Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tak nie robilem :P

Od kilku postow piszesz w rodzaju meskim (zawsze bylo w zenskim), czy to przypadek, czy sie zapomniales/as ? :lol:

 

Ja narazie zaprzestalem rozgrywki, jakos nie mam motywacji do gry wiedzac jaki jest jej gl. cel... :-|

Kurde wymieklem, moze za jakis czas pozbieram wszystki najfajniejsze mody i zaczne gre od nowa, tym razem jakims magiem, bo z mojego lucznika assasina zrobil sie rasowy wojownik z mieczem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe bety 84.43 u mnie powodują, że gra się wyłącza co 5 minut. Próbowac na własne ryzyko.

hmm to ja juz nie wiem choć chyba spróbuje bo na forum rage3d założyłem wątek a prop tych strów i jeden koleś napisał:

 

Improved performance here. Outdoors was around 22 now at 30. Indoors around 47 now busting 60. gj nvidia!

fakt ze ma XFX Geforce 7900GT Extreme (@ 550/1600) ale jeżeli jest tak istotny wzrost na tej karcie to na innych też powinien być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie moge dostać dużo wytrychów?, pomijając quest o tym niezniszczalnym bo odpowiednio wysokiego lewca nie mam jeszcze. Należy już do gildii złodzieji i wczesniej zanim przystąpiłem to od Armanda mogłem zakupywać bez ograniczeń a teraz kicha:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak patrze na jakich sprzetach w to gracie to ja siebie uważam za kamikadze :) Gdzieś widziałem posta że ktoś próbuje grać na Radosławie 8500 :blink: :blink:

 

Gram w min detalach w 800x600 przy użyciu patcha oldblivion. Gra w pomieszczeniach nie spada ponizej 25 FPS jak sie pojawia wiecej niz 3 stwory spada do 15 FPS . Dramatycznie jest czasami podczas podrózy na koniu i w momencie dogrywania terenów :( 4-9 FPS . Jednak zauważyłem dziwną prawidłowość im dłużej gram tym mniej haczeń mam i spokojnie 15-25 FPS(mowa tutaj o nowych miejscach a nie o tych w których juz kiedyś byłem).

 

Na dodatek mam buga a mianowicie w Bravil nie moge wejść do dwóch budynków bo mi sie gra zawiesza :(((

 

Szkoda że nie moge podziwiać tej fajnej grafiki którą tu prezentujecie :( Mimo wszystko klimat gry wciągnoł mnie na tyle że mimo u[ciach!]liwych haczeń brne dalej :)

 

Jestem na 11 lvl gram tym typem co wygląda jak bohater serialu Tygrysia Maska :)

Dołączona grafika

Mam pare fajnych mieczyków. Dosyć fajna zbroje ... No i bawi mnie to że jestem wampirem :) Nawet mnie to urządza bo w nocnej porze(mowa o swiecie gry) gra mi mniej zwalnia :D

 

 

Zakończyłem właśnie zabawa z Dark Brotherhood i zostałem Listener'em .Blade of Woe ,nabrał teraz bardzo przydatnych mocy. Najbardziej mi sie podobał quest z hotelem-łodzią którą ktoś pożyczył sobie ze mną na pokładzie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh 5h wyjete z zycia nie wiadomo kiedy ;]

 

Gierka wciaga maxymalnie, do haczenia sie przyzwyczailem i:

-nie walcze z duzymi gruapami

-jak chodze po miesscie to z glowa w dol ;)

 

Bedac w Brumie, niechcacy wybilem chyba z 15 straznikow ;\ Chcieli 8k grzywny ;\

 

... btw. chyba cos sknacilem gdy ustawialem swojego bohatera, a raczej major skille. Gram tylko mieczykiem, tacza, high armorem... do tego strasznie powoli te umiejetnosci rosna... i tyle h grania za mna a ja dalej na 3 levelu! Moge to jakos zmienic :> bo od nowa na tym kompie juz nie zaczne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Gram tylko mieczykiem, tacza, high armorem... do tego strasznie powoli te umiejetnosci rosna... i tyle h grania za mna a ja dalej na 3 levelu! Moge to jakos zmienic :> bo od nowa na tym kompie juz nie zaczne ;]

:oo. No co Ty :P. Umiejętności i lvl lecą za szybko imo własnie ;e. Gdybym chciał to bym miał 30 lvl w 40h gry albo wcześniej ;d. Jak narazie 35 i ponad 100h gry :mrgreen:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"yuucOm" To cos wolno ci to idzie.. ja 36 lvl Warriorem zrobilem w 70-max80 h grania

a tez sie zgodze ze niektore umiejetnosci leca za szybko (a niektore za wolno), mi to przeszkadza ze wzgledu na to ze mialem szybo 36lvl wojownikiem z deadryckami i super itemkami i mialem coraz wieksze problemy ze zwyklymi potworami jak Ogry itp a na naizyszm lvl ze slabszym sprzetem np 20 ebony itp to wymiatalem je az ladnie bylo wiec tu moja rada nie rozwijajcie sie za szybko. Trzeba rozkoszowac sie grafika a nie lvl swojej postaci :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hmmm chaczy wam (chodzi mi o osoby z 1 gb ramu) gierka czasem? Gdy np. chodzimy po potwartej przestrzeni? Nie chodzi mi o loadingi terenow, ale tak poprostu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znalezc ectoplasm? :lol:

 

Podziemia Katedry w BRUMIE. Jest tam parę duszków, które odnawiają się co jakiś czas, także mamy nieskończone źródło ektoplazmy.

 

 

Ma ktoś: Horse Armor Mod'a ?

 

Wiem, że gdzieś w topiku o tym było ale nie wiem już na której stronce, tyle ich jest...

