Skocz do zawartości
lyzkov

Oszustwo Wrześni@ka

Rekomendowane odpowiedzi

Wrześni@k

 

człowieku twoje posty są tak durne że aż przykro się robi dedektywie jeden.

jak to ja bym był na miejscu lyzkova to wiedz że inaczej bym z tobą pogadał dzieciaku.

czym ty się w ogóle szczycisz ?? ze masz 19 lat ???

a najlepsze z tego wszystkiego jest „Polska zazdrośc ktos pracuje to ma.”

Normalnie lol roku.

 

 

dorośnij człowieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzieciaku, jak bys na mnie trafil to bysmy inaczej pogadali. Nie tylko oddalbys za procek, ale jeszcze oddalbys za problemy ktore stworzyles, oczywiscie sam bys to przyniosl w zebach. Ale takie matoly jak ty to chyba juz maja szczescie, ale doczekasz sie i trafisz w koncu na kogos kto inaczej z toba pogada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak słów na takich typów :/... teraz wymyśla durne warunki gwarancji :] kogo lubi ten ma gwarancję, kogo nie to nie...to jest chyba najlepszy sprzedawca :D ja z tego rozumiem tyle "jestes przyjacielem kiedy wpłacasz kasę na konto... kiedy towar się psuje i zgłaszasz reklamację już nie jesteś fumflem i tyle". Wiesz co wieśni@k też mam 19 lat, i aż żal mi dupę ściska widząc tak tępych rówieśników. Jak ty się na studia człowieku dostałeś? Może czas DOROSNĄĆ ?

 

"Dwie rzeczy są niepojmowalne, wszechświat i ludzka głupota" A.Einsten <--to jak nic się sprawdza, takiego delikwenta nigdy nie skumasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubajew: wrz(i)esniak to nie student, tylko wysokowydajny czlowiek pracy, nie obrazaj jego godnosci, bo ma az 19 lat!!

 

potem sie dziwic ze tutaj juz nic nie idzie sprzedac bo ludzie sie obawiaja :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej afery dawno nie widzialem, takich glupot jak wypisuje Wrzesni@k rowniez.

 

Tekst z gwarancja dla wybranych -> milych ludzi tez rozwala.

 

Jak mozna byc az tak glupim?

19lat? akurat...

 

Nie ma odwagi cywilnej gowniarz jeden, tylko ciagle kreci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I potem znowu będą pretensje za % - czy wy nie potraficie dyskutować w kulturalny sposób? Jasne, że Wrześniak nie zachował się w sposób profesjonalny - skoro pośredniczy to powinien pomagać w takich sprawach, albo dawać klientom faktury/rachunki z danymi firmy (żeby ludzie nie z nim, ale z firmą się kłócili), albo jak ktoś go zdenerwuje, to przekazywać jakiś dokument (tak jak tu - odmowa gwarancji) i samemu się odciąć...

 

Jeśli o mnie chodzi to w takich sprawach wolę być sceptyczny - są przypadki, gdzie ewidentnie widać, że ktoś oszukał - tutaj jest trochę inaczej. Choć sprawa jest wyjątkowo dziwna.

 

Dla mnie oszustwo, to jest jak się komuś wyśle nie to za co zapłacił, albo uszkodzone - a jeżeli coś padło i nie uznają gwarancji, to już problem sklepu, bo dla mnie pisemna odmowa jeśli nie są w stanie udowodnić winy klienta wystarczy w każdym sądzie - tylko tyle, że zachodu sporo.

 

Chyba, że sklep odpowie, że w związku z prosesem selekcji procesory zostały uszkodzone poprzez podkręcanie przez Wrześniaka więc gwarancja jest nie uznana - ale to wtedy już Wrześniak będzie z własnej kieszeni pokrywał koszty wymiany procka. I tyle...

 

Oszustwo to by było jakby Wrześniak odpisał, że lyzkov nie ma dowodu zakupu, więc niech sobie sam wymieni.

