Skocz do zawartości
Turdrassel

Kto widzial reklame TPSA?!?

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz wam cos napsize ale nie zucac sie na mnie z piesciami !

muj ojciec byl Dyrektorem w tepsoe tzn czlonkiem zarzadu nei bluzgajcie na TPSA oni robia co moga ! zeby bylo taniej itd ! ale i podnasza caly zcas jakosc ! ne bronie tpsy bo muj stary tam robil ale nie popieram tez tych bluzg ! poniewaz 90% kosztow jest na zucane przez panstwo ! chociaz tpsa jest sprywartyzowane ! powiem wammm ze to jest z gory !! ale i tak jescze unas nie ejst tragicznie alee z czasme sie to poprawi teraz muj Starszy jest dyrkiem w Bellu umnie w Canadzie polaczenia sa darmowe tzn palcisz miesieczny abonament zreszta niszy niz w polsce na telefonie wisisz ile chcesz tzn palatne rozmowy sa tylko LONG DISTANCE tzn jak dzwonei do polski itd jakies 27 centow !

to samo dotyczy sieci komorkowej bella i inych po 18 i wekendy dzwonisz za darmo ! a na tydzien przypad ci 300 minut w abonamencie za 40zl nie wspominajac jakie daja wyczesane tele !

 

I na konie TPSA suxxxx ! Telekomuna jak muj stary mowi ! trzba bylo uciekac wiec wyjechalismy kilka lat temu ale patrzac na inne firmy telekomunikacyjne w Europie nie jestesmy an konco ini maja gorzej !

 

Ps internet to przyjemnosc za ktora sie placi ! (czasami duze pieniadze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wam cos napsize ale nie zucac sie na mnie z piesciami !

muj ojciec byl Dyrektorem w tepsoe tzn czlonkiem zarzadu nei bluzgajcie na TPSA oni robia co moga ! zeby bylo taniej itd ! ale i podnasza caly zcas jakosc ! ne bronie tpsy bo muj stary tam robil ale nie popieram tez tych bluzg ! poniewaz 90% kosztow jest na zucane przez panstwo ! chociaz tpsa jest sprywartyzowane ! powiem wammm ze to jest z gory !!  ale i tak jescze unas nie ejst tragicznie alee z czasme sie to poprawi teraz muj Starszy jest dyrkiem w Bellu umnie w Canadzie polaczenia  sa darmowe tzn palcisz miesieczny abonament zreszta niszy niz w polsce na telefonie wisisz ile chcesz tzn palatne rozmowy sa tylko LONG DISTANCE  tzn jak dzwonei do polski itd  jakies 27 centow !  

to samo dotyczy sieci komorkowej bella i  inych po 18 i wekendy dzwonisz za darmo ! a na tydzien przypad ci 300 minut w abonamencie za 40zl nie wspominajac jakie daja wyczesane tele !

 

I na konie TPSA suxxxx ! Telekomuna jak muj stary mowi ! trzba bylo uciekac wiec wyjechalismy kilka lat temu ale patrzac na inne firmy telekomunikacyjne w  Europie nie jestesmy an konco ini maja gorzej !

 

Ps internet to przyjemnosc za ktora sie placi ! (czasami duze pieniadze)

Chcesz nas doprowadzić do wrzenia podając te ceny?????????

Telepsy i tak juz sobie nagrabiły....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SDI (1 rok) ale nie moge mamy podzielone na 6 osob.

Pweien czas chodzilo calkiem niezle, a od jakichs 2 miesiecy szkoda mowic: strony sie nie otwieraja, ciagle netu nie ma itd...

Wiec to nie jest ani wina naszej sieci ani liczby uzytkownikot tylko wiecie kogo TPSA :evil: Grrrrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no nie moge 

minelo tyle lat od kiedy ta suka mnie maltretowala psychicznie 

pamietam swoje czatowania pod skrzynka na listy zeby przechwycic rachunek i byc chociaz swiadomym jak bardzo dostane 

 

nadal jednak wsciekam sie kiedy pomysle o swojej nieswiadomosci 

kiedys byly dni w ktorych po polaczeniu sie z tym pieprzonym numerem 020

rozlaczalo cie po kilku minutach ktorych i tak nei byles w stanie wykorzystac efektywnie 

a mimo to MLODY GLUPIUTKI NIESWIADOMY parlem dalej 

laczylem sie czyli juz lecial impuls przy tym logowaniu ktore i tak sie nie wiodlo ......... ehhhhh........ alez mam zadre do tej SUKI

boze nie przypominaj mi tego... patrzenei z trwoga na listnosza 15 i te zerwane polaczenia o ktorych mowisz na ktorych nabilem... uwaga uwaga....350 za same 020!!!! (bo oczywisie jakies 5 lat temu nie wiedzailem ze sie za to placi :evil: :evil: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh przynajmniej można się z nich pośmiać

całe szczęście że z modemami nie mam nic współnego, jak już się łącze z internetem to w najgorszym przypadku przez sdi

