Skocz do zawartości
blejdd

Co Myślicie O Tej Obudowie ? Warto Kupic?

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki hardkor! O kurde! Jak bym miał 300zł i zamiar kupna nowej budy to bym sie nawet chwili nie zastanawiał i brał tego AC. Po pierwsze jak AC pisze że coś chodzi cicho to można im wierzyć! Nie wiem jak ten "zasilator" się sprawuje, ale podoba mi się miejsce jego zamontowania i sposób chlodzenia... W standardzie masz tez chlodzenie hdd i inne duperele... Wyglą też hardkorowy :D Mnie się podoba na maxa... Jako że jestem maniakiem ciszy i komputer powyzej 18 db jest dla mnie głośny, to polecam AC!!! Jakby tak chodziły po 200zł.... Ech....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą obudowę i odradzam jej zakupu. Jej zalety to wygląd, ciche wentylatory. Wady to, tylko jedno miejsce na HDD (w aluminiowej kieszeni która zamiast chłodzić bardzo nagrzewa dysk) tylko jedno złącze zasilające dyski SATA (bardzo krótki kabel, sięga tylko do kieszeni na HDD) Dość słaby zasilacz (po miesiącu ze sporym obciążeniem zaczął wydawać dziwne hałasy) złącze 20pin, bardzo się grzeje. Obudowa jest malutka. Jeżeli włożysz tam sprzęt który wytwarza trochę ciepła zaczniesz mieć problemy z wentylacją a niema tam miejsca na dodatkowe wentylatory.

 

Nie pasuje do niej płyta Abit AN8 bo ma wyjścia ATA z prawej strony. Opierają się o kieszeń z dyskiem blokując możliwość podłączenia kabli.

Oczywiście jeśli padnie Ci zasilacz to trzeba chyba kupić całą nową obudowę, bo nie widziałam żeby AC sprzedawał same zasilacze

Edytowane przez hpx4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra obudowe juz wybralem. Chcialbym teraz kupic zasilacz o mocy minimum 450 vat (mile widziane wiecej) Bedzie on chodzil w obudowie : Chieftec BH-01BBB i pod bardzo dużym obciążeniem podzespołów komputera. Zalezy mi na bardzo, bardzo cichej pracy! Co byscie polecili???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...