Skocz do zawartości
adi_em

Co Się Dzieje Z Audigy 2?!?!?!?!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałem sobie kupić Audigy 2 ZS BOX do moich X-530. Już prawie skołowałem całą potrzebną sume a tu patrze że jej już w sklepach nie ma. Ani w normalnych ani w komputroniku, nawet na stronie creative'a.

O co chodzi?????????

Nigdzie nie ma a ni A2 ZS ani A2 zwykłego. Tylko jakieś A2 SE, które kosztuje sto pare złotych.

Co się dzieje?!?!?!?!??!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi to to głowy przychodziło.

A nie wiecie czy jeszcze normalnie wróci do sklepów. Pewnie teraz jeszcze może gdzieś był znalazł, ale jeszcze nie mam całej sumy potrzebnej na nią. Nie wiem co robić. Czy kupić jakąś tańszą, prostszą i za reszte kasy Call of Duty 2 i NFS WM :wink: czy czekać...

Jakby ktoś coś wiedział to prosze o informacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu znikają, przecież to baardzo dobre karty. A dużo gorsze typu Live! i inne starsze jeszcze trzymają.

To jest dla mnie nie zrozumiałe.

znikają bo zaprzestali produkcji i są wyprzedawane zapasy z magazynów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez kup na allegro, sa tam przecież też nowe... Normalne, ze juz nie bedą produkowane - to się nazywa postęp ;) , a raczej marketing ;)

A jeszcze starsze produkują! Złodzieje!!!

 

Oczyicie, że nie. Albo zdecydujesz się na Audigy 2 z allegro, albo

dołożysz kasy na - jakby nie było - sporo lepszego X-Fi.

Hehe, najprostszy model 500zł :rolleyes:

Jest on dużo gorzszy wyższych? I jak oprócz grania nadaje się fo filmów itd...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczyicie, że nie. Albo zdecydujesz się na Audigy 2 z allegro, albo

dołożysz kasy na - jakby nie było - sporo lepszego X-Fi.

Przeszukaj dokładnie topic o x-fi

Tam gdzies jest link do innego forum gdzie ostro pojechali ta karte

Krótko mówiąc:

nic nowego za 200zł więcej !!

jeszcze trzeba jakies głupie profile zmieniac nie wspominajac juz o zapchanym PCI :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety topic o X-Fi padl ofiara awarii dysku i wspomnianego linka juz w nim nie ma :(

 

Ale generalny wydzwiek tamtej wypowiedzi byl taki, ze Creative zrobilo krok wstecz za niemala kase.

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałem sobie kupić Audigy 2 ZS BOX do moich X-530. Już prawie skołowałem całą potrzebną sume a tu patrze że jej już w sklepach nie ma. Ani w normalnych ani w komputroniku, nawet na stronie creative'a.

O co chodzi?????????

Nigdzie nie ma a ni A2 ZS ani A2 zwykłego. Tylko jakieś A2 SE, które kosztuje sto pare złotych.

Co się dzieje?!?!?!?!??!

 

To ja Ci sprzedam SB Audigy 2 ZS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi tak szybko, jeśli ktoś wie, czym się różni wersja oznaczona SB0240 od Value (która ma chyba kod SB0200)??

 

Kiedyś gdzieś trafiłem w sieci na wymienione różnice, ale teraz nie mogę znaleźć, a właśnie siedzę przed zakupami i zastanawiam się, czy warto dopłacać do tego:

http://allegro.pl/show_item.php?item=75974804

 

jak mogę dostać to:

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=SB+AUDIGY2+VALUE+OEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie ma a ni A2 ZS ani A2 zwykłego. Tylko jakieś A2 SE, które kosztuje sto pare złotych.

Co się dzieje?!?!?!?!??!

SB AUDIGY 2 ZS Platinium BOX - 655,49 PLN <- z tego co widze jeszcze sa dostepne

chociaz cena jest duzoa i jest juz bardzo blisko do X-Fi Platinium BOX - 700,49 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...