Skocz do zawartości
grzegorz129

Kmk Project

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz moje 5 min. Witam, mam 13 lat i interesuje się komputerami. Ostatnimiczasy zainteresował mnie temat modingu. Mam 3 komputery, jeden postanowiłem ,,upieknić".

Nie mam zdjęć z przed modyfikacji :mur: a zresztą duda była brzydka i nawet wstyd takie foty BYŁO BY pokazywać :oops:

 

Żeczy ukończone:

Wzmacniacz

Fan controller

Podświetlenie klawiatury

Katody

Świecąca FDD

 

Żeczy w trakcie tworzenia:

RGB LED + odpowiedni kontroler

Świecące molex`y

Włączanie i resetowanie komputera na pilot

 

W planach:

,,Rurkowe" nóżki

Wyświetlacz LCD (2x24 z podświetleniem)

Zasilacz z plexiglass`u

Kablowy ład i skład :razz:

Śrubki LED

Wielo-efekt LED

Front Audio Panel by Grzegorz

Malowania środka

Plexiglasowy bok

 

 

Oto jak wygląda obecnie:

EDIT!!! - PATRZ TU: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...gopid=1783990

 

 

Tylko proszę wyrozumiale - mam wkońcu 13lat :D

 

 

p.s. Podtaram się na dziś wieczur ukończyc model 3D końcowego wyglądu budy :razz:

Edytowane przez grzegorz129

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tak trudno wkleic tekst ktory napisales do worda i sprawdzic bledy? 13 lat w tym przypadku cie nie usprawiedliwia. co do samej budy to zdjecia okropnej jakosci nic nie widac moglbys aparat postawic na jakims statywie, stojaku, pudelku, czymkolwiek... 13 lat tez cie tu nie usrawiedliwia. co do samego moda to nie wiem czy dolozenie kilku katod, diodek, uporzadkowanie kabli w srodku i te kilka innych rzeczy mozna nazwac MODem. Natomiast podobaja mi sie plany:

-Zasilacz z plexiglass`u

-Front Audio Panel by Grzegorz

-Malowania środka

 

zroob cos z sama buda, przerob ja

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dziś wieczólr zrobić lepsze foty :D

 

A może okleję budę futerkiem :rolleyes:

No taaaaak, i jeszce miske dla psa w niej zam(u ;))ontuj...

 

Ogólnie to święta idą... choinki niedługo trzeba będzie kupować - a Twoja buda będzie jak znalazł ;) Tylko prezentów nie pchaj do środka ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to na tych zdjęcia, mimo wielkich starań, nie można nic zobaczyć. Zdięcia musisz zrobić ostrzejsze, bo nikt Ci się pozytywnie o obudowie nie wypowie :P Zauważyłem, że są katody, dwa wiatraki kolorowe i chyba coś na froncie, ale nie mogę powiedzieć co to jest. Czekam na zdjęcia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foty zrobiłem według zaleceń - oto efekt:

 

Filmik - AVI

Foto 1

Foto 2

Foto 3

Foto 4

Foto 5

Foto 6

Foto 7

Foto 8

Foto 9

 

Wszystkie foty działają - wolno się ładują bo to server domtelu :mur: - dla ścisłości , nie mam u nich neta, kiedyś miałem - konto zostało, mają tam straszny bałagan :twisted: :banana:

 

 

Co zrobiłem od wczoraj ? - Kupiłem plexiglas na bok obudowy, zaczełem budowę wieloefektu led (jedna część - patrz filmik) , skończyłem rozcinanie żyłek w taśmie do cd (jutro kupię odpowiednią osłonkę), zrobiłem fotki :razz:

Gałki od regulatora wentyli oczywiście tylko narazie prowizoryczne :) - wygląd frontu niedopieszczony - trzeba pomalować jeszcze - wtyedy różnice się wyrównają :)

 

 

p.s. Dla ścisłości - wszystkie wentyle sie kręcą - nie eiem dlaczego to tak wysszło :lol2:

 

Model 3D jakoś powoli powstaje narzaie tyle: Dołączona grafika

Fajny program - Sketch Up

Edytowane przez grzegorz129

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary brzydszego frontu to ja jeszcze nie widziałem .... przeciez ta fotka >> http://www.prosta.pl/~kiler129/kmkproject/DSCF0006.JPG jest ochydna. Jakies to porysowane, poszargane, ze szparami fuuu, onudowa jakby wyciągnieta ze śmietnika. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to sprawka szatana czy tylko przypadek prze pana?

