Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

El Matador

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę i powiem tak - Max Payne to to nie jest. Grafa strasznie biedna, trąca PS2 aż huczy, dzwięk mizerny. Na screenach wygląda niebo lepiej niz w rzeczywistości. Nie wiem czy tez macie takie wrażenie, ale jest ona jakaś wyciagnięta w pionie. Niby dynamicznie i fajnie się gra, ale po tytule wychodzącym w 3 kwartale 2006 spodziweałem się zdecydowanie lepszej grafiki. Hmmm, gdzie to ja połozyłem na półce FarCry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic specjalnego i do tego krótka jak diabli ale poniewaz dawno w strzelanki nie grałem i miałem do przetestowania Transparency AA na moim 6800GS to postanowiłem przebrnąć przez nią i w sumie nie żałuję :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja skonczyłem granie...i to nie z powodu tego, ze gra jest słaba, ale w pewnym momencie gry (3chapter chyba), tam gdzie musimy zlikwidować labolatorium w starej fabryce, po wyjsciu juz z tej fabryki, trafiamy na taki plac, wchodzimy do budynku, w srodku pełno zabijania, i zeby przejsc dalej, trzeba wejsc w taką dziure wentylacyjną...wchodze w tą dziure, i nagle ekran robi się czarny i przenosi mnie do menu gry :? ...tak samo jest, gdy chce zrobic tutorial, po otworzeniu bramki i dojscu do zolnierza przy jeepie, czarny ekran i wyjscie do menu gry...zna ktos jakąś rade na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem sobie grać w gierke. Z początku bleeeeeeeee. Ale w połowie prologu zaczęła mi się nawet podobać.

Racja siekanina i tyle. Max Payne nadal górą.

 

CO smieszne/tragiczne to bugi (przynajmniej ja mam czasami ;): raz po zrobieniu quicksave obraz zaczal mi się "kołysać" na boki w tempie super exttra szybkim :lol2: :lol2:

Drugie to heheheh. Drugie to :) że jak odpale granat to gra sie zatrzymuje :blink: :blink: pierwszy raz mysle no tak zwiecha. Ale wcisnąłem ESC. I co? I gra pokazała MENU. Biore RESUME i koleś rzuca granat :) i tak za każdym razem :lol: :lol:

 

EDIT------------

No i skończyłem gierke. Nie była zła. Taka miła rozpierducha :) Grafika niezła, ładnie gierka chodziła. Tylko STANOWCZO za krótka oraz inteligencja przeciwników mogłaby być wyzsza

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem trochę czasu i ochotę na strzelanki Tpp więc zrobiłem sobie taki maraton: El Matador, Just Cause i Scarface (w tego ostatniego gram nadal). Wszystkie te gierki uważam za udane i warte zagrania, ale wszystkie mają niestety swoje minusy.

 

Na El Matador czekałem od pierwszej zapowiedzi. Na screenach były samochody i fajne miejscówki. Liczyłem na grę w stylu GTA. W zapowiedziach pisali nawet że to będzie Vice City połączone ze Splinter Cell. Nastawiłem się więc na skradankę w klimatach GTA. Niestety, kolejny raz przekonałem się że należy brać w duży nawias wszelkie zapowiedzi. El Matador nie ma nic wspólnego z GTA i skradankami. To do bólu klasyczna i liniowa strzelanka Tpp, na dodatek strasznie krótka. No i niedopracowana jak chodzi o engine i wymagania. Musiałem grać w rozdziałce 800x600 i detale na medium, a i tak szarpało. Mimo to gierka wciągnęła mnie i spędziłem z nią miłe kilka godzin. Podobały mi się lokacje, bullet-time i klimat. Fajne były potyczki z bossami. Grafika na max detalach i wysokiej rodziałce jest naprawdę bardzo dobra, nieruchome (niestety) modele samochodów wyglądają super. W czasie gry zdarzyło mi się wypaść poza obszar i błąd ten powtarzał się w tym samym miejscu, ale w końcu udało mi się to przejść.

 

Podsumowując: El Matador to taka średniej klasy dziewczyna na jedną noc :D Fajnie się zabawisz ale krótko i szybko zapomnisz. Ocena 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Pogralem troche i po pierwszym etapie poszedl uninstal.

 

MARNA kopia Maxa Payne'a, widac ze sie na nim wzorowali - sposob wyboru broni, przedstawianie postaci kiedy pojawiaja sie pierwszy raz etc. Wkurza mnie coś takiego. Grafika przyjemna, cienie mi sie podobaly ale co z tego skoro walka sprawia mi tyle przyjemnosci co poranne mycie zębów? NIE POLECAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...