Skocz do zawartości
Mr.Martin

Zasilacze Tagana A Gwarancja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Powiedcie mi czy w okresie gwarancji tych zasilaczy ( 36 miesiecy) takie usterki jak glosna praca wentylatorow ktora pojawia sie po pewnym czasie ( roku , dwa) podlegaja naprawie gwarancyjnej ?

Zamierzam zakupic zasilacz Tagana z serii u22 2force lub ewentualnie jakiegos dobrego cichego topowera.

Powiedcie mi takze czy te zasilacze sa naprawiane u dystrybutora czy moze ( tak slyszalem) po stwierdzeniu ze nie dzialaja wymieniane sa na nowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sklepu to Zenfist.pl

 

Co do zasilacza to bardziej będę polecał Tagana U01 niż U022.

 

Jeśli chodzi o głośność pracy wiatraków po roku czy dwóch to tego nie obejmuje gwarancja, jeśli dobrze pamiętam to dystrybutor nie będzie chciał wymienić zasiłki przy takiej usterce (to nie jest defekt zasilacza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sklepu to Zenfist.pl

 

Co do zasilacza to bardziej będę polecał Tagana U01 niż U022.

 

Jeśli chodzi o głośność pracy wiatraków po roku czy dwóch to tego nie obejmuje gwarancja, jeśli dobrze pamiętam to dystrybutor nie będzie chciał wymienić zasiłki przy takiej usterce (to nie jest defekt zasilacza).

 

zeby nie bylo , to ja dawny pyskujacy HardStyler zbanowany na 4 dni :lol: :lol: :lol:

 

wlasnie ze mylisz sie kolego, GWARANCJA obejmuje wszystkie podzespoly produktu objetego gwarancją - nie chodzi tu o fizyczna gwarancje na ZASILACZ - czyli pudelko dajace papu - chodzi tu o gwarancje na wszystkie podzespoly produktu, który zakupiles - m.in wiatraki . Smialo mozna reklamowac i powinno to byc uwzglednione , poniewaz gwarancja obejmuje rowniez WIATRACZKI.

 

 

pozdro

Edytowane przez B3T0N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby nie bylo , to ja dawny pyskujacy HardStyler zbanowany na 4 dni :lol: :lol: :lol:

 

wlasnie ze mylisz sie kolego, GWARANCJA obejmuje wszystkie podzespoly produktu objetego gwarancją - nie chodzi tu o fizyczna gwarancje na ZASILACZ - czyli pudelko dajace papu - chodzi tu o gwarancje na wszystkie podzespoly produktu, który zakupiles - m.in wiatraki . Smialo mozna reklamowac i powinno to byc uwzglednione , poniewaz gwarancja obejmuje rowniez WIATRACZKI.

pozdro

 

tez tak mysle - przecierz wiatraczki tez pelnia role w zasilaczu , bez nich by nie dzialal ( no moze dziala ale krotko z powodu spalenia bez chlodzenia) a glosna praca wentyli moze byc poczatkiem ich zatarcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Wsio można (i należy) reklamowac w razie gdy są z tym problemy. Zastanawiają mnie jednak zapisy w gwarancjach niektórych producentów, że części mechaniczne mogą się zużyć w okresie gwarancji i jest to naturalne zjawisko :mur: Miałem tak dawno temu z Anteciem :/ i musiałem zerwać pląbe, stracić gwarancje i samemu wstawić inne (cichsze) wentylatory. brr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to ze jak wentylatory zaczynaja juz meczyc swoja glosnoscia to trza wsadzic srubokrecik przez kratke , przytrzymac smigielko az wentyl ulegnie uszkodzeniu - ( oczywiscie robimy to przy nie obciazonym zasilaczu) - wtedy napewno wymienia wentyl na gwarancji :)

Większość wentylatorów od dawna jest przed tym zabezpieczona (Rotor Lock Protection), podobnie jak przed odwrotnym podłączeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli zapytam fachowca - czy nawet godzinne wstrzymanie wentylatora nie spowoduje jego spalenia ?

Odpowiem dyplomatycznie B) Na godzine ich nie zatrzymywałem. Ale prawdopodobnie, prędzej odetnie Ci zasilanie zabezpieczenie zasilacza przed przegrzaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...