Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze trzech buców przede mną..az dziw, ze wciągnęła mnie tak durna gra ;p

 

wiejski tuning w rozkwicie

Dołączona grafika

 

moje cacko dopieszczone:

Dołączona grafika

 

 

fok - ziuuu

 

Dołączona grafika

Edytowane przez latzky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktos wspomnial.

Ta glupia gra wciaga. Szczegolnie zaczela mi sie podobac jak wygralem wreszcze muscle car - Mustang GT.

Przerobilem go oczywiscie na jedynie akceptowalny poziom tuningu wizualnego i troche mechaniki i to auto jest przeboskie. Nie jest moze tak szybkie jak EVO ale jak sie prowadzi to poezja. Kontrolowane poslizgi przy 200Km/h ze az sie wlosy na grzebiecie dzwigaja. A odglos jedyny w swoim rodzaju 12 cylindrow wraz z superchargerem jest niedoopisania.

Teraz sie dopiero gierka zaczela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem wersje na PS2 - boshe,jaka ultra tragedia.Nie dziwie sie tym,co mowili,ze na PS2 sa lepsze gierki,natomiast dziwie sie tym,co mowili,ze wersja na peceta rozni sie tylko rozdzialka.Co Wy mowicie ? Po 1 grafika.Na PS2 jest chyba wszystko w 640 na low,po 2 sa wieksze przycinki klatek niz na peceta powiedzmy z takim radeonem 9600pro przy detalach ustawionych na max z fsaa :P.Widzialem moment,gdzie spadlo chyba do 5 klatek przez 10s :o:o Tragedia.Kolejna sprawa to taka,ze nie mozna zmienic kamery - aaaa.Jak mozna sie dopuscic takieg0o bledu - brak zmiany kamery <hahaha> To juz nawet w grach na C64 (pitstop2) mialem taka opcje.Zeby zmienic kamere w wersji na ps2 to musze wejsc do menu i zmienic - porazka panowie :| Do tego jakby tego bytlo malo to w wersji na peceta jak np policja cie zlapie to mozna dac restart i powtorzyc na nowo a tam nie ma restartu i np jak przegrasz wyscig nr 2 w czarnejj liscie to musisz go powtarzac na nowo.Czyli Wersja na peceta - 9+/10,Wersja na PS2 3/10 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem dym w grze, właczam wyscig, na poczatku samochody stoja i zadyme robia, dym wyłączyłem wiec widziałem tylko koła, niektóre bryki kręciły przednimi inne tylnimi a patrze jedna ma 4x4 i ostro sie wszystkie kola kreca a bryka na starcie stoi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem dym w grze, właczam wyscig, na poczatku samochody stoja i zadyme robia, dym wyłączyłem wiec widziałem tylko koła, niektóre bryki kręciły przednimi inne tylnimi a patrze jedna ma 4x4 i ostro sie wszystkie kola kreca a bryka na starcie stoi :lol2:

Tez to zauwazylem ale olalem bo w sumie juz takie kwiatki sa w tej grze, ze to mozna przelknac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na padzie i ciagle nie moge sie pozbyc wibrowania pada podczas zakrecania- czy komus udalo sie tak ustawic zeby wibracje byly tylko podczas zderzen, jazdy po nierownosciach itd.czy jest to wogole mozliwe.

Tez gram na padzie i u mnie tak samo wygladala wibra w tej grze (tylko podczas zakretow) wiec ja wylaczylem bo nic nie wnosila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pokonalem Razora i po wygranych wyscigach czeka nas milutkie zaskoczenie jesli chodzi o filmik, ale niebede zdradzal o co chodzi, ci co skonczyli wiedzą co mam na mysli. Teraz jestem w trakcie koncowego poscigu w ktorym Cross i jego ekipa wyznaczyli do poscigu wszystkie jednostki wiec zapowiada sie niezla sieczka.

 

UPDATE.

No niepowiem ostatni poscig jest chyba najtrudniejszy, pozatym wszystkie kryjowki odpadaja bo Cross i jego je znają. jedyny sposob to dojechac do pewnego miejsca zaznaczonego na mapie i udac sie na budowany most. Nam udaje sie przeskoczyc na drugą strone a wszystkie psiarskie lecą w doł.

 

GRA SKOŃCZONA

Moje odczucia są OK. Od zawsze bylem fanem serii NFS i niepowiem aby ta czesc mnie jakos zniechcecila.

Im dluzej gralem tym gra bardziej wciągala, im mialem lepsza bryczke tym bardziej podobaly mi sie wyscigi i poscigi.Poswiecilem jej gierce tydzen i nie zaluje. Smialo moge te gre polecic kazdemu.

