Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

hehe dobre

 

ja mam problem z questem w arcane city, ze musze isc "zieloną drogą" blisko wiezy i jak juz dochodze na miejsce gdzie strzałka zaprowadziła , jest jakaś kapliczka i zupełnie nie wiem co mam w tym miejscu zrobic , PLZ Help

O ile mówimy o tym samym quescie to zaczekać do odpowiedniej godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie prosze jeszcze raz linka do strony z modem na lepsze texturki (na dalszych obszarach) bez zmiany .ini

 

z gory dziekuje.

 

Co do tego haczenia z 1GB ramu to mi zamoola konkretnie przy obrotach itp. . .

Edytowane przez BlackDragonDDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej byś zrobił jakbyś dał link a nie sie chwalił tylko :-P

Pomimo, że nie używam to dam Ci linka :P. Mam go tutaj, jest pod akapitem z tytułem Highly Recommended Mods. Miełgo grania. Ja nadal czekam na patcz i jakieś mody dodające miasta/questy itp. Ta gra to ołn. Ostatnio tak grałem tylko w Fallouty i ET :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są 2 mody o bardzo podobniej nazwie (1,2) . . . zainstalowac oba czy ten pierwszy rozwiazuje wszystko?

pierwszy podmienia tekstury terenow po ktorych mozesz sie poruszac, drugi tereny zewnetrzne. zainstaluj oba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LPKorn3324 powiedz mi jak możesz na jakich detalach grasz w tą gierke i czy bardzo przycina czy nie bo widze żę masz podobny sprzęt do mojego jak możesz to odpowiedz z góry dzięki

10x7, textury: large, HDR, włączone cienie drzew, suwaki różnie niektóry raczej bardziej w lewo ;) inne w prawo, wyedytowany .ini (głównie trwa- wartość z bodajże 90 na 150 i zasięg na 5000/4000, coś tam też z dźwiękiem robiłem chyab software sound wyłączyem czy coś takiego) no i bardzo ważne stery 84.43 betki.

 

na zewnątrz mam od 15 do 40 (głównie 20-30), w miastach 15-25, wewnątrz pomieszczeń 30-70 choć wiadomo jak pojawi sie np 5 postaci to fps spada do 15 :/

 

Ważna uwaga; sam jeszcze nieco ponad tydzień temu miałem 512 RAM i musze cie zmartwić- gra w mieście była praktycznie niegrywalna, a i w lasach nie wyglądało to dość zadowalająco. Polecam dołożyć minimum te 256 RAM najlepiej od razu 512.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dopiero zacząłem zabawe z Oblivionem. Jestem chyba w pierwszym mieście i udało mi się dotrzeć do jakiejs areny. Tylko ten gość nie pozwala mi walczyć Mówi "put your gambling to bed and we will talk" czy cuś takeigo. O co mu chodzi ??

 

@edit. Juz rozwiazałem

Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... dopiero dzis po kilkunastu godzinac grania uswiadomilem sobie, jak wiele trace grajac na moim kompie, z ustawieniami obnizonymi tak zeby miec jak najwiekszy fps, juz przy pierwszym uruchomieniu.

 

...idac w piekny sloneczny dzien, do ruin niedaleko imperial city, postanwolilem zobaczyc, jakby to wszystko wygladalo, z ustawieniami danymi na maxa. Wiedzialem ze to zabije moj komp, ale ciekawosc byla wieksza.

 

Restarcik, load... i nie potrafilem szczeny zlapac. Ta gra jest sliczna, wporst cudowna!!! Nie wiem jak ja tam wroce, z dawnymi ustawieniami... kto pomoze mi kupic nowego kompa ;> ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no ja też wolę poświęcić szybkość kosztem wyglądu :) Choć bez przesady. W każdym razie Oblivion na obecnym sprzecie i tak chodzi lepiej niż kiedyś Morrowind na Duronie 1200 i GF2MX200. Gram z HDR i wszystkim ustawionym na maksa.

