Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

tylko zauważ że w jego przypadku już minął czas oczekiwania (na mendy) gdy u ciebie on występował :) Więc nie jest to takie hop siup :wink:

Czas sie zatrzymuje podczas ladowania "cooldown" wiec jeden pierun.

Jedynie mozna miec podejrzewania, ze jeszcze podczas wgrywania sie paska jakis radiowoz jeszcze podjechal i wtedy czas leci dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialem sie dowiedziec jakie mozna popelnic wykroczenia podczas poscigu z policja

1.taranowanie wozu

2.niszczenie mienia

3.utrudnianie poscigu

4.przekroczenie predkosci

5.ucieczka z miejsca wypadku

6.jazda poboczem a wykroczen mozna popelnic 7 lub wiecej czy ktos wie jakiejeszcze mozna popelnic wykroczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tak jak mówiłem zamierzałem przejść całą karierę Fiatem Punto no i tak zrobiłem.

Obecnie walczę o 4 pozycję na BL i nie ma na moją brykę bata. Spokojnie sobie pomykam 340 km/h (do końca jeszcze nie stuningowana).

Minga i jego Gallardo wąchali tylko smrodek z nikowanej róry wydechowej mojego Punciaka :)

 

A oto latający Punciak:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

A to już skakające o tycce gliny:

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

No i moja bryka

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede teraz sie mocowal z ta klientka z 7 miejsca . Nie wiem tylko która bryke wybrac czy slr , ktory sie slizga czy caymana . Slr jest szybszy a cayman o wiele lepszy ma handling . hmmmm .

 

P.S Naprawde MY posiadacze r9550 / 9600 możemy grac płynnie na takich ustawieniach (moze troche gorszych) co wy posiadacze kart o polowe drozszych i wiecej . I to nie sa zadne bajki . Poprostu tak jest z ta gra . I nie opiprzajcie nas za to ze nam chodzi plynnie na sprzecie 2 razy tanszym . Czyzby zadrosc brala gore ?? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem teraz 4 na liscie i badziewnie sprawilem sobie lamborgini i kicha golf jest szybszy :/ i jeszcze nie moge nowego nabytku na max ocowac :/

 

hehe ja sobie sprawilem Forda GT, nuestety wielkie rozczarowanie, wczesnie mialem Carrere i o wiele lepsza!

 

jak narazie rank:3 ;)

Tunigujecie punciaki, golfy, caymany na maxa kupujecie takie gallardo wogole nieztuningowane i mowicie ze jest gorsze. W dodatku przesiadacie sie na inny wozek i nie mozecie sie przyzwyczaic. <_<

Edytowane przez wyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol weteran wcale posiadacze r9550 nie moga grac na ustawieniach takich jak ci co maja np. 7800 albo 6800... co ty gadasz stary ;s 3/4 na medium i jest ok ale wiecej nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde - jak ja mam uciec jak do mnie podjeżdża 20 Policyjnych Corvvet ??

Nie pozwolic im wyjechac przed Ciebie, ciagnac je z tylu za soba i jezdzic w tych okolicach gdzie jest najwiecej spowalniaczy poscigu, wciagniesz w taki 10 policyjnych wozow i juz do notowan wpada jakies 700, 800 tys punktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol weteran wcale posiadacze r9550 nie moga grac na ustawieniach takich jak ci co maja np. 7800 albo 6800... co ty gadasz stary ;s 3/4 na medium i jest ok ale wiecej nie...

Nie mówie o tych co mają karty za 1500 zwyz tylko o tych tanszych :) Pozatym nie chodzi o to tutaj zeby dowiesc ktora karta jest lespza ale o to ze tych ludzi zzera zazdrosc i nei moga tego zniesc ze np Ja gram na 1024x768 AA full i wszytko full oprocz cieni MB . Naprawde nie ma o co sie pieklic . Wiele gier moja karta nei pociagnie nawet na 1024x768 low ale akorat ta tak . Sry za ORTy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nudzi Ci się kolego ??? oO chcesz dostać % za fotomontaż ??? Przecież to przy powiekszeniu widać że nie jest to prawdziwy wynik...