 

Teraz zabieram sie za SERIE PRÓB oraz WYŚCIGI PO SIECI.

Edytowane przez paolowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie przeszedlem black edition challange... Byl dosc prosty, lecz gonia nas jakies podrasowane SUVy i mamy 7 plomieni. Uciekamy jakims starym autkiem (nie znam sie, wiec nie podam nazwy modelu) i musimy zdobyc 500,000 bounty. Milego scigania:)

P.S. Nie trzeba konczyc wczesniejszych wyscigow, zeby do niego przystapic, ale trzeba miec oczywicie gre w wserii black edition:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez gram na padzie i u mnie tak samo wygladala wibra w tej grze (tylko podczas zakretow) wiec ja wylaczylem bo nic nie wnosila.

Wlasnie, ze jak dla mnie to bomba, sciga mnie policja wszedzie chaos i rozpierducha, syreny a pad drzy w reku.tylko te zakrety :cry: .

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Nie trzeba konczyc wczesniejszych wyscigow, zeby do niego przystapic, ale trzeba miec oczywicie gre w wserii black edition:)

Ja nie mam BE.

Mam natomiast ta latke ktora robi ze zwyklej wlasnie BE.

Nie wgrywalem jej bo jescze nie musialem.

Lecz teraz widze, ze bedzie pierwsza niedogodnosc.

Ale mam pytanie czy latka zadziala odrazu na starym save czy trzeba grac od nowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na padzie i ciagle nie moge sie pozbyc wibrowania pada podczas zakrecania- czy komus udalo sie tak ustawic zeby wibracje byly tylko podczas zderzen, jazdy po nierownosciach itd.czy jest to wogole mozliwe.

Po zmniejszeniu wibracji pod windowsem juz nie wibruje na zakretach tylko podczas zderzen i na poboczu, wiec da sie ;)

 

@kev w faqu jest blad ;)

chodzi mi o wylaczenie blura, ta opcja "efekty specjalne" nie tylko blura wylacza ale i takze ten "zolty klimat" i chmurki na niebie, widoczki gor itp.

Zeby wylaczyc TYLKO blura trzeba to zrobic w rejestrze g_MotionBlurEnable z wartoscia 0!

Edytowane przez greg505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jestem na #2 i jeżdżę sobie Porshe GT, które było moim celem. Auto z wyglądu kosmiczne tak jak i jego dźwięk. Muszę przyznać, że byłem zaskoczony tak wysokoobrotowym silnikiem. Poprostu ten pojazd nie ma dołu. Wszystko zaczyna sie przy 10 tys obr. i jest pięknie. Na początku, gdy przerzuciłem się z Lancera wydawało mi się, że te autko można wykorzystywać jedynie na szerokich prostych drogach. I owszem, jest delikatne i wrażliwe na zakręty i mocne skręcania... w szczególnosci jeśli chodzi o przypadkowe uderzenia, potrafi okręcić się nie w tym kierunku co trzeba. Haha. Wszystko rozchodzi się o wyczucie i umiejetności jazdy. Teraz gdy jestem już blisko Razora, GT słucha mie się jak mój ukochany piesio. To symbioza, ja wiem jak nim jeździć a on daje mi swoje możliwości w pełni. I powiem wam, że GT na wąskich drogach daje rade wszytskiemu. Duzym plusem jest, że gdy będziemy mieli krakse, to GT z uzyciem NOSA szybciuteńko nadrabia prędkość :) Ale nadal nie wiem, czy karbonowe spoilery maski i daszki poprawiają "jazde" czy tylko są tak dla brzydkiego wyglądu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, grałem w demko i niestety do oryginału mi się nie pali... Zawiodłem się totalnie i do tego jeszcze gra u mnie jakoś dziwnie chodzi. Niby 1024 i wysokie detale leci 40FPS i więcej, a mam wrażenie strasznego cięcia - obniżyłem na 640 i min detale i jest lepiej, ale dalej kiepskawo - nie wiem od czego to zależy - w poprzednich nfsach przy niższych fps było lepiej.

 

Gra sprawia wrażenie jakby brakowało jej dynamiki, płynności - nie wiem, czy to tylko w demku, czy w fullu też.

 

Do tego zachowanie się samochodu na drodze - okropne - jak uwadzę w barierkę, to jakaś tajemnicza siła mi ciągnie przód samochodu do tyłu - no bez jaj, on się powinien ślizgać po barierce.