Edytowane przez Uneek Eth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości zainstalowałem te bety 84.43 i.... sukces ! :D Gra ostro przyspieszyła :D Co prawda nie ma żadnego benchmarka do obliviona ale w paru miejscach notowałem fps'a an poprzednich driverach i tak na 84.21 miałem w mieście glapiąc się na drzewo 28 fps a na tych betach 31/32; na jednej z uliczek dosyć zatoczona widać budynki i na środku drzewo- miałem 15 fps teraz 19 :]. Potem tylko zacząłem się zastanawiać czy aby czasem mi te stery trawy nie zlikwidowały bo prawie wogóle jej nie miałem w mieście !? ale odpalilem lasy i tam jest wszystko ok :)

Wychodzi więc na to, że rzeczywiście jest spory wzrost fps'a na tych sterach, u mnie największy w mieście na oko 15-25 % większy niż na 84.21

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chaczy wam (chodzi mi o osoby z 1 gb ramu) gierka czasem? Gdy np. chodzimy po potwartej przestrzeni? Nie chodzi mi o loadingi terenow, ale tak poprostu?

Mi haczy, nawet w miastach, jesli się obracam. Tzn. stoję, obrócę się o 90 stopni (haczenie) i już płynnie. Tak jakby się doczytywała w trakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"yuucOm" To cos wolno ci to idzie.. ja 36 lvl Warriorem zrobilem w 70-max80 h grania

a tez sie zgodze ze niektore umiejetnosci leca za szybko (a niektore za wolno), mi to przeszkadza ze wzgledu na to ze mialem szybo 36lvl wojownikiem z deadryckami i super itemkami i mialem coraz wieksze problemy ze zwyklymi potworami jak Ogry itp a na naizyszm lvl ze slabszym sprzetem np 20 ebony itp to wymiatalem je az ladnie bylo wiec tu moja rada nie rozwijajcie sie za szybko. Trzeba rozkoszowac sie grafika a nie lvl swojej postaci :lol2:

Człeku :P tak jak wspomniałem, jakbym chciał to 30lvl bym miał w 30 h. Ja czytam all, zwiedzam all, gadam z all, kradne allom :P. I na 36lvl nie mam problemów z Ogrami itp bo jestem battlemagem (nie jakiś kiepskim ;d np. potrafie po rzuceniu pewnego czaru z serii weakness zabić Ogra 4 ciosami lub 2 razy czar :P przy okazji kolo mi zadaje 0 hp dzięki najs obronie np. moge nawet nie nosić armora bo po rzuceniu czaru mam z 5 Obrony 85 i jeszcze 50% na szoka :P)

 

yuucOm, ty grasz wariorem, jakie amsz major skile i co robisz aby je rzowijac?

gram battlemage'm. Major skille to chyba: blade,blunt,wszystkie magie bez illusion i restoration :P.Poza tym w minor skill mam Heavy Armour i Armorer mam na expert (kolo 90 pkt :P). Zeby je rozwijać np Mistycyzm to trza czesto rzucać czar z tej "szkoły" np Life detect i lvl leci ze aż szok :).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony bardzo chce zmienic grafe na RX1800XT512 ze wzgledu na HDR w Oblivionie i TR,ale z 2 strony bez HDR'a obie gry mi wrecz smigaja w 1280 i to na otwartych przestrzeniach wiec zastanawiam sie czy ten HDR jest az tak zajebisty by zmieniac karte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony bardzo chce zmienic grafe na RX1800XT512 ze wzgledu na HDR w Oblivionie i TR,ale z 2 strony bez HDR'a obie gry mi wrecz smigaja w 1280 i to na otwartych przestrzeniach wiec zastanawiam sie czy ten HDR jest az tak zajebisty by zmieniac karte

z mojego dosiwadczenia bez HDR ta gra jest jakas przygaszona. z wloczonym HDR wszystko ladnie lsni i jest znacznie zywsze i bardziej realistyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam 84.43 :D Teraz gram z HDR i mam tyle klatek co z podkreconym bloomem, a wyglada to duzo bardziej realistycznie. Btw tez macie brzydkie tekstury na odleglym lądzie?

Nie bo mamy moda ;] A reszta lamek co pyta to nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej byś zrobił jakbyś dał link a nie sie chwalił tylko :-P

gdzies tu przewijal sie kilkukrotnie. adresu niepamietam, ale szukaj czegos co sie zwie: "Landscape LOD replacement textures for Oblivion"

 

a teraz cos z zupelnie innej beczki :)

wszystkim, ktorym brakuje w grze realizmu w postaci potrzeby jedzenia, spania i snu polecam moda Survival Suite HTS

bardzo solidnie zrobiony mod, jesli nie bedziemy np spac, to pierw oslabia sie statystyki a poziej zaczna nas atakowac senne zjawy :) do tego wchodzac do jaskini trzeba pamietac, zeby zabrac ze soba zapas jedzenia i picia. mozna tez ze soba wziac materac do spania, ale taki sen niewiele daje w porownaniu do snu w wygodnym lozku w oberzy. kazdy rodzaj pokarmu ma swoja wartosc kaloryczna, zapotrzebowanie energetyczne rozni sie u roznych ras.

 

a, tylko trzeba zmienic sobie timescale z oryginalnego 1:30 na 1:10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ja sie nameczylem zeby zrobic kogos Arnoldo Podobnego ;D (to nie jest z moda z sieci, to moja wersja :))

hehe dobre

 

ja mam problem z questem w arcane city, ze musze isc "zieloną drogą" blisko wiezy i jak juz dochodze na miejsce gdzie strzałka zaprowadziła , jest jakaś kapliczka i zupełnie nie wiem co mam w tym miejscu zrobic , PLZ Help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...