Skocz do zawartości
Kobrowisko

Jaki aparat do 3000zł

Rekomendowane odpowiedzi

spróbuj poszukac na www.skąpiec.pl

allegro.pl

http://www.grosman.info

ze swej strony poleciłbym olympusa e-300 z kitem i drugim obiektywem - u grosmana jest za 3080...

 

co do grosmana - kupiłem u niego panasonica fz20 w cenie 200zl mniej niz wszędzie - spoko koles, sprzedaje już od lat. ktos tu na forum mu już pisał referencje - chcesz się upewnic to poszukaj.

 

Pozdro

 

PS. w przypadku lustrzanki cyfrowej obojętnie co wybierzesz raczej będziesz zadowolony. Chciałem kupic jakąś, ale dziecko na świat się spieszyło i kupiłem aparat, na jaki mnie było akurat wtedy stac. Jak na razie zrobiłem jakies 4000 zdjęć (z czego oczywiscie nadaje się około 10% tylko do wywołania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się ma do nikona i innych ale Panasonic wypuszcza coraz ciekawsze egzemplarze, sądzę, że warto się chociaż zaintresować FZ-30 którą miałem okazję używać.

1698792[/snapback]

Nic nie mam przeciwko firmie Panasonic ale ja szukam lustrzanki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajac opinie o aparatach wybralbym canona 350D jest obecnie w USA w cenie 720 USD czarny i 689 USD srebrny z obiektywem 18-55 torba, stojakiem i zestawem do czyszczenia soczewek. Dojdzie do tego dostawa i pewnie clo...

Ponadto ten canon ma obudowe z plastiku... jak ktos nie lubi...

Edytowane przez sativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że mieszkasz w Polsce i znasz sposób na sprowadzenie tego do nas...

Oki dzięki za chęci...

1698911[/snapback]

Niestety nie mieszkam...

Najlepszym sposobem na sprowadzenie tego to sytuacja , kiedy ktos z Twoich znajomych wraca z USA i moze Ci to przewiezc bez cla jako bagaz podreczny...

No i oczywiscie musi to wczesniej kupic :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mieszkam...

Najlepszym sposobem na sprowadzenie tego to sytuacja , kiedy ktos z Twoich znajomych wraca z USA i moze Ci to przewiezc bez cla jako bagaz podreczny...

No i oczywiscie musi to wczesniej kupic :wink:

1698921[/snapback]

No i to właśnie jest najwiekszy problem w tym wszystkim:

kupić taniej i jeszcze jakoś przywieżć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to właśnie jest najwiekszy problem w tym wszystkim:

kupić taniej i jeszcze jakoś przywieżć.

1698983[/snapback]

Normalnie jako wysylka z USA po raz pierwszy raczej nie dodaja cla. W przypadku wysylki... Cena jest dosc dobra, ale nie masz kolesia/kumpeli do transportu. Nie mam zamiaru namawiac Cie do wysylki kasy bo sie nie znamy. Popytaj ludzi moze ktos ze znajomych wraca, odwiedza kogos .... Cenka dobra jak mi sie wydaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena naprawde jest bardzo dobra i to nie tylko 350'tki ale także Nikona D70s nad którym sie najbardziej zastanawiam. Jednak nie znam nikogo z USA a znajomi to raczej tak daleko nie podróżują.Mam tylko rodzinke(dalszą) w Kanadzie.Moze tą drogą jakoś to sprowadze... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolesie z wiekszosci firm wysylaja bez problemu do Kanady. Moze cena podskoczy Ci o parenascie dolcow, ale raczej kolesie z Kanady nie beda mieli problemow ze sprowadzeniem czegos z USA. Tylko na tej stronie jest mala promocja, ktora moze sie skonczyc dosc szybko. Pospiesz sie raczej z wyborem i zakupem, chociaz z drugiej strony na pewno beda inne promocje, a najwieksze w przeddzien swieta dziekczynienia i w jego trakcie.