 

Na kierownicy już zupełnie nie da się jeździć - samochód lata mi po całej drodze i nie mogę wyrównać jazdy, z tym że z porsche jest lepiej, ale i tak strasznie niestabilny. Nie mówiąc już, że w demko najwyraźniej nie obsługuje mojej kierownicy (czerwony logitech)...

 

Jak się rozwali, to ruszenie jest wyczynem - mam analogowe przyśpieszenie i ma problem, żeby nie stać w miejscu i nie mielić kołami. A już nie mówiąc jak chcę skręcić przy ruszaniu.

 

W dwójce mi się fajnie jeździło - pewnie, że 0 realizmu, ale jazda sprawiała przyjemność, a tu się tylko wnerwiam - może jak zagram na padzie, to będzie lepiej...

 

W każdym Razie był Richard Burns i jakoś się tam dąło jeździć - po tym jak proprawiłem błąd w ustawieniach kierownicy - a tutaj więcej kierownicy do tej gry nie założę... Zawiodłem się mocno, bo Undergroundy były dla mnie świetne, w ogóle poza Hot Pursuit 2 wszystkie NFSy mi się podobały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnich trzech kolesi z Black Listy bez problemu rozwalilem Lancerem Evo, wszystkie wyscigi z Razorem za pierwszym razem, bez wiekszego problemu, teraz gdy juz ukonczylem gre w Garazu z Kariery pozostal tylko BMW i 1 000 000 z haczykiem na koncie B)

Edytowane przez lukasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Varrol tez psioczylem po demku.

I to co w demku chcieli pokazac to faktycznie i w full jest do bani (fizyka, model uszkodzen).

Ale to co sie dzieje w rozgrywce juz nadrabia z nawiazka i mozna przymykac oko na totalne odmuzdzenie tej gry.

Modele samochodow choc niektore do d*** to swietnie sie da zmodyfikowac.

Nie tak jak w undergroundzie tylko naprawde z klasa.

Dzwieki kazdego samochodu sa inne. A jak uslyszysz Mustanga GT (ostatno sie nim podniecam) to naprawde pojawi sie usmiech na Twojej twarzy.

Mozna gre polecic naprawde i demko nie oddaje totalnie niczego co widzimy w full. A jakosc filmikow (jezeli chodzi o efekty i czesc fabularna jak i aktorska) po prostu miazdzy.

 

Aaa. Jutro Szybcy i Wsciekli, a zaraz po filmie nieprzespana noc w NFS MW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Ale nadal nie wiem, czy karbonowe spoilery maski i daszki poprawiają "jazde" czy tylko są tak dla brzydkiego wyglądu?

Karbonowe chyba raczej nic nie dają, ale z tego co zauważyłem, po dodaniu spojlera i wlotów powietrza na dachu możemy ustawiać sobie aerodynamikę samochodu. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karbonowe chyba raczej nic nie dają, ale z tego co zauważyłem, po dodaniu spojlera i wlotów powietrza na dachu możemy ustawiać sobie aerodynamikę samochodu. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Tak. Ale jakoś dziwne są tutaj te ustawienia tuningu :/. Ja teraz jezdze AS DB9 jakos sie kula :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karbonowe chyba raczej nic nie dają, ale z tego co zauważyłem, po dodaniu spojlera i wlotów powietrza na dachu możemy ustawiać sobie aerodynamikę samochodu. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Hmm, no właśnie do tej pory nic nie tuningowałem, o co chodzi z tym tuningiem. Jeśli np, przesune suwak "handing" w prawo to co to da w porównaniu jakbym przesunął go w lewo.... może mi ktoś wytłumacvzyc to szczegółowo do poszczególnych ocji tuningu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no właśnie do tej pory nic nie tuningowałem, o co chodzi z tym tuningiem. Jeśli np, przesune suwak "handing" w prawo to co to da w porównaniu jakbym przesunął go w lewo.... może mi ktoś wytłumacvzyc to szczegółowo do poszczególnych ocji tuningu ?

jak jestes przy tuningu i klikasz na jakas opcje to mozesz sobie tam tez podpowiedz zobaczyc i masz tam w miare ladnie napisane co daje przesuwanie suwaka w lewo a co w prawo

 

osobiscie moje zabawy wszelkie tym tuningiem tylko pogarszaly moje wyniki wiec dalem sobie spokuj z tym i jezdze noramalnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, ze prawie kazdemu sie przycina co jest spowodowane zje... engine'm gry. Wszyscy z niecierpliwoscia czekaja na patcha, ktory mamy nadzieje ze wyeliminuje te przycinki. Tak wiec nie pozostalo Ci nic innego jak czekac razem z nami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...