 

Dołączona grafika

 

Ogolnie [ten wyraz wygladal kiedys zupelnie inaczej, a mianowicie tak Ogulnie. jednak za sprawa M@lego zostal on przezemnie poprawiony na forme poprawna. niesadze jednak by wplynelo to na mnie jakos doglebnie i niepopelnie znow tego samego bledu, ba nie sadze nawet iz nie popelnilem podobnego w tej krotkiej dugresji] obudowa robi niemile wrazenie :P

Edytowane przez tau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to sprawka szatana czy tylko przypadek prze pana?

 

:arrow: IMAGE

 

Ogulnie obudowa robi niemile wrazenie :P

Szczegolne wrazenie robi taka pisownia :huh: :blink:.

 

A mod, heh mod :?: Brzydki bo to nie mod. Ludzie litosci, tutaj powinien byc bot, ktory zamknie 10 topicow dziennie, bo ludzie robia fotki obudowy, ktora nie przedstawia nic, tylko buda + katoda = fantastyczny moding. Oj taaak.

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za błędy ort nie powinno być %

 

odrazu takich na osolony pal nabijać... to że ktoś ma 13 lat jest równoznaczne z tym że jest upośledzonym kretynem? I wolno mu tak postępować? Nie... Słowniczek w garść i sprawdzać pisownie trudniejszych wyrazów.

 

Co do moda... szpachelka w dłoń i poprawiać te szpary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[demo_mode] jak nje powinno? pszecież wtedy karzdy by pisau jak kciau i by powstaua totalna wjoha. łoczwiscie rze za dorbne wpadki nie morzna nikogo skazywac.. ale niektuży przekraczajom bariere dobrego smaku. jeśli siem im pozwoli na pisanie z buendami to zarz wyskoczom inni i bedom kcieli pisac wuasnym slangiem... a puki co najlepszym sposobem na w miare dobre porozmienie siem to pisanie zgodnie z zasadami pisowni polskiej

[/demo_mode]

 

a ja myślałem że w erze "inteligentnych" aparatów cyfrowych zrobienie w miarę widocznego zdjecia to drobiazg....

Jesli juz wrzucasz foty do ogladania.. to nie zmuszaj nas żebyśmy wykręcali głowy w bok.. bo akurat zachciało Ci sie zmienić ustawienie horyzontu apratu :) Tak trudno w irfanview nacisnąc R S ok?

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PelzaK -> duzo Ci zajelo pisanie tego textu 'demo mode' ? :D

mnie by chyba ze 3razy dluzej zeszlo,niz pisanie normalnie :)

w sumie pisząc ze znanymi sobie ludzmi uzywamy slangu przez nas stworonego.. może nie aż tak w stylu poklikashów. Ale czasami pisząc 1 zmodyfikowane słowo angielsko-polsko-angielskie dodajemy barwy do wypowiedzi... i niejednokrotnie 1 słowem opisujemy kilka słów :].. jednak w kontaktach z innymi staram się uzywać w miare ustandaryzowanego języka :wink:

 

a napsainei tego zajęło mi jakies 80% dłuzej niz zwykle :lol: <-- musiałem emulować myślenie poklikasha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha....panel ktory nie jest panelem, komputer zamieniony w choinke...mod ktory nie jest modem...

To juz nawet nei jest Okno&katoda mod, bo nawet sie okna nie dopatrzylem.

Grzesiu a moze zamiast cudowac, poswiec ten czas na nauke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha....panel ktory nie jest panelem, komputer zamieniony w choinke...mod ktory nie jest modem...

To juz nawet nei jest Okno&katoda mod, bo nawet sie okna nie dopatrzylem.

Grzesiu a moze zamiast cudowac, poswiec ten czas na nauke?

Cudowny post .... ale sie uśmiałem!

Gratulacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...