 

=======TERAZ SPOILER=======

 

Głupio zrobili, że robiąc questy MD już dla tego Speakera nie można dostac bonusów. Bardzo podobało mi się w tych początkowych questach, że można było dostac bonus za idealną pracę. A teraz? 500 złota za questa. Super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...znacie jakas stronke PO POLSKU z opisami jak polepszyc wydajnosc obliviona? Dosyc mam czytania po angielsku szczegolnie ze jedyne momenty gdy na to mam czas sa w nocy i ledwo mysle...

 

Swoja droga gra zabija grafiką (sorka dopiero się jaram ;))

 

I do tego na moim kompie dziala w 1280x1024 (obrazki zmniejszone) na max prawie (woda normal reszta max + bloom ) z FSAAx2 od 15 do 50fps :) miło :)

post-13870-1145055866_thumb.jpg

post-13870-1145055883_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po 110h nawet nie zacząłem questów FG :P. Zostawiam sobie na później ;d tak jak DB.

hehe ja mam w tym momencie 30 h i 3 zadania ostatnie dla nich.

 

A teraz chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami co do ... konia! :D ostatnim razem dosiadłem takiego :D (bez skojarzeń prosze ;p) i :

[1] na jakich on podkowach jeździ? Bo moge praktycznie jak w matrixie na nim podjechać pod każdą stromą ścianę :/

[2] pojechałem do lasu i znalazłem zaje... wodospad widoczki miód malina ale myśle sobie "hmm a może bym tak na tym koniu skoczył z tego wodospadu do wody ciekawe co sie stanie" no i tak zrobiłem .... 10 metrów w dół jak kamień i... ani mi ani koniowi nic sie nie stało co więcej w wodzie (a raczej pod nią:) przyjął on chyba tryb łodzi podwodnej bo mogłem sobie normalnie pod wodą chodzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[2] pojechałem do lasu i znalazłem zaje... wodospad widoczki miód malina ale myśle sobie "hmm a może bym tak na tym koniu skoczył z tego wodospadu do wody ciekawe co sie stanie" no i tak zrobiłem .... 10 metrów w dół jak kamień i... ani mi ani koniowi nic sie nie stało co więcej w wodzie (a raczej pod nią:) przyjął on chyba tryb łodzi podwodnej bo mogłem sobie normalnie pod wodą chodzić :D

Pewnie błąd wykrywania kolizji, spadałeś za szybko i gra nie zorientowała się, że wleciałeś już pod wodę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy sterownkami 84.25 a 84.43 nie ma żadnej róznicy w wydajności w Oblivion na moim konfigu.

 

Wygląda na to że na kartach nvidii jednak gra wyglada lepiej, mimo iż działa wolniej... Na jednym z zagranicznych forów jest taki obrazek gdzie widać, że na ATI posąg w ruinach jest mniej wypukłu, bardziej spłaszczony niz na kartach nvidii.

 

Za to Ati ma AA+HDR...

 

Jakoś mi schodki w tej grze nie przeszkadzają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami co do ... konia! :D ostatnim razem dosiadłem takiego :D (bez skojarzeń prosze ;p) i :

[1] na jakich on podkowach jeździ? Bo moge praktycznie jak w matrixie na nim podjechać pod każdą stromą ścianę :/

[2] pojechałem do lasu i znalazłem zaje... wodospad widoczki miód malina ale myśle sobie "hmm a może bym tak na tym koniu skoczył z tego wodospadu do wody ciekawe co sie stanie" no i tak zrobiłem .... 10 metrów w dół jak kamień i... ani mi ani koniowi nic sie nie stało co więcej w wodzie (a raczej pod nią:) przyjął on chyba tryb łodzi podwodnej bo mogłem sobie normalnie pod wodą chodzić :D

Ta. Konik ma troche bugów. Mi czesto znika i wcale nie ma go za miastem czy w stajni (teleportuje sie pewnie skubaniec ;))

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...