 

już ktoś ostatnio dostał % za fotomontaż

 

Lol stary o czym ty w ogole gadasz jaki fotomontaz, pokaz mi gdzie ??? Nie masz pojecia o poscigach z policja i jak ktos zrobi taki wynik to od razu posadasz go o klamstwo i jakis fotomontaz. Jestes zalosny. Przyjedz do mnie zapraszam ipokaze Ci na wlasne oczy jak robie taki wynik, o co mnie wtedy oskarzysz ? A moze filmik zrobiony frapsem z 35 minutowego poscigu Ci wystarczy ?

Edytowane przez lukasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

prosze Was bardzo o pomoc. Podczas instalacji gry pojawia mi sie taki błąd :

 

http://img483.imageshack.us/my.php?image=screen9aa.jpg

 

jest to chyba coś z Directxem ponieważ jak wchodze bezposrednio w Directxa na plycie i go uruchamiam to jest to samo

 

ktoś ma jakiś pomysł ?;/

 

z góry dzięki bo już jestem bezradny,,

 

pozdrawiam

Edytowane przez severall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie o tych co mają karty za 1500 zwyz tylko o tych tanszych :) Pozatym nie chodzi o to tutaj zeby dowiesc ktora karta jest lespza ale o to ze tych ludzi zzera zazdrosc i nei moga tego zniesc ze np Ja gram na 1024x768 AA full i wszytko full oprocz cieni MB . Naprawde nie ma o co sie pieklic . Wiele gier moja karta nei pociagnie nawet na 1024x768 low ale akorat ta tak . Sry za ORTy

Może jakies dowody.... ? Bo jeżeli mówisz na serio to niezły lol, imho to jest niemozliwe jak na 6600gt nie da sie grac z aa na full....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oko ludzkie ruch jako plynny widzi przy czestotliwosci 24-26 zmian na sekunde .... analogicznie jezeli w grze jest 25 fpsow to jest plynnie !!

ja na swoim radku 1024/768 AA full i wszystko na fiull oprocz cieni, mam okolo 25-30fps i spokojnie da sie grac a gra chodzi plynnie

(i tak gram na 1280/1024 bez AA)

oczywiscie jest tez kwestia dynamiki , wiadomo ze 60fps bedzie wygladalo plynniej niz 25fps ale tylko dzieki dynamiczniejszemu ruchowi

(wiekszej ilosci klatek w sensie ilosci obrazow) ... powiedzmy ze auto jedzie 300km/h majac 25fps jest generowany obraz raz na 3m przejechanego asfaltu a przy 60fpsach co 1.3m wiec jak widac ilosc obrazow jest poprostu wieksza przez co dynamika wzrasta i ruch jest plynniejszy , co nie zmienia faktu ze

25 FPS TO JEST PLYNNY RUCH WIEC GRA Z TAKA ILOSCIA KLATEK CHODZI PLYNNIE!!!!

 

w zwiazku z tym prosze przestancie dyskutowac o tym czy komus chodzi czy nie chodzi .....

 

dziekuje

Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja powiem że gram na full w 1024x768 tylko bez cieni i gra chodzi powyżej 30Fpsów, średnio 34-37 (nie licząc dymu bo wtedy to spada nawet do 14 :angry: )

 

Ogólnie gra mi się podoba, noi przycięcia znowu się pojawiły, jestem drugi i nie mogę grać, bo jestem choory, i komóż podczas choroby rodzice pozwoliliby grać :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poprostu moge tak grac poprostu ta gra polubila sie z moaj karta . Karta jest krecona ze standardowych dla edycji advantage 405/446 na 445/540 a jak otwarte okno to 450/550 . Pozatym wiem jak ta gra chodzi na sprzecie z 3000 mhz 1024 ramu i gf 6600 bo moja siostra ma taki sprzet w wawie i tam chodzi bardzo podobnie jak u mnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol stary o czym ty w ogole gadasz jaki fotomontaz, pokaz mi gdzie ??? Nie masz pojecia o poscigach z policja i jak ktos zrobi taki wynik to od razu posadasz go o klamstwo i jakis fotomontaz. Jestes zalosny. Przyjedz do mnie zapraszam ipokaze Ci na wlasne oczy jak robie taki wynik, o co mnie wtedy oskarzysz ? A moze filmik zrobiony frapsem z 35 minutowego poscigu Ci wystarczy ?

