Skocz do zawartości
Kinioego

Moja Stronka

Rekomendowane odpowiedzi

Początki są trudne żeby zwiększyć liczbę użytkowników [Prosił bym o to.] Zobaczyłem kolegi forum i pomyślałem sobie żebym ja też miał swoje i pochodziem po internecie zobaczyłem fora i były łade wziołem z nich przykład [i wyszło mi] Stronka na temat jak stworzyć własną strone i nietylko... Pomyślałem wówczas że stron jak stworzyć strone jest dużo takich for więc zrobiłem tez o wszystkim żeby zwiększyć ilość użytkowników[Popularności] Więc zachęcam do rejestracji [Zalogowanych dzieki serdeczne]

 

Zapraszam wszystkich pod adres: http://www.andrzej-a.blo.pl Proszę o ocenę i rejestracje...Dziękuje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły przykład.......

 

 

 

 

...... jak nie nalezy robić strony...

 

 

 

Przed wejsciem na tą stronę polecam tez właczyć antywirusa(jezeli potrafi wykrywać spyware, adware itp), ewentualni potem przeskanowac czyms system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jak forum... nic specjalnego. Materialow za duzo tam nie widze i raczej nie polecilbym tej strony komus poczatkujacemu (a w przypadku php wprost odeslal do wlasciwej strony z kursem). Przeczytalem pare tematow i shoutboxa i mam wrazenie, ze autor w przeciagu tygodnia chcialby miec forum z 10000 uzytkownikow... zeby sobie porzadzic (przy jego nicku trzykrotnie jest napisane admin a w sigu raz jeszcze ;))

 

 

hmm dopiero co zauwazylem "Wiek: 12" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIemam 12 lat bo mam 18 lat a stronka dopiero zaczyna się rozkręcać i chciałbym a w tygodniu niemusi być 100000 użytkowników ja chce żeby się tylko zalogowywać i tyle tylko prosze sproboje ulepszysć i zrobie a jak będziecie pisać w uwagi do forum to tak zrobie jak wy myślicie i będzie spoko wiec zalogujcie się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz z mojego punktu widzenia ta strona to tylko kolejne forum, ktore autor chcialby niejako na sile rozkrecic. Przykro mi to stwierdzac ale twoja strona nie oferuje niczego co sklanialoby do zostania jej aktywnym uczestnikiem lub chociaz zarejestrowania sie. Tak jak napisalem, kolejne forum.

 

Oczywiscie to tylko moje zdanie i moge sie mylic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie masz niczego do przekazania to najlepiej dac sobie spokoj. Sam fakt ze chcesz miec wlasne, popularne forum to troche za malo. Tak na dobra sprawe raczej nikt ci nie podpowie jak zrobic popularny serwis. Z wlasnym portalem to tak jak z firma. Jesli masz dobry pomysl to dzialaj a jesli takiego pomyslu nie masz to lepiej sobie odpusc bo z gory jestes skazany na niepowodzenie. Druga sprawa to taka, ze ciezko obecnie jest sie z czymkolwiek w sieci przebic bo praktycznie na kazdy temat istnieja juz duze serwisy i funkcjonujace przy nich fora. Tworzenie stron tematycznie podobnych jest bez sensu bo wiadomo, ze nikt nie rzuci serwisu na ktorym spedzil kilka lat dla nowootwartej strony lub forum na ktorym niewiele jest. Bo i po co? Po zawartosci twojej strony widze, ze pomyslu wiekszego na nia nie masz. A dobrego pomyslu na tacy nikt ci nie poda tylko majac takowy bedzie staral sie samemu go zrealizowac. Nie majac pomyslu lepiej dolaczyc do jakiegos istniejacego tworu i aktywnie dzialac w jego ramach.

