Skocz do zawartości
lyzkov

Oszustwo Wrześni@ka

Rekomendowane odpowiedzi

Od tego na policji jest wydział do przestepstw gospodarczych zeby takie sprawy wyjasniac , widzialem lepiej zakaumflowane przekrety na Allegro np i policja dochodzila do winowajcow za to dostaja pieniadze i naprawde sa w tym niezli , pozatym jesli byloby pare zgloszen siedli by mu na kompie , bylyby ekspertyzy moze przy okazji jakies inne przestepstwa by wyszly na pewno Wrzesniak nie mialby milo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Soldier666

 

Ma przeciez zapisy rozmowy z GG :D, pozatym ma dokument przelewu pieniedzy tytulem...

Ale zawsze moze powiedziec ze przelew byl za inny procesor... zarzada aby mu przedstawic dowód zakupu na którym bedzie widnial reklamowany sprzet...

 

Równie dobrze moge powiedziec ze kupilem od Wrzesniaka 5 procesorów i padly, chce je reklamowac, odbieralem osobiscie...

 

Równie dobrze moge powiedziec np ze kupilem od Ciebie procesory i mi padly nie dostalem od Ciebie zadnego dokumentu i jak mam CI wytoczyc sprawe, na podstawie czego ? Nie mam zadnych dowodów ze sprzet pochodzi od Ciebie...

 

Inna sprawa: robilem przelew tobie.

Znalazlem twoje ogloszenie na forum i umówilem sie z toba prywatnie(przelalem pieniadze) pisales ze sprzet ma gwarancje ja otrzymalem sprzet sprawny ale p oczasie padl. W momencie kiedy otrzymalem sprzet (niby z gwarancja) powinienem sie zainteresowac jak wyglada gwarancja, na podstawie czego i poprosic CIe o doslanie takiego dokumentu(ale tego nei zrobilem jak klienci wrzesniaka) i w jaki sposób udowodnie w sadzie ze ty oferowales gwarancje ? na piekne oczy mi uwierza ?

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...nie wiem na ile logi z gg mogą być dowodem. To jest coś co bardzo łatwo zfabrykować. Co do tytułu przelewu także - wpisuje go wpłacający, a nie odbierający przelew. Obawiam się, że mogą być problemy z udowodnieniem czeogkolwiek.

Zaznaczam - absolutnie nie trzymam strony Wrześni@ka, podobnie zreszta jak nikogo innego. Po prostu staram się obiektywnie spojrzeć na fakty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z Wrześniakiem? Lyzkov dostal procka? Nikt sie nie odzywa... Gdzie obiecane przez Lyzkova zdjecia procka? Ja juz nic nie rozumiem z tego calego 'przekretu'... Sprawa - wydaje sie - ze przycichla... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z Wrześniakiem? Lyzkov dostal procka? Nikt sie nie odzywa... Gdzie obiecane przez Lyzkova zdjecia procka? Ja juz nic nie rozumiem z tego calego 'przekretu'... Sprawa - wydaje sie - ze przycichla... :?

I tego wieśni@k chciał, ale my na to nie pozwolimy!

Lyzkov - jest spowrotem proc?

 

[EDIT]

Czy wam też pan Wieśni@k rozsyła nieprzyjemne PW?

I tego wieśni@k chciał, ale my na to nie pozwolimy!

Lyzkov - jest spowrotem proc?

 

Wrześni@k a nie jak piszesz nie umiesz czytać lub pisać ?Tożety jestes takito nie znaczy że wszyscy nie porównuj innych do Siebie

 

Pozdrawiam

Screeny:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odmowe wymiany mam, zostaje wysłana jutro do godziny 15 wraz z uszkodzonym( spalonym) prockiem . Paczka już spakowana :] - Pozdrawiam

Strasznie ostatnio długo coś te paczki idą.

@lyzkov. rozumiem, że w tej chwili nie masz żadnego proca??

A w(rze)śni@k wyraźnie gra na zwłokę, liczy, że emocję okrzepną i że nikt go za gardło nie chwyci.

Paskudna historia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie po rozmowie z wiesniakiem na gg stwierdzam, ze to kretacz i oszust... Koles jest bardzo elo i sie strasznie ciska, jak sie czlowiek zapyta, czy wyslal procka lyzkovovi... W dodatku ma w podpisie radka x1800xt 512 mb ;] Kozaczek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

NO jak ja na to zwrocilem uwage to zostalem zbluzgany... albo klamie tak jak w przypadku tego procka, albo "dorobil sie" takiego sprzetu. Ale co tam, chyba dobrze platna prace ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO jak ja na to zwrocilem uwage to zostalem zbluzgany... albo klamie tak jak w przypadku tego procka, albo "dorobil sie" takiego sprzetu. Ale co tam, chyba dobrze platna prace ma.

"Dorobił sie" sposobami takimi jak stosuje na lyzkovie :legal:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KrokOboK & Pioorek

Jest wprawdzie pewna różnica pomiędzy mitomanem - chwalipietą, a krezus'em, który dorobił się na krzywdzie innych, ale tym razem Panowie nie o to chodzi.

Jak się ktoś zachowuje w porządku i jest uczciwy, to nie ma znaczenia czy podpada pod ktoryś z ww. przypadków.

Teraz najważniejsze aby lyzkov dostał sprawnego proca, albo przynajmniej kasę za niego z powrotem.

