepuje tlyko w psotaci parzystej z racji mechanizmu jego powstawania. więc troszke wprowadzaiłeś w bląd. AA x3 to po prostu wartość jaką gra opisuje chyba AA 6x

Ja jakos szybko dawalem rade, potem troche przystanalem na 50 % jakos tam chyba przy dinozaurach.. i tak jakos strasznie mnie to zniechecilo.. i przestalem grac.. ale moze ktos mi przyblizy sytuacje i powie jak przejsc :)

nie wiem o jakie dinozaury ci chodzi? bo są prawie wszedzie :)

Ta gra jest na tyle prosta i nieskąplikowana, że nawet dziecko sobie powinno poradzić, nigdzie się nie można zgubić, zagadek brak, walki sa dość proste itd.

jeżeli nikt inny ci nie pomoże to polecam

http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/

Edited by rockers

Witam....mam tę grę i zawiesiłem się w pewnym momencie. A mianowicie w scenie gdzie gram Kongiem i wszystko dzieje sie na krawędzi wodospadu na ktorym pasą się 3 T-Rexy. Nie wiem jak mam te pokonać. Próbowałem nawet z wodospadu je zapchnąć i sie nie da. Jak cos wiecie to powiedzcie bo juz sie cały dziń męczę....:(

Witam....mam tę grę i zawiesiłem się w pewnym momencie. A mianowicie w scenie gdzie gram Kongiem i wszystko dzieje sie na krawędzi wodospadu na ktorym pasą się 3 T-Rexy. Nie wiem jak mam te pokonać. Próbowałem nawet z wodospadu je zapchnąć i sie nie da. Jak cos wiecie to powiedzcie bo juz sie cały dziń męczę....:(

sory ale ta gra nie ma nic w sobie że trzeba się zastanawiac, prowadzi gracza za rączke od początku do konca. Musisz je poprostu zabić, pierw kilka ciosów a potem złapać i rozerwać szczęke.