 

 

Uff chyba moj najdluzszy post na tweaku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowac ich zawartoscia na tyle aby sami chcieli sie zarejestrowac i polecali strone znajomym. Proste? Proste. Nikt nie bedzie sie rejestrowal na twoim forum tylko dlatego, ze dales tutaj linka wiec jesli chcesz miec duuuuzo uzytkownikow to przestan marudzic i bierz sie do pracy bo nikt nie bedzie tworzyl twojej strony za ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy dużo uzytkowników? Napewno nie pobijesz tweaka... jeśli o tym marzysz.. Moją stronkę odwiedza dziennie od 8..25 osób... średnio 12... i dla mnie to jest już dużo :)

 

czym przyciągnąć widzów? Napewno nie kopiowaniem innej strony. Zapewniam Cię że wszystkie mozliwe duże fora i serwisy o każdej szerokiej tematyce już powstały.. i nikomu nawet się nie śni żeby zmieniac np forum tweak na jakieś nowo powstałe...

Przyciągnąć możesz zatem za pomocą:

1. niezbyt szerokiegom raczej dość wąskiego i rzadko spotykanego działu ewentualnie odpowiednio połączonymi róznymi działami. W moim przypadku to powiedzmy ze elektronika (o konkurencji z serwisem www.elektroda.pl nawet nie myślalem nigdy :) ) w połaczeniu z majsterkowaniem + poniekąd zabawne w miare dokładne opisy urządzeń - to przyciąga już jakąś specyficzną grupę ludzi, którzy moga znaleźć tu to czego brakuje na elektrodzie chociażby. Np łatwy kontakt z autorem... wiele osób odwiedzających moją www mam na gadu i czesto wymieniamy info.

 

2. prosty przejrzysty interfejs, GUI czy lajołt jak kto woli.. Nie twierdzę ze jestem mistrzem webmasterstwa :D czy fotoszopa, ale skądinąd wiem że mój lajołt ogólnie rzeczy biorąc się podoba :)

 

3. reklama... Dzieki temu potencjalni widzowi dowiadują się że jest taka strona jak moja. Reklamy nigdy za wiele.. bo to że wspominałem o mojej www w innych postach na tweaku nie znaczy że wszyscy akurat ją widzieli :). Nawet teraz gdy piszę te słowa zapewne część z odwiedzających ten temat wejdie na moją stronkę celem osądzenia cóż tam ciekawego może być - to akurat wiem bo przeglądam statsy.

 

Tak że zapomnij o stworzeniu wielkiej witryny któą będą odwiedzały setki ludzi dziennie :), choćby dziesiątki... takie moje spostrzeżeia na temat robienia stron

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslisz, ze jak skopiujesz dzialy z tweaka to od razu wszyscy sie rzuca na to twoje forum? Przeczytales chociaz co PelzaK napisal w swoim poscie?

 

czym przyciągnąć widzów? Napewno nie kopiowaniem innej strony.

Spojrzalem i dalej nie mam ochoty sie rejestrowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiowałes nazwy i opisy forów z tweaka, a to jest plagiat. Dziwie sie tylko, że jest to tolerowane ze względu na małą szkodliwość społeczną. Kopiowaniem w życiu do niczego nie dojdziesz, a to w każdym jego aspekcie. Załóż strone/forum na temat, który sie interesujesz, np hobby. Oczywiście jeśli to hobby jest na tyle interesującę i ekscentryczne jak na dzisiejsze czasy to na pewno będziesz miał rzeszę stałych bywalców. Jeśli interesujesz sie czymś popularnym to rzuć się w nurt forów, które przetarły już szlak i maja ustabilizowaną i silną pozycję. W życiu osiągniesz "coś" tylko przez tworzenie nowego, a nie powielaniu pomysłów innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz zrobić dobrą niepowtarzalna stronę? Zrób strone o swoich zainteresowaniach.. (jeśli takowe masz :D ). Imho forum tweak jest już wielkie z racji ilości działów.. ja osobiscie w 1/3 działów tweaka jeszcze nie byłem... a u Ciebie 3 ekrany działów :).

 

Ja wiem ze ma się ta ochotę tworzenia.. i poakzania się swiatu.. ale to trzeba robić na mniejszą skalę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...