Na razie się na to nie zanosi, aby nasz "ulubiony" Sprzedający chciał się wywiązać z jakichkolwiek obietnic, o gwarancji już nawet nie wspomnę, bo od początku była tylko chwytem reklamowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Off topując, zapraszam imc wrześniaka do podzielenia się linkami z orba 2k5 i 2k3 w temacie o r520. Bo przecież jego sygnaturka jest prawdziwa, tak samo jak gwarancja na cpu, które sprzedaje... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka do lyzkova 'idzie' podobno, jak stwierdzil sam zainteresowany, ale cos dojsc nie moze ;] Dla mnie wiesniak to moze sobie i miec 10 takich kart graficznych i innych gratow nawet i za bankie zielonych, tylko niech nie leci sobie w balona... Bo z nami, moderacja i administracja nie bedzie sobie lecial w wala... Walki to moze sobie robic na bravo.pl, bo chyba jedynie tam nie dostanie bana, jak sprawa z lyzkovem bedzie wygladac tak, jak rysuje sie nam od poczatku, czyli kiepsko dla wiesniaka... Takze wiesniak, odezwij sie, pokaz swoja prawdziwa twarz, zdejmij maske i wreszcie do jasnej cholery powiedz nam otwarcie w co z lyzkovem i z nami wszystkimi grasz, bo nudne jest takie puste gadanie... Po rozmwoie z toba stwierdzam och wielki panie handlowcze, ze ejstes kretaczem jakich kurfa w tym kraju wiele... Te procki to pewnie kupujesz na stadionie x lecia od swoich wschodnich pobratymcow... Zygac sie chce na takich jak ty...

 

Nie moglem dluzej wytrzymac i musialem to napisac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No popatrz... jaki to wieśni@k "mondry" na PW. By jeszcze innych nauczał .....swojego "fachu" super sprzedawcy. Krętacz jakich wiele, pewnie za 2 tygodnie napisze że paczka na poczcie zaginęła :] ... skąd ja to znam :/ . A o tym że kupuje lewy towar to bylo wiadomo... brak faktur, słodkie pierdzenie że dośle, zwalanie winy na dystrybutora/ sklep (sam chyba nie ustalił jaką wersję przyjąć), omijać najlepiej takich niedzielnych badylarzy szerokim łukiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ draak

Linki z Orba non problem bede tylko jutro bo musze system postawic na świeżo bo Nvidi... Pozatym w Ati stworzyłem jeden temat i ihmo X800 XT PE miałem zanim ty zdąrzyłeś pomyslec o nim na czym dowód jest temat itd. jeśli chcesz już by taki dokladny.

 

A sygnaturka jak najbardziej prawdziwa nie wiem co Was w niej boli to że przez jeden proceosr to nie moge miec dobrego kompa ? Dobre :)

 

Napisałem paczka idzie "zwykłą paczką" bo Priorytetu zapomniałem nakleic. Na miejscu lyzkova zaczal bym pisac jasne fakty i to co do niego pisze a nie fantazjowac i koloryzowac rzeczywistosc i dopowiadac do moich wypowiedzi do niego swoje 5 groszy

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Wrześni@k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wlasnie... ja juz nawet nie musze mowic czy pro czy zwykla ;] sama nakleja... jak jestes taki elo super sprzedawca to chyba na kazdej poczcie cie znaja, skoro tak obracasz tymi paczkami... dziwne. Pewnie za tydzien nie dojdzie i bedzie ze paczka zginela na poczcie.

btw mi tez ostatnio zginela ale sie odnalazla uff...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

dobre!

naprawde wyborne, nawet na wiochahc poniżej 2000 mieszkańców, Panie na poczcie wiedzą co to priorytet, wiedzą, że mająsie o niego pitać, a ty akurat zapomniałes nakleić, dobre!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre!

naprawde wyborne, nawet na wiochahc poniżej 2000 mieszkańców, Panie na poczcie wiedzą co to priorytet, wiedzą, że mająsie o niego pitać, a ty akurat zapomniałes nakleić, dobre!

 

Dobre dobre ! A ty z mniejszej rozumiem piszesz niż 2000 mieszkańców ?

Dobre dobre !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieśniaku, jesteś tak żałosny, że aż mi cię szkoda... mama cię nie kocha, a tata tylko w nocy? wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać... :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jestes bajkopisarz w piz#$^#&u... zal mi ciebie :|

Robisz uczciwych ludzi w bambuko i jeszcze tak opryskliwie sie zachowujesz. Zalatw te sprawe z honorem a nie jak zlodziej... z ta gwara to kazdy wie jak bylo i 4 latek by sie kapnal ze cos krecisz. Moze wez sie za uczciwa prace? Jak widzisz wiele osob tutaj jest wkurzonych, i wiele mieszka w Warszawie wiec nigdy nic nie wiadomo...

 

KrokObok - wyluzuj bo procenty pewnie juz zalapales ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja inteligencje pozostawie bez komentarza jest na naprawde niskim poziomie GRATULUJE :) Ale pisz czesciej to forum mnie odstresowuje i takie bezmózgowe istosty na gg również

 

 

@Pioorek

nie martw sie pracujei jestem z wyników zadowolony. wszystko zalatwilem co bylo do zaltwienia i nie ma juz wiecej co. A co do Warszawy ale nie martw sie dam Sobie rade.

Edytowane przez Wrześni@k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieśniak, weź idź już spać bo już dawno po dobranocce... Mama kaszki nie dała do poduszki? A może tatyuś bajeczki nie opowiedział i nie ukochał do snu? Jesteś pyskatym oszustem i takich jak ty trzeba tępić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...