Skocz do zawartości
samhain

Dlaczego Zdecydowales(as) Sie Na Wc

Dlaczego zdecydowales(as) sie na WC  

162 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dlaczego zdecydowales(as) sie na WC

    • - Cisza,
      9
    • - Cisza z odrobina wydajnosci,
      18
    • - Cisza i wydajnosc,
      105
    • - Wydajnosc,
      17
    • - Fajny bajer ;)
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie Cisza i Wydajnosc to byl Moj priorytet...

 

I sie Udalo... OC o wiele lepsze niz na Ac i nawet MAx obrotow suszarki itp.... a cisza Cudowna... Najgorsze jest to ze pojecie cszy jest bardzo dziwne... bo jeszcze rok temu wydawalo mi sie ze mialem cichy komputer a teraz jakbym uslyszal kompa sprzed roku to pewnie wysiedziec bym nie mogl :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwość chłodzenia gpu i cpu naraz do -20'C stosujac chłodziarkę :D . A tak pozatym to ac jest nudne, kompa nawet nie zaleje..... zero emocji <_< .

 

Napewno nie dla ciszy - i tak bez conajmniej dwóch delt 120 nie da sie schłodzić dobrze kompa :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza, bo miałem strasznie hałaśliwego kompa (ludzie mowili ze chodzi jak snopowiązałka);

Wydajność, nie lubie jak mam swiadomosc ze cos mi sie przegrzewa w komputerze.

 

Fajny bajer też oczywiście i niesamowita satysfakcja że to działa....

 

EDIT:

teraz dopiro zwróciłem na to uwage, w teaci jest napisane Dalczego Zdecydowałeś(aś) Sie Na Wc. I teraz moje pytanie, czy jest jakas kobita u nas na forum ktora ma kompa chłodzonego wodą? Ja o takiej nie słyszałem, czy mi sie zdaje czy WC to typowo męska dziedzina?!

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze juz 72 osoby oddały głos, co oznacza ze tyle ludzi ma WC, a ile mamy wucetów w galerii? Troche mniej. Ludziska pokazcie co macie pod biurkiem ;), dajcie jakies fotki to sobie pooglądamy, bo ostatnio to nuda maxymalna w działe Chłodzenia Wodnego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze juz 72 osoby oddały głos, co oznacza ze tyle ludzi ma WC, a ile mamy wucetów w galerii? Troche mniej. Ludziska pokazcie co macie pod biurkiem ;), dajcie jakies fotki to sobie pooglądamy, bo ostatnio to nuda maxymalna w działe Chłodzenia Wodnego!

1718656[/snapback]

A po co zakładać nowe tematy o chłodzeniach wodnych, które różnią się tylko doborem bloków, kolorem węży i nickiem autora. Niestety 90% przypadków tak właśnie wygląda. Masz coś inowacyjnego - pokaż, w przeciwnym razie zaśmiecasz temat i na pewno usłyszysz "kolejny kibel jakich wiele". U mnie woda płynie od dawna i chwała jej za to. A jak dojdę do wniosku, że warto Wam pokazać, że całkowicie pasywne - z naciskiem na "wydajne" - chłodzenie wody jest możliwe to może i coś naskrobię. Narazie temat o "grzejniku miast nagrzewnicy" i komentarze w nim zawarte jakoś skutecznie mnie zniechęcają :-|

 

A jeśli chodzi o sondę? Hmmm.. cisza, cisza i jeszcze raz cisza.. no i coś musi schłodzić moje ambicje :D hihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga82 jak tylko skończe bude to ja pokaże co mam pod biurkiem ;) Ale narazie ciiiiiiicho sza ;) ma3ek ale zauważ że każde WC czymś sie jednak różni od pozostałych - wiesz według mnie to tutaj każdy wkłada troche od siebie, bo jednak trza mieć pomysł jak i gdzie to wszystko upchnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że bajer swoją drogą ;) Kto do mnie nie przyjdzie to mu gały na wierzch wychodzą :P Jestem jedyną osobą u mnie na osiedlu która ma WC :P

1718615[/snapback]

 

hehe, u mnie to samo ;)

1718628[/snapback]

mnie już to powoli wkurza każdemu kogo wpuszczę kto do mnie wpadnie musze tłumaczyć jak to działa !!! wysłuchiwać głupie pytania po co mi to, nie wspomnę o rodzicach którzy patrzą na mnie jakoś dziwnie ale zawsze im tłumacze że jedni mają rybki a ja mam rybki w komputerze i jakoś to przyjmują :wink:

 

sory za OT ;)

 

a tak z tematem ja dałem na wydajność po prostu lubię wiedzieć że nic mi się nie przegrzeje od zawsze miałem bzika na punkcie chłodzenia komputera nawet przy moim celku 300 ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że cisza i wydajnosć. co prawda na ac tez możemy mieć ciszę, ale nie przy takiej wydajnosci...

a "fajny bajer" to swoją drogą :wink: ;]

i jeszcze jedna sprawa: dużo zabawy z tym.... zabawy w pozytywnym tego słowa znaczeniu... :)

 

 

 

:lol:

aż tylu ludzi ma wc?

a są w tym gronie jakieś kobiety ? B)

Edytowane przez oskarro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...