 

Loool - my bad homie ;]

 

źle się przypatrzyłem temu screenowi ... ;P sorki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - muszę pokombinowac bo gra nie chce przyjąć ustawienia hamulca jako pedału hamulca (Sidewinder Precision Racing Wheel), chociaż w menu pedał działa bo jedzie w dół.

 

Po drugie - czy tylko ja mam taki idiotyczny efekt, że po skręceniu i wyprostowaniu kierownicy samochód dalej skręca i muszę dawac kontrę w drugą stronę żeby przestał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

prosze Was bardzo o pomoc. Podczas instalacji gry pojawia mi sie taki błąd :

 

http://img483.imageshack.us/my.php?image=screen9aa.jpg

 

jest to chyba coś z Directxem ponieważ jak wchodze bezposrednio w Directxa na plycie i go uruchamiam to jest to samo

 

ktoś ma jakiś pomysł ?;/

 

z góry dzięki bo już jestem bezradny,,

 

pozdrawiam

hmmm win orginał a gra pirat? Pierwsze widze... Pogrzebaj w panelu sterowania... tam było chyba coś ze sprawdzaniem zgodności chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rybapl

Niestety nie mozemy Ci pomoc poniewaz jest to niezgodne z regulaminem. Nikt tu sie nikogo nie pyta na jakiej wersji gra (pirat czy oryginal) bo to nas nie interesuje. Twoj wczesniejszy post az nadto sugeruje, ze masz pirata wiec pomocy tutaj nie uzyskasz. Poczytaj regulamin zanim cos napiszesz :mur:

 

@kev

Zauktualizuj w FAQ "Najkrotszy poscig" bo juz nie jestes jedynym rekordzista ;) Ten sam wynik zrobil Linoge i moja skromna osoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie... otoz zainstalowalem gre na DVD oczywiscie oryginal. I czy za kazdym razem gdy wlaczam gre musze wrzucac plytke do napedu ??? bo inaczej nie chce sie odpalic.... a gdy juz gram, moge smialo wyjac plytke... czy nie mozna calkiem grac bez plyty ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie juz pindolic o tych wymaganiach.

Po pierwsze nic nie wnosza do watku, po drugie wiekszosc to bajki (tak jak post lukasrza z jego R9550 @ R9600XT i AAx4).

Wezmie sie za to jakis moderator ?

Do Kaeres ! ! !

 

Weź sie człowieku ode mnie i innych ludzi odpier..... jak nie masz sie czego czepić to czep sie siebie samego, nie jestem pajacem zeby pisać bajki, to nie w moim stylu, wyrosłem z tego 10lat temu :) zreszta nigdy w zyciu kitu ludziom nie wciskam, i 10fps to nie jest dla mnie płynność ! Problem z chrupaniem jest bo i na pozyczonej GeF 6600 jest tosamo.

 

Nie wierzysz ze na grafie z podpisu nie można grać płynnie ? to ci to udowodnie, płynność rzedu 23 - 30fps na maxymalnych detalach jest zadowalajaca w 100%, niżej nakreciłem filmik żebyś mógł zobaczyc moje bajki :lol:

 

Film kręcony aparatem ktory rejestruje tylko 15 klatek na sekunde wiec avik nie bedzie do konca płynny ale specialnie uruchomiłem frapsa zeby ilosc fps bylo widac na monitorze. Filmik ok 2minut, pod koniec wychodze do ustawien graficznych zeby pokazac ustawienia na jakich grałem.

 

link http://obrazki.pctest.pl/nfsmw.avi ~34,1MB

(na 512kbps 5-7min sciągania)

 

Tyle ludzi zauwarza problem przycinek w tej grze, nawet na duzo lepszych grafach(rzedu R9800PRO czy GeF6xxx a ty nie ciekawe ;]

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...