Skocz do zawartości
marco

Uaktualnienie Forum - Prośba O Testy I Requesty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Trwają testy aktualizacji forum do najnowszej wersji 2.1.2

Testowa instalacja jest dostępna pod adresem http://test.tweak.pl (UWAGA!!!! witryna testowa NIE jest synchronizowana z forum.purepc.pl - jest to kopia bazy sprzed paru dni. Proszę pamiętać, że wszystkie posty na test.tweak.pl zostaną skasowane po zakończeniu testów!)

 

Zachęcam do testów i składania requestów co do funkcjonalności jakie chcielibyście widzieć w nowej wersji.

 

Narazie znane błędy:

* skin desert niedostosowany do IPB 2.1.x [w trakcie poprawiania]

 

WSZYSTKIE zgłoszenia proszę wprowadzać pod adresem:

http://www.tweak.pl/flyspray/index.php

a NIE na forum - ogromnie usprawni to nam prace

Żeby zgłaszanie było prostsze nie jest wymagana rejestracja w systemie flyspray i można zgłoszenia dokonywać anonimowo.

 

Dziękuje bardzo za uwagę i mam nadzieje za cenne sugestie :)

 

PS. Proszę zwrócić uwagę, że zgłoszenia już załatwione są standardowo ukryte i można do nich dostać się wybierając opcje "Dowolny status" i naciskając szukaj. Przed zgłoszeniem proszę sprawdzić czy taki request już nie istnieje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił o opinie o wielkości czcionek w skinie rooq.

Powiększyłem trochę, bo wiem, że była taka potrzeba, natomiast chciałbym się dowiedzieć, czy aktualna ich wielkość jest ok czy może jednak jeszcze troszkę większe.

 

Dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił o opinie o wielkości czcionek w skinie rooq.

Powiększyłem trochę, bo wiem, że była taka potrzeba, natomiast chciałbym się dowiedzieć, czy aktualna ich wielkość jest ok czy może jednak jeszcze troszkę większe.

 

Dzięki! :)

1732728[/snapback]

Czcionka linkow takich jak: Szukaj, czy Regulamin sa OK, ale opisy tematow (w dzialach), tresc postow, jest za jasna, i ciut za mala jeszcze :).

 

EDIT: I jescze jedno male pytanko, kiedy mozemy liczyc, na wprowadzenie skinow na forum :?:

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na moje oczy :P to wystarczylo by zamienic wielkosci czcionki tematu z opisem tematu... ciagle opis jest wiekszy a to tak dziwnie troche...

w postach (tresc) sa tez jeszcze mniejsze troche ale to juz mi nie sprawia problemu... nie wiem jak inni wola ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok pomęcze jeszcze troche te czcionki.

Co do terminów: jak będzie gotowe ;)

 

Aktualnie jako, że i tak ładnie już rozgrzebaliśmy cały system forum i chcemy jeszcze pare zmian dodać to stwierdziliśmy, że poczekamy aż IPS podeśle nam patche do 2.1.3 z poprawkami kilku błędów które zgłosiliśmy

Pozatym aktualnie intensywnie pracujemy nad testami łączenia forum z (tajemnica ;) czego nie widać akurat, ale prace trwają i też w sumie chcielibyśmy mieć pewność czy nic nie wysypie się po wrzuceniu tego na forum.

 

Realne terminy są aktualnie takie:

- ten weekend jeśli 2.1.3 wyjdzie, my stwierdzimy, że z niektórymi zmianami jesteśmy zbyt daleko, żeby czekać i wrzucimy narazie same zmiany które są

- następny weekend jeśli 2.1.3 wyjdzie późno, albo będzie dużo babraniny w plikach

- za 2 tygodnie jak popsujemy forum tak że zacznie sypać błędami bazy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym aktualnie intensywnie pracujemy nad testami łączenia forum z (tajemnica ;) czego nie widać akurat, ale prace trwają i też w sumie chcielibyśmy mieć pewność czy nic nie wysypie się po wrzuceniu tego na forum.

1732766[/snapback]

Komentarze? Super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tak dlugo :?. Nie dalo by sie chociaz w ten weekend wrzucic, z dwa dobrze dopracowane skiny :?: Np. Rooq :?: A reszta, ktora nie jest tak dobrze dopracowana, pozniej :wink:.

1732823[/snapback]

Nie przewiduje backportowania zmian do 2.0.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylo ok... jak nastapila przerwa o 00 tak sie cosik popsulo u mnie... nie moge zminnic skina... zmieniam i mi sie ne przeladowuje... oraz nie dziala mi przycisk szybkiejodpowiedzi.... moge na niego klikac ale sie nic nie robi... uzywam operki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...