Skocz do zawartości
cavarr

Call Of Duty 2 - Rozgrywki PurePc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Rezultaty nauki (owocnej) pod okiem wujaszka M@lego :*

 

Dołączona grafika Chwile po wejsciu..

Dołączona grafika Rozkrecalem sie.. ;]

 

Po czym opuscilem ten serwer z powodu moich problemow z netem dzisiaj, ale i tak bym ich pojechał :P

Mam juz tez swoje ulubione bronie, ogolnie dzieki M@lemu sie duzo nauczylem.. (czitowac tez ;])

 

EDIT

To jak robimy z tym klanem?

Jezeli LOBO postawi serwer to narazie sie sprawa rozwiąze, a klan mozna załozyc..

Wpiszcie sie kto chcialby wogole byc tu w klanie..

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezultaty nauki (owocnej) pod okiem wujaszka M@lego :*

 

:arrow: IMAGE

 

Po czym opuscilem ten serwer z powodu moich problemow z netem dzisiaj, ale i tak bym ich pojechał :P

Mam juz tez swoje ulubione bronie, ogolnie dzieki M@lemu sie duzo nauczylem.. (czitowac tez ;])

 

EDIT

To jak robimy z tym klanem?

Jezeli LOBO postawi serwer to narazie sie sprawa rozwiąze, a klan mozna załozyc..

Wpiszcie sie kto chcialby wogole byc tu w klanie..

U ja jego, ale czule slowka :oops: :wub:. Jak narazie to duzo Ciebie nie nauczylem, prawie podstaw jeszcze wszystkich nie znasz, ale powoli zaczynamy sie zgrywac, i poznajesz tajemnice taktyki, i rozgrywania taktyki :wink:. Jezeli bedziesz chcial to nauczy Ciebie wujaszek wszystkiego co sam sie nauczyl przez rok grania w cod1, przebywaniu w 9 klanach, oraz spedzania 4 godzin dziennie, i zawalenia szkoly przez cod1 8) B).

 

Co do klanu bardzo chetnie, z Ur8an'em juz sie zgadalismy, takze moje zdane znacie, i jest jak najbardziej na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ur8an

 

az dziw bierze że grałeś z takimi cieniasami

Nie rozumiem co chciales przekazac..

Jak Ty bys byl pierwszy to znaczy ze grali by tam sami pr0_el0 "plejerzy" wymiatacze?

 

Zreszta nie wazne..

 

 

Wlasnie skonczylismy z M@lym gre w CTF'a. Nareszcie moje lagi ustaly :D

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ur8an

 

az dziw bierze że grałeś z takimi cieniasami

Nierealny pokaz co sam potrafisz najpierw :twisted:. Bo w cod1 juz Ciebie widzialem, ale w cod2 jeszcze nie, jakbys gral z super prO graczami, i mialbys pierwsze miejsce :twisted2:.

 

Na takim sprzecie jaki Ty masz to kazdy sie czuje, i wymiata, i prO mastah :wink:.

 

Jak ja i Ur8an mamy po 50 fps'ow w dobrych momentach, a Ty na takich ustawieniach jak my, 200 to to jest roznica, czyz nie :) :?:

[...]

 

Zreszta nie wazne..

Wlasnie skonczylismy z M@lym gre w CTF'a. Nareszcie moje lagi ustaly :D

Tak, tak fajnie bylo, szczegolnie, ze ukazalem Ci nowe sposoby na przyjemniejsza gre :twisted2:, i zabawniejsza, bo mozna sie posmiac z przeciwnikow :) :P. Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80.154.33.176:28966

 

Gramy teraz z M@lym ;]

Kto chetny?

 

Wiecej nie gram na tym serwerze! Gralismy spokojnie w Deathmatch, nagle weszlo paru typkow i bez slowa wyrzucili nas wszystkich! Assholes!

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze grałem juz z ur8an i jest to żaden przeciwnik jak na razie dla mnie. bez obrazy ur8an ale dla mnie to jest głupota chwalić się nie wiadomo czym. śmieszą mnie takie screeny.

Chlopak zaczyna sie uczyc grac, a tak Go zniechecasz :| :?: Stara sie jak moze, gra ze mna calymi dniami, a Ty mu gadasz, ze co, ze bez urazy, ale jest cieniasem, i to nie mozliwe, aby ich tak pojechal :?: Hm.. Nierealny, czy Ty jestes wyrocznia skilla, jesli z Toba ktos wygrywa to jest prO, a jak przegra to jest lama :?: Taki masz wskaznik :?: Bo ja to zupelnie inaczej traktuje, ja jestem bardzo, ale to bardzo slabym graczem, chociaz duzo grywalem, a do prO to my mozemy do kostek siegac narazie, i na calym tym tutaj forum nie ma gracza, ktory sie rowna prawdziwemu skillowi. Takze chlopak zaczyna, a pojechal troche kolesi i ladnie mu to wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile grasz w CoD1/2? Bo ja 9dni.. I dla mnie to nie jest glupota i ciesze sie ze nie jestem najwiekszą lamą na serwerze! Jak masz problemy to nie bedziemy razem grac i graj sobie z kims na swoim poziomie skilla i itd.. Jak Cie śmieszą to nie czytaj/oglądaj - czyz to nie proste?

 

Żałuje ze nie widzialem jak sam zaczynałes, tez bym Ci pojechal od cieniasow.

Najlepiej zrobisz jak wiecej nie skomentujesz moich wypowiedzi..

 

Ehhh moze i dobrze grasz (bo dłuzej), dobrze zniechęcasz początkujacych i to chyba na tyle co potrafisz..

