Skocz do zawartości
cavarr

Elektro World

Rekomendowane odpowiedzi

np. takie ;0

 

ps2 + 4 gry (formula 1, God of War, Getaway, Jak3 ) za 399zł :D

notebook za 999zł  :razz:

Philips 29" 100Hz za 699zł itp.

1708587[/snapback]

 

Tylko taki drobny detal:

 

600 sztuk konsoli

250 sztuk laptopa

400 sztuk telewizora

 

Powodzenia na otwarciu ;)

 

I poza tymi trzema jedyna ciekawa rzecza w ich ofercie (tej wielgachnej plachcie, ktora byla dzis w gazecie) to byla plazma 42" Philipsa za 3999zl, poza tym to albo chlam, albo ceny nie odbiegajace od Media Markt.

 

IMHO cale to otwarcie to "z duzej chmury maly deszcz" i nic sie specjalnie cenowo nie zmieni. Ale milo ze konkurencja rosnie, zawsze to dla nas klientow lepiej.

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem debilem, ale byłem, z czystej ciekawości ;) Pierwszy raz na takiej imprezie. PSTwo starczyło gdzieś do 10:30, wbrew temu co piszą media (sam wziąłem jedną). Najszybciej chyba zniknęły te cud-laptopy za 999zł. Ogólnie było kupę ludzi i ponad dwu-godzinne kolejki do kas. Można było brać po jednej sztuce danego towaru na osobę.

 

Byłem tam od 4-tej rano :D i było tam wtedy może z 500 osób. O 6-tej tłum liczył najmarniej kilka tysięcy. Ogólnie wszystko całkiem dobrze zorganizowane: trasa dla tłumu ustawiona z barierek, ochrona i policja do dzielenia tłumu na mniejsze grupki i do przemieszczania tych grupek po trasie aż do drzwi sklepu. Jedyna ciekawsza sytuacja to ta, jak trochę osób próbowało się wbić na Jana skacząc przez barierki zaraz po otwarciu drzwi :) Ale i to w sumie było bezcelowe, bo każdy uczciwie stojąc w kolejce i będąc tam w miarę wcześnie mógł kupić co chciał.

 

Na mój gust to nie było tam za dużo jednocześnie dobrych i tanich rzeczy do kupienia, chociaż kilka nawet całkiem niezłych, np.: PsTwo + 4 gierki za 399zł, Philips 29" 100Hz Stereo za 699zł, Plazma 42" (chyba i tak z nędzną rozdziałką) za 3999zł i 32-calowy LCD 720p za 3999zł. Oczywiście dla innych żelazko za 49zł też mogło się wydawać okazją życia, ale to kwestia gustu :) Liczba sztuk ograniczona była chyba tylko w przypadku tego Philipsa, PsTwo i cud-laptopa Patriot - reszty mieli pod dostatkiem.

 

Wbrew waszym opiniom nie było ŻADNEGO mordobicia, a każdy sprzęt jest nowy i posiada gwarancję. Czy wybrałbym się na takie coś jeszcze raz? Czemu nie, zależy od tego co i za ile by sprzedawali :) I zaznaczam, w porównaniu z otwarciem Media Markt w Łodzi tutaj była pełna kultura.

Edytowane przez Mizc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptopy firmy Patriot, taki dość stary model, teraz będzie ich zalew na allegro :) Są np.Tu. Kupiony za 999zł a już idzie po 1200 :) Było tylko 250 sztuk. Zniknęły w mig. Były też inne, np. Fujitsu Siemens AMILOM7405PL (Pentium M-715, 1.5GHz, 512MB RAM. 60GB HDD, DVD-R/RW (+/-) DL, XGA 15", WIFI, MS WIN XP) za 2999zł.

 

Co do monitorów LCD, to się specjalnie nie przyglądałem, ale w gazetce były tylko jakieś noname'y Proview 17" za 599zł i Proview 19" za 1199zł. Oczywiście w EW były też jakieś inne, ale chyba nie po już tak konkurencyjnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem wezmę chyba więcej gotówki i biorę co tylko się da :lol2: Parę godzin stania, potem wystawienie kilkunastu aukcji i można sobie w dzień zarobić kilka tysiaczków :]

Edytowane przez Mizc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od razu sie przyznam ze jestem pracownikiem Electro. I to co niektorzy tu wypisuja to kompletne bzdury. Po Pierwsze jaki poserwisowy sprzet??? Jesli nie widziales to nie pisz. Nowe konsole PS2 plus gry, w niektorych paczkach bylo nawet Grand Turismo 3, lacznie 5 gier. Ale w wiekszosci 4. I bylo tego duuuuzo, jeszcze wczoraj mozna bylo dostac. Notebook Fujitsu z Centrino 740 zszedl tez dopiero wczoraj popoludniu. Aparaty Olympusa i Sanyo nadal sa.

