Skocz do zawartości
Dzid

Cisza - Priorytet

Rekomendowane odpowiedzi

podpisze sie pod tym co napisał wyzej letrev

 

np. quasi pasywka w stylu antec phantom wbrew pozorom wcale nie bedzie cichsza - ba - pod obciazeniem znacznie głosniejsza gdy wentylek 80mm sobie wejdzie na obroty

 

zresztą inwestowanie w tylko pozornie cos pasywnego za ciezki szmal majac pod reką taką perełkę jak s12 uwazam za nieporozumienie

Edytowane przez bartezjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie Seasonic wychwalany wszem i wobec, owszem. Ale nie tylko Seasonic istnieje.

 

Co do tego, czy przekonamy się po kilku latach, to niestety tak będzie. Ja przekonałem się na kilku seasonicach, co prawda mniejszej mocy(300W, 350W), że aż tak różowo nie jest.

 

Jednak niczego nie chciałbym sugerować, ponieważ wróżką nie jestem.

 

Dlatego wybrałem Anteca, innymi słowy CWT. Bo wiem, że mnie nie zawiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj gdybasz Benito

 

jeszcze nie udało mi sie znalesc padnietego s12 na xs, dfi-street czy innych forach (tam userów tych zasiłkek jest pokazna ilosc)

 

na rodzimym rynku pomimo faktu iz te zasiłki dopiero od niedawna sa dostepne równiez nie słyszałem o jakiejkolwiek awarii

 

zakładnie ze stosunkowo mloda seria s12 ma powielac jakies tam złe doswiadczenia z dalekiej przeszłosci jest bez sensu

 

a jak bedzie w istocie przekonamy sie za lat kilka

 

mam 3l gwary i nie specjanie sie niczym przejmuje a to co ta zasilka oferuje jest naprawdę warte kazdej wydanej złotówy

Edytowane przez bartezjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co do trwałosci to nie wiadomo jak wypadnie...ale mysle ze producent wziął sobie co nieco do serca i nowe juz są ok :P a jeszcze cichego benito polecasz? to Twoje jest ciche?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ch.... jowo - pewnie zaboli to wielu posiadaczy tagana ale taka niestety prawda

 

czyli Seasonic :) jesli chodzi o cisze i wydajnosc. Jedna sprawa mnie troche irytuje w tym zasilaczu , to ze nia ma gumowej oslonki na otworze w obudowie zasilacza przez ktora wychodza kable (jest blacha ktora po pewnym czasie moze zaczac uszkadzac izolacje przewodow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ciebie to irytuje, mnie również.

 

Seasoniki były zawsze spartańsko wyposażone, ale z tą osłonką to już przesada.

 

Pewnie wyjdzie nie długo rev.2 tych zasiłek wyuposażona w końcu w kable do PCI-E i te nieszczęsne osłonki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyjdzie nie długo rev.2 tych zasiłek wyuposażona w końcu w kable do PCI-E i te nieszczęsne osłonki.

 

rev2 jest juz od dłuzszego czasu

kable Pci-E sa -dwa -przynajmniej w 500 i 600 (w 430 ich brak)

 

a osłonki dalej nie ma :wink:

 

jak ktos nie bedzie sie za tych kablach wieszał ani robił z zasiłki hustawki to nie wiem jak moze zerwac izolacje z tych przewodów

Edytowane przez bartezjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rev2 jest juz od dłuzszego czasu

kable Pci-E sa -dwa

 

a osłonki dalej nie ma :wink:

 

jak ktos nie bedzie sie za tych kablach wieszał ani robił z zasiłki hustawki to nie wiem jak moze zerwac izolacje z tych przewodów

wieszanie sie wieszaniem ale wiesz gdy przez te kabelki bedzie lecial duzy prad to kabelki beda sie rozgrzewac a w rozgrzana oslonke na kablu)izolacje) latwij bedzie sie "wcinac" blacha obudowy (otworu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...