 

 

Ale najłatwiej to jest coś usłyszeć i od razu kogoś obrażać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Varrol nie masz racji ja mam dokładnie taka sama sprawe tez koles mi dawal 12 miesiecy gwarancji i nagle po 6 miesiacach jak mi sie sypnela karta to nagle zaczal twierdzic , że mu nie przyjeli gwarancji , co sie okazalo karty byly trefne po prostu naprawiane a wystawiane jako nowe przez niego na aukcji i sie kolega ostro przejechal jest to OSZUSTWO !!! i celowe wprowadzanie w błąd podlega pod paragrafy , ta sprawa jest identyczna jakbys przechodził to co ja to bys inaczej podchodził do takich krętaczy bo nikt nie lubi topic pieniedzy w blocie i byc bezczelnie oszukiwanym a pozniej lekcewazonym przy probie walki o swoje prawa.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Varrol nie masz racji ja mam dokładnie taka sama sprawe tez koles mi dawal 12 miesiecy gwarancji i nagle po 6 miesiacach jak mi sie sypnela karta to nagle zaczal twierdzic , że mu nie przyjeli gwarancji , co sie okazalo karty byly trefne po prostu naprawiane a wystawiane jako nowe przez niego na aukcji i sie kolega ostro przejechal jest to OSZUSTWO !!! i celowe wprowadzanie w błąd podlega pod paragrafy , ta sprawa jest identyczna jakbys przechodził to co ja to bys inaczej podchodził do takich krętaczy bo nikt nie lubi topic pieniedzy w blocie i byc bezczelnie oszukiwanym a pozniej lekcewazonym przy probie walki o swoje prawa.

No dobra, mój błąd... Sam też zostałem raz oszukany na dość sporą kwotę, także rozumiem twoją sytuację... Dobrze by było jakbyś ty też dostał odmowę przyjęcia gwarancji na piśmie, bo bez tego to możecie mieć problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzieciaku, jak bys na mnie trafil to bysmy inaczej pogadali. Nie tylko oddalbys za procek, ale jeszcze oddalbys za problemy ktore stworzyles, oczywiscie sam bys to przyniosl w zebach. Ale takie matoly jak ty to chyba juz maja szczescie, ale doczekasz sie i trafisz w koncu na kogos kto inaczej z toba pogada.

dzizys widziałem już ten teskt chyba 10 raz w kilku tematach.

Kogo kur.a to obchodzi że ty byś załatwił to w taki i taki sposób .

twój post brzmi dla mnie jak typowe zwykłe cfaniactwo które mnie wkur.a zawsze totalnie . .

 

Wałkujecie wkółko to samo bez sensu.

sprawa jest jasna i nie ma co gdybać.

Wrześni@k wysyła jutro procka gware fakture i odmowe przyjęcia procka, jak lyżkov to dostanie można będzie posunąc sprawę dlaje.

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest taka ze sklep nie moze ci odmowic przyjecia sprzetu na gwarancje ..

moze cie uprzedzic np przy ewidetnym uszkodzeniu ze to wysle ale obciazy cie kosztami ...

czyli np jak serwis nie zuna gwarancji a sklep poniosl koszty wysylki to reklamujacy poniesie tego koszty ..

 

nie można odmowic przyjecia reklamacji jakos sklep ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heat dla normlanych ludzi i znajomych z tweaka gwarancja 12 miesiecy bez problemów raczej bedzie dla aroganckich dzieci krzyczacych co one nie potrafia niestety brak.

Brawo stary, właśnie publicznie przyznałeś sie do bezpodstawnego odmówienia wymiany towaru w ramach gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

A lat mam 19 jeśli coś ci do tego

[...]

nie musze sie bronic przed bandą 15 latków dzieciaczku dorosniesz to podyskutujemy

[...]

W takim razie panie "dorosly", wytlumacz sie przed : draak-iem, yotomeczek-iem, Nierealny-m, Orgiusz-em, Miazga82-em, southorn-em, ath-em, jonathan-em, wheelerfan-em, Varrol-em, SKRYTOBOJCA, -< WormBoy >--em, Soker-owi, Heat-em, XwA, Hanu, sgj, SlowsilveR-em, yasin-em, Chaos-em, Dijkstr-em i mną , jak nie chcesz rozmawiac ze zgraja 15 latków.

 

Nam to wyjasnij bo wszyscy jestesmy rocznikowo od ciebie starsi, a jezeli chodzi o podejscie do niektórych spraw to jestesmy o wiele starsi.

 

 

Przypominam że paczke moge nadać z dowolnego adresu na poczice głownej w Warszawie jak Wam to porawi nastrój :) Ja nic nie musze wymyślać wymyślił dystrybutor i mi nic do tego...

popatrz popatrz, wczesniej pisales ze to sklep odrzucil reklamacje , a teraz ze dystrybutor :mur: Wez to moze ustal wkoncu.