Albo ktos tu jest przyzwyczajony bardzo do Media, albo jest jego pracownikiem (sam pracowalem w Saturnie) i pisze bzdury. Ja sam kupilem sobie co chcialem wczoraj dopiero. HP 1317 jest naprawde niezla za ta kase. Szkoda tylko ze naklejka jezykowa jest po Czesku albo Wegiersku. W sumie to w niczym nie przeszkadza...

I jeszcze jedno = nastepne promocje maja zasade ze to co w gazetce to jest przez 3 dni do bolu, kazdy kupi. No i co wy na to? A propos kompow stacjonarnych, to zagladalem do srodka i sa najczesciej na plytach Asusa lub Microstara. Zero badziewia. Nawet ten za 699 (jeszcze jest) jest na Microstarze. Z checia podyskutuje z osobami, ktore zawsze sa przeciwko wszystkiemu bo tak wypada. Sam do tej pory nie lubilem molochow elektronicznych, pomimo iz w nich pracowalem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Witam! Od razu sie przyznam ze jestem pracownikiem Electro. I to co niektorzy tu wypisuja to kompletne bzdury '' by Konkor

Ja tez sie nie znam na tym co ludzie tu wypisuja i mam kolezanke ktora tez pracuje w EW, ale jesli chodzi o ceny, to skłamaliście, mozna to tak nazwać. Obiecywaliście ze beda najnizsze, a tymczasem po drugiej stronie ulicy w EuroAGDrtv promocja w tym samym dniu co ruszyliscie :

 

Kamera JVC - w EW 799zl a w euro 750zl

Radio Sony - w EW 399zl a w euro 366zl

 

Wczora jak byk wielka reklama w gazecie MM - Wspomniana plaza 42'' Philipsa u was 3999zl a w MM 3599zl. No i o co tu chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie nie znam na tym co ludzie tu wypisuja i mam kolezanke ktora tez pracuje w EW, ale jesli chodzi o ceny, to skłamaliście, mozna to tak nazwać. Obiecywaliście ze beda najnizsze, a tymczasem po drugiej stronie ulicy w EuroAGDrtv promocja w tym samym dniu co ruszyliscie :

 

Kamera JVC - w EW 799zl a w euro 750zl

Radio Sony  - w EW 399zl a w euro 366zl

 

Wczora jak byk wielka reklama w gazecie MM - Wspomniana plaza 42'' Philipsa u was 3999zl a w MM 3599zl. No i o co tu chodzi??

1712695[/snapback]

A chodzi o to ze w EW tych kamerek i radii bylo po kilkaset i nie byly chowane na magazynie, a u nich tak. Znam ten schemat bo pracowalem juz w kilku miejscach. Moze jest tu ktos z MM i szczerze powie ile bylo tzch plazm Philipsa?????

Nie problem wystawic nizsza cene niz konkurencja. Kazdy tak potrafi, problem tylko taki ze to dla kilku pierwszych osob a reklama jeszcze dlugo bedzie wisiala na bilbordach. Taka polityka MM.....

 

A tak wogole to plazmy za 3999 w EW dzisiaj rano jeszcze byly.... Nie wiem jak teraz.

Edytowane przez Konkor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chodzi o to ze w EW tych kamerek i radii bylo po kilkaset i nie byly chowane na magazynie, a u nich tak.

Ale mi nie chodzilo o ilosc w magazynie bo nie o tym mowilem tylko oto ze zastrzegaliscie ze bedziecie mieli najnizsze ceny w warszawie sprzetu rtv i agd a tymczasem wcale tak nie bylo :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzilo o ilosc w magazynie bo nie o tym mowilem tylko oto ze zastrzegaliscie ze bedziecie mieli najnizsze ceny w warszawie sprzetu rtv i agd a tymczasem wcale tak nie bylo :?

1713102[/snapback]

No racja, ale nie byly brane pod uwage takie zagrywki... Kazdy sklep moze walnac reklame ze u nich plasma za 100zl, i dac 2 sztuki do sprzedazy, a klientow i tak sciagnie. Patrzac pod tym katem, to ok. racja. EW nie ma najtaniej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech się powybijają ;]

Mniej debili będzie ;]

1708924[/snapback]

Hehe ja pamiętam jak otwierali Media Markt - to co w TV pokazywali było żałosne. Dziadki po 70 lat i kobiety w ciąży walczące z tłumem po to by sobie kupić jakiś chłam kilkaset złotych taniej. Rozumiem że dla sporej grupy ludzi to niepowtarzalna okazja, ale bez przesady - własne zdrowie ważniejsze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...