Skocz do zawartości
lyzkov

Oszustwo Wrześni@ka

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem napisać, że albo podmienił procka, albo go osmolił zapałkami, ale się powsrzymałem ;] Poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe zdziwił bym się jakby nagle na procku pojawiły się jakies slady tego 'spalenia'...

racja, chwila zabawy zapalniczka i juz jest :mur: jeszcze gorzej by bylo, jak by sie jakas nozka podziala, albo zjal ihs'a i jadro okopcil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja, chwila zabawy zapalniczka i juz jest :mur: jeszcze gorzej by bylo, jak by sie jakas nozka podziala, albo zjal ihs'a i jadro okopcil

Nie podpowiadaj mu, bo jeszcze tak zrobi... Ciiiii ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy mieć albo zdolności dydaktyczne, albo detektywistyczne... O dedektywistycznych nie słyszałem... ;) Zaraz, zaraz, pewnie chodzi o DeDe reportera... On może i miał jakieś zdolności DeDe-ktywistyczne :rotfl:

Edytowane przez KrokOboK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kochany nadaj paczusie a tym samym skazujesz siebie na powolną i bolesną śmierć na tym forum :D

 

Giń!! !$%!#!@$@#....

 

hehehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzesni@k jestem ciekaw ile ty wogole masz lat, bo zrobiles interes jak gimnazjalista (choc nawet nie, bo ten by sie zastanowil z 5 razy zanim by takie cos zrobil)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nadajecie sie na Dede reporterów brawo dla spostrzegawczego KrokOboK'a

Oj Wrześni@k... Dziękuję za komplement! Jestem z siebie dumny! DeDe czy inny reporter, najważneijsze, że spostrzegawczy! Reporter musi być spostrzegawczy! Nie zmieniaj tematu! Wysyłaj procka i zobaczymy co tam zmalowałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że paczke moge nadać z dowolnego adresu na poczice głownej w Warszawie jak Wam to porawi nastrój :) Ja nic nie musze wymyślać wymyślił dystrybutor i mi nic do tego...

 

A lat mam 19 jeśli coś ci do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krętaczł z ciebie oporowy... Oby ci ten proceder ktoś ukrócił! :evil: Przez takich jak ty to forum traci! Zobaczymy co tam wysłałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z ta odmowa.. Ja osobiscie staralbym sie dogadac ze sprzedajacym - wkoncu to AMD zajmuje sie wymiana uszkodzonego/niedzialajacego procka a nie firma, ktora sprzedala procek, jednak jest ona (z tego co wiem) niezbednym posrednikiem, do reklamacji OEM'a

 

Poszkodowanemu zostaje chyba tylko wystawienie procesora na aukcji jako "niesprawdzony" ;)

 

 

btw. sprobuj jeszcze zadzwonic do AMD

 

Poland

Monday - Friday: 10:30 - 17:00

Tel: +48 22 698 85 46

 

opisz problem i spytaj co masz w takim wypadku zrobic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś próboje polubowanie załatwić sprawe moge sie postarac go wymienic normalnie bez problemów jak w innych przypadkach ale jeśli ktoś mnie straszy i wymyśla coś od samego początku i rozmów nie wkleił a wy rozgrywacie tylko jedna strone Wasz problem ja przed Wami akurat tłumaczyc sie nie musze. Tylko lyzkov ma tyle czelnosci że wie co robił na początku i jak próbował to "załatwić" jeśli można o tym tak mówic, a teraz udaje skruszone i nie winne dziecko którym niestety jest...

 

Przykre pozdrawiam i dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Wrzesniak na razie wszystko jest przeciwko Tobie , wklej swoje Logi z rozmowy jesli masz takowe i się jakoś broń , z drugiej strony nie dziw się ludziom gdybyś Ty był po drugiej stronie i stracił 500 zł to też byś robił wszystko żeby pieniądze odzyskac nikt tu nie jest stronniczy ludzie kojarzą fakty a te śa niestety przeciwko Tobie.

 

Druga sprawa że człowiek rozsądny nie załatwia interesów tak jak Ty , jeśli ktoś chce się spotkac i porozmawiac w 4 oczy to należy się z nim spotkac jesli nie ma się nic do ukrycia i wyjaśnic wszystkie niejasności tak postępują prawdziwi handlowcy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah człowieku a kto sie nie chciał spoktac koles który nie chciał przyjechac Sam tylko wyręczał sie znajomymi to o czym do mnie rozmawiasz sytuacji nie znasz wiec nie musze sie przed toba tłumaczyc sprawa prosta

Edytowane przez Wrześni@k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzesni@k jedno pytanie :

 

Czy moj procek ma gwarancje ?

