Skocz do zawartości
aceraspire

Coś Bulgota W Acerze

Rekomendowane odpowiedzi

To jest jak blukanie wody. Nie wiem czy nie ma to czegoś wspólnego z headpipem

Heatpipe, nie headpipe... Ciepłowody nie bulgoczą. :D

 

To twardziel bulgocze. Nie przejmuj sie.

Edytowane przez grogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heatpipe, nie headpipe... Ciepłowody nie bulgoczą. :D

 

To twardziel bulgocze. Nie przejmuj sie.

Jakoś nigdy nie słyszałem czegoś takiego w stacjonarnym ale dzieje się to tak po co jakis odstep czasu co by to było że to bulgocze ??

Tależe się obracają albo co się dzieje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie słyszałem czegoś takiego w stacjonarnym ale dzieje się to tak po co jakis odstep czasu co by to było że to bulgocze ??

Tależe się obracają albo co się dzieje ??

Nie porownuj odglosow dysku 3,5" z dyskiem 2,5"

 

Nie ma najmniejszego porownania... Mnie tez czasem cos zabulgota :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulgotanie powiadacie. To u mnie w Acerze z dysku dochodzą tego typu dźwięki: bulgot

 

Pojawia się z częstotliwością 1-2 razy na minute :(. Jak jest cisza wokół mnie to nie powiem ale to troche denerwuje :(.

Czy tak juz jest z tymi dyskami ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może to jakieś badsectory powodują takie zachowanie. Ja mam też Acera ale 5002LMi i nic takiego z mojego dysku nie dociera. Nic oprócz standardowego"skrobania". Napisz jeszcze jaki masz rodzaj dysku bo nie znam dokladnie twojego modelu.

Ja mam: TOSHIBA MK8025GAS (80 GB, 4200 RPM, Ultra-ATA/100)

Edytowane przez cosmo-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulgotanie powiadacie. To u mnie w Acerze z dysku dochodzą tego typu dźwięki: bulgot

 

Pojawia się z częstotliwością 1-2 razy na minute :(. Jak jest cisza wokół mnie to nie powiem ale to troche denerwuje :(.

Czy tak juz jest z tymi dyskami ??

ja mam to samo, kumpel tez ma tak, z tego co dobrze pamietam spiderman tez tak ma, kilku userow ktorych nickow nie pamietam tez, czyli wszyscy maja mambe masz i ty. nie ma sie co przejmowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuce tylko tyle, że ja kiedyś miałem IBM'a DeskStar (TravelStar to ta sama rodzina) w PC i też miał takie ogłosy. Są one, z tego co pamiętam, niestety spowodowane błędami konstrukcyjnym. Przyczyniły się one również w niedługim czasie do pojawienia się badsectorów, całkowitej padaczki dysku i w końcu do uszkodzenia. IBM sprzedał fabrykę oraz pomysł (bodajrze Hitchi) i zaprzestał rozwoju w dziedzinie tych urządzeń. Pocieszające jest tylko to że nie wszystkie się sypią no i ten ma wolniejszą prędkość obrotową i mniejsze gabaryty.

Wśród moich znajomych były 3 DeskStary i wszystkie poleciały (nie mam dokładnych danych na temat TravelStar).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...