Skocz do zawartości
merdok87

Czy Mam Zmienic Zasilacz ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mój config to:

 

Athlon Xp Barton 2800+@3200+

Abit NF7-S v2.0

GALAXT GF 6600GT

2x512 DUAL DDR 400

Maxtor 80GB SATA

nagrywarka CD-RW

nagrywarka DVD-RW

 

Zasilacz Modecom 300W

 

Napięcia wynoszą:

+3,3 3,26

+5 4,95

+12 11,80

 

Jak dokupiłem RAM to zauważyłem, że:

-Spadek wydajności w 3Dmark okolo 6500 pkt, a po odłączeniu jednej kości ram i napędu wynik wynosi ponad 8500 pkt

-po jakimś czasie grania wyskakują artefakty oraz zawieszenie całego kompa na około 20 sekund po czym znowu codzi normalnie

-gdy wyłączam komputer wyskakuje BLUE SCREEN

 

Z wiązku z tym planuje wymienić zasialcz na taki: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=19656

 

Czy jest to dobry wybór ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mozliwe ale

Po pierwsze:

Jaki ten modecom co go masz? GTF czy FEEL?

Po drugie:

Sprawdz osobno ta kosc ramu co dokupiles- moze jest walnieta

Po trzecie usun zdublowany temat bo dostaniesz % ;)

 

Ten modecom z komputronika uciagnie spokojne

Edytowane przez Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualenie mam jakiś zasilacz który poprostu byl w obudowie jak ją kupowałem!! Opcja że kość jest walnięta raczej odpada w z gry, gdyż już też tak myslałem i testowałem kości programem !!

 

Napięcie mierze w everescie !!

 

Dla mnie coś te napięcia są jakieś za niskie !! Przykładowo jak porównywałem z kolega to on mial na +3,3 3,32 +5 5,02 +12 12,05 ! Troche mnie to niepokoi

 

PS: napisałem do moderatora żeby usunął zdublowany temat :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napięcia mieży sie miernikiem.... Sam oststnio mierzyłem i to wcale nie jest taki trudne.... Nie zmierzyłem tylko 3.3V bo za bardzo nie miałem gdzie. Uważaj bo za programy też dostaniesz %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualenie mam jakiś zasilacz który poprostu byl w obudowie jak ją kupowałem!! Opcja że kość jest walnięta raczej odpada w z gry, gdyż już też tak myslałem i testowałem kości programem !!

 

Napięcie mierze w everescie !!

 

Dla mnie coś te napięcia są jakieś za niskie !! Przykładowo jak porównywałem z kolega to on mial na +3,3  3,32 +5  5,02 +12  12,05 !  Troche mnie to niepokoi

 

PS: napisałem do moderatora żeby usunął zdublowany temat  :rolleyes:

1737995[/snapback]

Takie napięcia to sobie możesz o kant d*** rozbić, setki razy na tym forum mówione było: "napięcia mierzy się miernikiem" - widocznie nie dociera jeszcze...

Kup człowieku miernik i dopiero będziemy rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie napięcia to sobie możesz o kant d*** rozbić, setki razy na tym forum mówione było: "napięcia mierzy się miernikiem" - widocznie nie dociera jeszcze...

Kup człowieku miernik i dopiero będziemy rozmawiać.

1738302[/snapback]

bez bulwersacji :D On jest jeszcze "nowy" ;) dajcie mu spokój ale częściowo masz racje, mógł się wysilić i poszukać ciutkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze tak powiem: sory Borys...

 

 

wtopiles z PSU, mogles kupic lepszy za pare zl wiecej , Twoja strata - generalnie nie pakowalbym sie w dzisiejszych czasach w PSU o mocy mniejszej niz 400W , szczegolnie widzac Twoj sprzet jaki podales w topicu . Bezsensowny wydatek, a jak za pare m-cy bedziesz chcial zmieniac cokolwiek na cokolwiek mocniejszego, to komp powie Ci : " daj mi wiecej papu" .

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...