 

@Heat dla normlanych ludzi i znajomych z tweaka gwarancja 12 miesiecy bez problemów raczej bedzie dla aroganckich dzieci krzyczacych co one nie potrafia niestety brak

 

Co prosze ? Dla mnie i wiekszosci osob na forum to ty jestes aroganckim dzieciakiem krzyczacym co on moze, i ze wszyscy moga mu naskoczyc.

 

lyzkov jezeli jeszcze tego nie zrobiles to zglos to na policje, bo to jest wyludzenie pieniedzy, nie dopelnienie warunków umowy (gwara ktora sam stracil) .

 

Jeszcze raz prosze Wrześni@k, wytlumacz chociaz przed osobami starszymi.

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Wrzesniak sprzedal proca z 12 miesieczna gwarancja, mimo, ze proce ktore kupil nie byly objete gwarancja to wedle przepisow kodeksu handlowego przejal swiadczenia gwarancyjne na siebie. Ponadto jesli w specyfikacjii produktu okreslone sa jego nominalne parametry pracy i podczas uzytkowania przy normalnych parametrach cos sie uszkodzi, to sprzet podlega gwaracji i jest to rozpatrywane na koszt producenta (w tym przypadku Wrzesniaka, bo przejal on obowiazki gwarancyjne producenta). Proc byl na wstepie krecony przez Wrzesniaka wiec stracil gwarancje w swietle warunkow sprzedazy i uzytkowania okreslonych przez producenta. Jesli Wrzesniak te proce sprzedawal z gwaracja to oczywiste bedzie dla sadu konsumenckiego ze to na osobie o pseudo Wrzesniak ciaza obowiazki zwiazane z gwaracja. Wiklanie w to firm XXX i YYY to tylko robienie zaslony dymnej.

 

No wlasnie zamiast straszyc Policja proponuje skierowac sprawe do wlasciwego Sadu Konsumenckiego. Za sprawe nic sie nieplaci a w przypadku uznania winy sprzedajacego jest on dodatkowo obciazany kosztami postepowania (co dla wielu 'uczciwych' inaczej jest dodatkowa zacheta do korzystnego dla klienta rozwiazania sprawy). Ponadto rozprawa odbywa sie w miejscu zlozenia wniosku do Sadu a pozwany sprzedawca/firma ma obowiazek stawic sie na rozprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najciekawsze w całej sprawie jest to że Września@k oszukuje klientów sprzedając im procesory selekcjonowane pod kątem oc w wyniku takich działań procesor traci gwarancję, co sam zainteresowny potwierdził w poprzednich postach, sprzedawanie więc tych procesorów jako objętych gwarancją jest łamaniem prawa w myśl odpowiedniej ustawy (jakiej? jak znajdę odpowiedni ustep to wrzucę)

edit: Soldier666 widzę że mnie uprzedziłeś :D

Edytowane przez cyganos king

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: Soldier666 widzę że mnie uprzedziłeś :D

:)

 

Nie ma czegos takiego jak sprzedawanie czegos bez gwaracji. Nawet produkty z promocji, ktore wg. sklepu nie objete sa gwarancja w swietle prawa gwarancje posiadaja. Z tym, ze obowiazki gwarancyjne moze przejac w tym wypadku sprzedawca, dystrybutor zamiast producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie zaprzestancie tego offtopa.

 

A co do spotkania Panie Wrześni@k (co ja pisze!!??) dzieciaku. To dlaczego nie chciales sie spotkac?? Jakos szybko i buraczanie splawiles mnie pierw na GG potem na PW. Nozki sie trzesa??

Gwarancje ma kazdy i masz dwa dni na rozeslanie faktur i gwarancji pisemnych. Jak to zrobisz to mnie to wali. Najwyzej sprzedaj swojego kompa aby pokryc roznice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba można te działania podciągnąć pod ten paragraf KK

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy.

§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 4. Jeżeli czyn określony w § 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś Ci nie pasuje że mam po 2X ? Polska zazdrośc ktos pracuje to ma.

