Skocz do zawartości
meeron

Zwrot Towaru

Rekomendowane odpowiedzi

witam

slyszalem ze w ciagu 7 dni od daty zakupu mamy prawo oddac towar do sklepu bez podania przyczyny

czy jest to prawda?

chce kupic glosniki, przetestowac je i jesli nie beda mi odpowiadaly to np po 3 dniach je oddac (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Takiego prawa. Przyjęcie zwrotu towaru To tylko i wyłącznie dobra wola sprzedawcy.

Jedynym wyjściem jest umówienie sie ze sprzedającym na ewentualny zwrot i najlepiej żeby było to zaznaczone na paragonie lub innym dowodzie zakupu.

Zwrot towaru bez podania przyczyny jest możliwy, ale tylko w sprzedaży WYSYŁKOWEJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sa. Ale zawsze idzie sie dogadac ze sprzedawca. Glownie najlatwiej o zwrot ubran. Sam niedawno oddalem spodnie za ok 160 PLN ,po obejrzeniu w domciu na spokojnie i za rada znajomej sie rozmyslilem. Nie bylo zadnych problemow. Krotka rozmowa z kierowniczka sklepu i dostalem zwrot kasy.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od sklepu. Moja dziewczyna lubi sobie czasem oddac jakas rzecz do sklepu bo po dluzszych ogledzinach uznaje, ze jednak jej sie dana rzecz nie podoba (kobiety..:P) I nie bylo jeszcze przypadku, zeby nei chceli oddac kasy. Oczywiscie sprawdzaja towar czy jest ok, ewentualnei zapytaja sie czemu oddaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

slyszalem ze w ciagu 7 dni od daty zakupu mamy prawo oddac towar do sklepu bez podania przyczyny

czy jest to prawda?

chce kupic glosniki, przetestowac je i jesli nie beda mi odpowiadaly to np po 3 dniach je oddac (:

kup przez neta , masz 10dni na oddanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym slowem chcesz recke dla Tweaka napisac to kup, przetestuj i oddaj :)

hyhy, chcialem zrobic glosna imprezke w sobote a w poniedzialek oddac (;

 

 

a to nie mozesz poprosic zeby ci odpalili na sklepie? wtedy mogl bys ocenic jak graja;)

a tak na serio to w sklepie jest zazwyczaj glosno, inna przestrzen niz moj pokoj etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy klientom nie robię problemów kiedy chcą oddać jakiś sprzęt po 2-3 dniach od kupna bo co mi tam zależy robić komuś pod górkę, zresztą co tam nie moja firma hehe. No chyba że jakiś buc wpada odrazu z mordą tudzież zdewastował opakowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...