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa......

A gdzie obiektyw...??

1698752[/snapback]

a obiektyw to trzeba sobie dokupić :> musisz się do tego przyzwyczaić że w lustrach nie ma jednego uniwersalnego szkła .. rotacja

 

a oferta 5D którą podał cyganos jest dosyć ciekawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a obiektyw to trzeba sobie dokupić :> musisz się do tego przyzwyczaić że w lustrach nie ma jednego uniwersalnego szkła .. rotacja

 

a oferta 5D którą podał cyganos jest dosyć ciekawa...

1699352[/snapback]

Nie zrozumiałeś mnie...To że obiektyw trzeba dokupić to oczywiste.Ja to pisałem w sensie"ta a gdzie obiektyw(za tą kase)".Jak znajde chwile to poszukam jakichś recek o tej minolcie i poczytam.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jakos w minolte sie nie pakowal, chyba ze masz juz obiektywy minolty. Bo pozniej bedziesz chcial kupic pewnie lepsza lustrzanke a u minolty nic ciekawego pozniej w wyzszych modelach nie ma.

 

Lepiej kompletowac obiektywy do Canona/Nikosia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam w necie to za te kase bralbym tylko minolte 5D(sam sie zastanawialem nad taka inwestycja ale doszedlem do wniosku ze chyba nie bede dosc duzo focic obecnie i jeszcze sie wstrzymam) swietny sprzet, a bezsensowny wydaje mi sie argument ze wyzej nic nie ma bo jest 7D a zanim mu sie ta 5D znudzi to zdaza z 3 nowe modele wypuscic, zreszta co bede pisal poczytaj recenzje na serwisach i forach o aparatach i pamietaj ze aparaty to nie tylko Nikon/Canon bo wiele negatywnego mozna poczytac o tych podstawowych cyfrowych lustrzankach obu producentow.

 

zaraz pewnie mnie ktos zjedzie za tego Nikona i Canona no ale co tam podalbym jakies linki do innych for ale nie pamietam czy regulamin nie zabrania

 

A co do Sony R1 to nie wiem czy potrzbna mu az tak duza matryca bo niby po co, na A4 pewnie drukowac nie bedzie albo rzadko no i jest juz polska recenzja(czyli pewnie wkrotce w sklepach) i sprzet wypadl calkiem niezle o wile lepiej niz F828(jak dobrze pamietam nr)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam w necie to za te kase bralbym tylko minolte 5D(sam sie zastanawialem nad taka inwestycja ale doszedlem do wniosku ze chyba nie bede dosc duzo focic obecnie i jeszcze sie wstrzymam) swietny sprzet, a bezsensowny wydaje mi sie argument ze wyzej nic nie ma bo jest 7D a zanim mu sie ta 5D znudzi to zdaza z 3 nowe modele wypuscic, zreszta co bede pisal poczytaj recenzje na serwisach i forach o aparatach  i pamietaj ze aparaty to nie tylko Nikon/Canon bo wiele negatywnego mozna poczytac o tych podstawowych cyfrowych lustrzankach obu producentow.

 

zaraz pewnie mnie ktos zjedzie za tego Nikona i Canona no ale co tam podalbym jakies linki do innych for ale nie pamietam czy regulamin nie zabrania

 

A co do Sony R1 to nie wiem czy potrzbna mu az tak duza matryca bo niby po co, na A4 pewnie drukowac nie bedzie albo rzadko no i jest juz polska recenzja(czyli pewnie wkrotce w sklepach) i sprzet wypadl calkiem niezle o wile lepiej niz F828(jak dobrze pamietam nr)

1705138[/snapback]

Pamietasz linka jakiegoś ??? DO tej Minolty(test,recenzja)

 

GoldenSo. Ten soniak to jak sie u nas pojawi to myśle że ponad 4000 będzie kosztował.W końcu to Polska nie stany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...