 

nie musze sie bronic przed bandą 15 latków dzieciaczku dorosniesz to podyskutujemy

 

Miłych snow

chyba kto kradnie ten ma :F (no sory ale nie powiesz mi ze te twoje pośrednictwo to jakas legalna dzialalnosc gospodarcza ? )

 

Dziwne ale chyba ty nie mozesz przeboleć tego.

 

@Heat dla normlanych ludzi i znajomych z tweaka gwarancja 12 miesiecy bez problemów raczej bedzie dla aroganckich dzieci krzyczacych co one nie potrafia niestety brak.

ciekawe podejscie <_<

 

 

Wogole uklony w strone lyzkova..za cierpliwosc..ja bym sie w tematy na tłiku nie bawil :mur:

 

lyzkov mogles zrobic zdjecie procka..bo jesce jakis inny wroci (mowie o wygladzie)

 

 

Jak mozna sprzedawac proce (selekty) ktore przy podkrecaniu traca gwarancje ? ...tego pojac nie moge

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do spotkania Panie Wrześni@k (co ja pisze!!??) dzieciaku. To dlaczego nie chciales sie spotkac?? Jakos szybko i buraczanie splawiles mnie pierw na GG potem na PW. Nozki sie trzesa??

Gwarancje ma kazdy i masz dwa dni na rozeslanie faktur i gwarancji pisemnych. Jak to zrobisz to mnie to wali. Najwyzej sprzedaj swojego kompa aby pokryc roznice.

Spławił cie? :blink: No to sorry ale widac jak "legalny" jest to interes. Gdyby wszystko bylo legalne i cacy, to chyba nikt wtedy nie ma obaw przed spotkaniem i wyjasnieniem sprawy :mellow:

 

Naprawde coraz gorzej to wyglada.

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jezeli dobrze kombinuje to kupujacy moze wyznaczyc osobe, ktora ma zalatwic wszelkie formalnosci, chodzi mi o cos w stylu przedstawiciela handlowego.

 

Jezeli to prawda to nie jest sprawa Wrześni@k kto sie tym zamuje po drugiej stronie :huh:

 

Lepiej zeby dbal o swoj interes a nie o innych, co ja pisze, przeciez on dba o swoj :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli (to był II rok studiów ;) ) to takie coś nazywamy prokurą, i imć wrzesniak nie powinien zbywać Jon'a. Robiąc to dał nam wszystkim raz jeszcze dowód co z niego za gagatek.

 

Już tu nic więcej nie napiszę, poczekam(y) na rozwój wypadków jednak wnioskując chociażby i z samych wypowiedzi wrzesniaka w tym temacie, widzę to czarno :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tu nic więcej nie napiszę, poczekam(y) na rozwój wypadków jednak wnioskując chociażby i z samych wypowiedzi wrzesniaka w tym temacie, widzę to czarno :/

Zobaczy wezwanie do Sadu Konsumenckiego to mu du.. zmieknie :]...jeszcze niespotkalem takiego przypadku, aby sad roztrzygnal jakas sprawe na korzysc sprzedawcy, nie dlatego, ze jest stronniczy, ale dlatego, ze z regoly sami sprzedawcy nie znaja przepisow lub poprostu ewidentnie robia klientow w bambuko wykorzystujac nieznajomosc przyslugujacych im praw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja sie wlasnie dowiedzialem na PW od super sprzedazwcy ze faktura i gwara pisemna to nie problem.

Wiec ludzie bierzcie puki mozecie!! :lol:

 

Szkoda ze nie przyszly te papierki lacznie ze sprzetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

wg mnie jedyne co jest pewne to to, że od niego już nikt nie kupi na forum (przynajmniej na tym nicku)

wg mnie jeszcze można sprawe dobrze załatwić, poprostu niech Wrześni@k(powinno byc chyba wieśni@k)

sprzeda swoje wypasione gtx'y i zapłaci a proca ze swojeje kieszeni i nikt nie bedzie robił z tego już nic, ale.... z drugiej strony, nie zostaniee udupi@ny i dalej będzie tak sprawy załatwiał

Powiem tylko tyle Wrześni@k szkoda dla głupich pieniędzy sobie w papiery srać

no ale to już twoje zmartwienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki że troszke nie na temat ale kto i po co przylepił ten temat?? Przecież był on natyle popularny że każdy mógł zapoznać się z tematem.Sprawa pewnie zaraz się wyjaśni i zapomnimy otym.

P.S.Niewkurzajcie się oto że się zapytałem!! (tylko pytam) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...