 

Bo z tego co czytam krecenie powoduje jego utrate , czyli juz Ty ja utraciles selekcjonujac moj procesor tak ?

 

Jesli tak , to rozumie , ze ty udzielasz mi swojej wlasnej gwarancji 12 miesiecy ? No bo niby jak inaczej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co wrzesni@k?? jestes doslownie zerem w moich oczach..i pewnie nie tylko moich..potrafisz tylko wymiewac ludzi..nie pasują ci logi z GG?? to do jasnej cholery WKLEJ SWOJE!! problem?? jesli chcesz sie bronic to bron sie..

 

nie odpowiadasz na pytania tylko smiech (w koncu gwara jest czy nie?? bo chyba nie ma jesli Ty juz kręciłes procka)

 

po prostu brak słow..nie dorosłeś widocznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wrzesniak jakis dziwny masz sprzet ;] wszystko 2x ;] nikogo nie widzialem z takim kompem ;] cos krecisz (nie chodzi mi tutaj o podpis...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś Ci nie pasuje że mam po 2X ? Polska zazdrośc ktos pracuje to ma.

 

nie musze sie bronic przed bandą 15 latków dzieciaczku dorosniesz to podyskutujemy

 

Miłych snow

Edytowane przez Wrześni@k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek niekiedy jak czytam twoje posty to zastanawiam sie czy ty tylko udajesz czy naprawde jestes taki glupi

 

A Ty Wrzesni@k unikasz odpowiedzi na moje pytanie , czy go nie zauwazyles ?

Edytowane przez Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

AHAHAAH OWNED.

Dobranoc ;s

 

Kto pracuje ten ma?

To chyba sie ciebie nie tyczy, moze kto robi przekrety ten ma...?

Heat chodzi mi o to, ze jakos malo polakow ma prawie all 2x i sie zwyczajnie zdziwilem, a nie o to ze to jest niezmowlie (tj. 2x jakas czesc ;]).

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ale chyba ty nie mozesz przeboleć tego.

 

@Heat dla normlanych ludzi i znajomych z tweaka gwarancja 12 miesiecy bez problemów raczej bedzie dla aroganckich dzieci krzyczacych co one nie potrafia niestety brak.

Edytowane przez Wrześni@k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

LOL

LOL

 

Od kiedy gwarancje sie przyznaje, patrzac na zachowanie kupujacego? ;s

Coz Heat musisz sie pozegnac z gwara bo panu Wrzesniakowi sie nie spodobalo jak z nim rozmawiales i sie pogniewal. Nie da ci gwary. lol?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla normlanych ludzi i znajomych z tweaka gwarancja 12 miesiecy bez problemów raczej bedzie dla aroganckich dzieci krzyczacych co one nie potrafia niestety brak.

No to Ciekawe masz zasady , czyli ludzi też sobie "selekcjonujesz" po prostu brak mi słów na takich ludzi ..... 19 lat a mentalnośc 14-latka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś Ci nie pasuje że mam po 2X ? Polska zazdrośc ktos pracuje to ma.

 

nie musze sie bronic przed bandą 15 latków dzieciaczku dorosniesz to podyskutujemy

 

Miłych snow

mówisz ze jak "ktos KANTUJE to ma"??? :lol: :lol: :lol: no tak moze rzeczywiscie byc

 

a wogole kolega rozumiem ze sie obrazil na lyzkowa tak?? fajne poedejscie

 

moze czasy komuny sie przypominaja wrzesniakowi?? (dziwnie mi sie kojarzy wrzesni@k - czereśni@k :lol: :lol: ) to moze ja wytlumacze..juz komuny nie ma!! i jest zasada klient nasz pan!! lyzkow w zaden sposob cie nie obrazil (a jesli to prosze dowody dowody!!) a ze cie "nachodził"?? i co z tego..taka praca Twoja ze musisz byc dla ludzi miły..chyba ze ci kazali za kare procki sprzedawac..wtedy tez bym sie obrazil :)

 

a wogole to kolega czere..ekhmm wrzesni@k mial chyba isc spać?? a może sumienie mu nie pozwala?? :unsure: :angry:

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...