 

ps. Turdrassel nie nabijaj tyle impulsów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ... a mi dzisiaj bamber od przedmiotu zwanego : " Usługi telekomunikacyjne" powidział na lekcji , że powinniśmy się cieszyć ponieważ telekompromitacja jako nieliczna w Europie udostępnia komutowany (dla niekumatych -- modemowy ... dial-up) dostęp do internetu !! .... sie z niego ostro uśmiałem ...on jest dumny z Tepsy , ze mamy takie coś w Polsce .... to mu pojechałem, że wszedzie indziej już to wyj#$^li w kosmos bo poprostu jest to do doopy !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest jak sie mieszka gdzies gdzie nie ma alternatywy i jestes zdany only na TEPSY dzis znow mnie wywalilo z netu albo wcale nie moglem sie polaczyc (te godziny wliczone w abonament ) dzwonie wiec do gogusia na info linie i mowie ze mam problem sie polaczyc z netem ze mnie wywala i wogole do bani a on do mnie ze jest awaria w katowicach ze usuna ja do rana ale ja mu na to co maja katowice do konina przeciez to jakies 300 km a tego zamorowalo chyba bo nic nie powiedzial JEBLEM SLUCHAWKĄ wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

lacze sie narazie prez onet konekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tpsa mimo wszystko rulez jakby nie ona nic byscie nie mieli taka prawda - moze bedzie taniej za jakies 10 lat - tylko ze wtedy bedzie popyt na wszystko co analogowe (mad max)

Wtedy by wszedl zagraniczny inwestor i bylo by jak z komorkami przetarg i do poszodu 3 operatorow zero monopolu i znajac zycie nie 10 a 2 lata zobacz co sie dzieje miedzy operatorami komorkowymi zdrowa konkurencja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Zdrowa konkurencja? Tysiace promocji, ciagle zmiany w taryfach, pomieszanie z poplataniem, czlowiekowi glowa juz peka od tych wszystkich zmian co miesiac... Ilu ludzi nadzialo sie na promocje przerozne (gigantyczna cena netto na gorze, na samym dole druczkiem cena brutto...). Ilu ludzi placi gigantyczne rachunki. Tam sa tacy sami zdziercy jak w Telekomunikacji - z ta roznica, ze dzisiaj modne jest posiadanie buraka - co tam komu stacjonarny...

 

Zlodzieje sa wszedzie, a sytuacja w Polsce jest jasno okreslona... Dlatego nie mozna przykladac linijki do Kanady i Polski, bo to nie ta skala! Mamy, co mamy, ale te wszystkie bluzgi w niczym wam nie pomoga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Zdrowa konkurencja? Tysiace promocji, ciagle zmiany w taryfach, pomieszanie z poplataniem, czlowiekowi glowa juz peka od tych wszystkich zmian co miesiac... Ilu ludzi nadzialo sie na promocje przerozne (gigantyczna cena netto na gorze, na samym dole druczkiem cena brutto...). Ilu ludzi placi gigantyczne rachunki. Tam sa tacy sami zdziercy jak w Telekomunikacji - z ta roznica, ze dzisiaj modne jest posiadanie buraka  - co tam komu stacjonarny...

 

Zlodzieje sa wszedzie, a sytuacja w Polsce jest jasno okreslona... Dlatego nie mozna przykladac linijki do Kanady i Polski, bo to nie ta skala! Mamy, co mamy, ale te wszystkie bluzgi w niczym wam nie pomoga.

o czym ty piszesz czlowieku zobacz jak ceny spadly za minute rozmowy pamietam jak na rynku byl tylko centertel a komotrki kosztowaly 3500 pln minuta rozmowy rownala sie z ty co teraz masz na audiotele wszedl standart gsm i dobrze ze 2 firmy dostaly koncesje bo bys mial to samo co masz teraz w TEPECJI monopol na gsm a tam maz mozliwosc w wyborze miedzy plusem era a idea i tak powinno byc zaluje tylko ze sa owe 3 firmy a nie 10 albo i więcej to pewnie bylo by jeszcze taniej ale to sie zmieni jeszcze troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"PZU - Pij Zanim Umrzesz " lub "Pier******ty Zawsze Usmiechniety"

TPSA  :?:

Może Totalnie Po<span style="color:red;">[ciach!]</span>lona Spółka Akcyjna?? :)

BUEHEHEHEHE !!!!!

Podoba mi sie :D

 

Mnie tez qrwica bierze jak widze te ich po***bane reklamy (wlasnie jedna leci wrrrrr)

Jak uslyszalem ze polaczenie modemowe to nowosc to malo nie spadlem z krzeselka!!!

No i ten &^%#% "specjalista z Polska" !!!!

 

Najgorsze jest to za sa ludzie, ktorzy wierza w te brednie z reklam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...