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ur8an nie chce cienie zniechecać w niczym!!!

Nie?

To szkoda bo troche za pozno.. :angry: :?

 

Naprawde prosze Cie, jak mozesz to powstrzymaj sie od komentowania mojej gry, bede gral jak chcial i jezeli uznam to za stosowne to sie tym pochwale.. Ale nie ma co porownywac 9dni do roku czy ile tam grasz..

 

Jak ktos chętny na gre z cieniasem i M@lym to jutro po 8.00 rano sobie gdzies zagramy. Napisze rano gdzie gramy..

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

ur8an nie chce cienie zniechecać w niczym!!!

....

Nie?

To szkoda bo troche za pozno.. :angry: :?

..........

trzymajcie mnie :lol2:

za późno, leże

 

sorry musiałem to napisać

 

edit.

ur8an otrzyj łzy :wink: i nie przejmuj się co ten cienias napisał :lol:

pograj troszkę <_< w coda i pokaż na co ciebie stać <_<

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz rozwinąc swoja myśl? Nie wiem co chciales tym pokazac?

 

Za pozno w znaczeniu ze kolo nazywa mnie cieniasem (co mnie bardzo mobilizuje) a za chwile mowi ze nie chcial..

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jutro ustawka o 9.00 na 1 serwku z "mojej" listy. (Popoludniowe mecze mam nadzieje ze na serwku LOBO)

@Nierealny wazne to z kim gral na serwku??

W/g mnie liczy sie przyjemnosc z grania a nie ze nie gral z uber pro playerami. A pochwalic sie moze co nie? Nie zawsze sie jest 1.

 

Heh koncze wywod bo nie moge na to patrzec :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) ale to bardzo slabym graczem, chociaz duzo grywalem, a do prO to my mozemy do kostek siegac narazie, i na calym tym tutaj forum nie ma gracza, ktory sie rowna prawdziwemu skillowi(...)

Ja jestem =]

 

;]

Edytowane przez TwiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... ale jak dostaniesz postrzał i poczekasz trochę to pasek rośnie spowrotem! I to jest nowe!

Dziobak, bo zaraz dostaniesz w dziób ;)

Jak piszę, że pasek życia jest taki jak w Codzie 1, to taki jest. Co prawda na różnych serwach jego wygląd jest różny, ale ma jedną wspólną cechę- życie jest nieodnawialne!!

Kto nie wierzy, niech zmierzy...

 

217.75.192.84:28960

 

85.92.130.110:28960

 

(specjalnie pogrubiłem)

Edytowane przez pepek0206

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie rano gramy?

 

Proponuje ten serwer z votem od S0n1c'a - ping kolo 50, pusty narazie, chyba ze znow przyjda i wszystkich wyrzuca..

80.154.33.176:28966

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E pogralismy troche z S0n1c'em i Ur8an'em, i jeszcze ktos tam z tweak'a byl, ale nie pamietam :wink:. No, ale mi nie szlo, te marne 30-40 fps, i moj sprzet, i brak skilla sprawilo, ze odechcialo mi sie grac. Ogolnie mam za slabego kompa na gry, takze jak narazie odpuszcze sobie grywanie w nie. No moze tylko wieczorkami po pracy 4fun z Ur8an'em :twisted:.

 

END :!:

:twisted2:.

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do prO to my mozemy do kostek siegac narazie, i na calym tym tutaj forum nie ma gracza, ktory sie rowna prawdziwemu skillowi.

 

Ja jestem =]

 

;]

twin to pała - zawsze ma najnowsze czity które sam pisze - on jest dobrym programistą - tak jak całe te jego BMF ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ugadalem sie z S0n1c'iem i M@ly'm ze trzeba zrobic klan :)

 

Dzis o 19.00 [godzina moze ulec niewielkiemu przsunieciu] prosze wchodzic na serwer [149.156.87.232 pass: tweakcod2] kto jest zainteresowany grą w klanie Tweak.pl.

Jezeli bedzie mało osob, to dobierzemy innych ale to pozniej..

Oczywiscie bedzie potrzebny oryginal gry, ale to chyba wiadomo?

Na poczatku (zobaczymy wogole czy to wypali) bedzie na serwerze LOBO, pozniej wynajmie sie na PIF-PAF'ie.

 

Jezeli pominąłem cos waznego to prosze o korekte - nie wiem czemu ja lama musialem to pisac :P

 

Jezeli ktos by chcial grac a dzis nie moze, walcie na gg, ustawimy sie na inny termin..

 

To chyba tyle?

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ugadalem sie z S0n1c'iem i M@ly'm ze trzeba zrobic klan :)

 

Dzis o 19.00 [godzina moze ulec niewielkiemu przsunieciu] prosze wchodzic na serwer [149.156.87.232 pass: tweakcod2] kto jest zainteresowany grą w klanie Tweak.pl.

Jezeli bedzie mało osob, to dobierzemy innych ale to pozniej..

Oczywiscie bedzie potrzebny oryginal gry, ale to chyba wiadomo?

Na poczatku (zobaczymy wogole czy to wypali) bedzie na serwerze LOBO, pozniej wynajmie sie na PIF-PAF'ie.

 

Jezeli pominąłem cos waznego to prosze o korekte - nie wiem czemu ja lama musialem to pisac :P

 

Jezeli ktos by chcial grac a dzis nie moze, walcie na gg, ustawimy sie na inny termin..

 

To chyba tyle?

Chętnie sie dołącze...

Tylko że ja dopiero 2 dni w to pykam...

Potrzebuje troche treningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...