Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

El Matador

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

Bezsensu. Lepiej było wydać jedno demo.

No właśnie z sensem :D Jeśli Ci się nie podoba 3 chapter to nikt Cie nie zmusi do ściągania 6. A takto byś musiał ssać 1.8 GB :)

 

PS. Na ilu DVD wyjdzie ta gra :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='21 sie 2006, 22:18' post='2282078']

No właśnie z sensem :D Jeśli Ci się nie podoba 3 chapter to nikt Cie nie zmusi do ściągania 6. A takto byś musiał ssać 1.8 GB :)

 

PS. Na ilu DVD wyjdzie ta gra :lol:

oO ?

 

Przecież gdyby były 2 chaptery razem to nie zajmowałyby 1,8 gb. Jak ty to liczysz ? To tak jakby demo danej gry miało 600mb a w full'u było 10 etapów to co full waży według Ciebie 6 GB :>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już odpalam demko i zaraz powem czy warto :)

 

dobra, zagrałem dosłownie 3 minuty, bo na 23 mam do pracy i powiem, że gra zapowiada się średnio/dobrze, trochę efektów, przyjemna graficzka wzbogacona skakaniem spowodowanym małą ilością pamięci ram?

ogólnie chyba będzie można pograć, ale do maxpayne nie ma co porównywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co? Ja pierwszy?

Max Payne był bardzo dobrą grą ale El matador nie jest gorszy. Fuckt, są bardzo podobne pod wieloma względami ale jeśli ktoś takie strzelanie lubi to nic tylko grać. Akcja dynamiczna choć trzeba również stosować przyczajkę, na tzw. pałę nie zawsze odniesie oczekiwany rezultat. Muzyka dotrzymuje kroku szybkiej akcji i rozwija się wraz z jej tempem. Fizyka również trzyma poziom i możemy podziwiać efektowne upadki z wysokości, latające przedmioty podczas ostrej wymiany ognia(nie jest to fear ale zawsze coś) no i oczywiście ładne wybuchy podczas rozpi3rduchy. Graficznie to już inna bajka. Max był super ale Matador go przewyższa o głowę. Przynajmniej w moim mniemaniu. Miękkie cienie, hdr bloom, aa, shader'y, przyjemne teksturki, wszystko to daje ładny efekt wizualny. No to tyle ode mnie. A teraz obrazki, jakby powiedział nasz stary znajomy hydro vel hdr o znany w pewnych sferach jako hose a teraz ukrywający się pod jeszcze inną ksywką: "screen'y prosto z mojego komputera".

;-)

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy graliśmy w to samo :)

Dla mnie dno całkowite, normalnie aż zamulone ;) No dobra, może przesadzam, ale to "cudo" to w stylu Miami Vice albo Bad Boys jest.

Imo beznadziejne, a grafa słaba. Moje screeny są u konkurencji:

http://www.frazpc.pl/b/164820#bot

Może trzeba więcej pograć? Ja już skasowałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza- piwko, podzielam Twoje zdanie!

Będziesz miał być Łodzi to daj znać. :wink:

 

Taka moja malusia prośba, jeśli ktoś zdecyduje się pociągnąć demo to niech wybierze to z numerem dwa. Moje oznaczone było jedyneczką i ważyło 966MB. Obaczymy co tam się dzieje.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w oba i drugie jest w klimatach jakiegoś małego miasteczka, po za tym się niczym nie różni od jedynki - jednym słowem sieka B)

No to jeśli znajdziesz chwilkę to wstaw może jakieś screen'y prosto z Twojego komputera.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na napisy, na manu, na textury - czy to przypadkiem nie wychodzi też na PS2? Bo mi to śmierdzi starą konsolą ;)

Pograłem chwilę i podtrzymuję - nie podoba mi się! Grafa miejscami strasznie biedna, strzelanie słabe, wybuchy z PS2 - eee, lipa ;)

Edit: literówka i dopisałem zdanie.

Edit2:

Pograłem troszkę dłużej i przyznaję - jest lepiej niż myślałem ;) Cudo to nie jest, można postrzelać, ale.... średnie, zobaczymy całość :)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demo #1...

 

i ogólnie podzielam zdanie draak'a i qqrydzy...podoba mi się...nie żeby jakaś wybitna gierka ale fajna, relaksująca nawałka...Max mi się podobał - to też...w Maksie był cięższy, poważniejszy klimat...to trochu bardziej coś jak Punisher...i w sumie na to czekałem...

 

zasysam demo #2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem ze nie mogę w ogóle uruchomić gry. po odpaleniu demka przelatują reklamy :] pokazuje się napis loading i to koniec. po wciśnięciu magicznych 3 przycisków pokazuje się menu gry, ale nic nie można przycisnąć. sprawdzałem na dwóch demkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

 

praktycznie jestem juz przy koncu w przedostatnim rozdziale i dalej nie wiem jak sie wychylac zza sciany :lol2: , grafika jak widac , muzyka lepiej nie mowic , calkiem niezla ta gra ale max payne zjada to na sniadanie , fabularnie i wogole , fizyka i efekty sa dobre ale czasami ciala sie dziwnie zachowuja po trafieniu z 9 mm odlatuja jakby dostaly z shotguna , jak dla mnie to ta gra jest za szybka ciagle do przodu , przeciwnicy maja chyba

x-ray vision albo cos , nie zlicze ile razy zginelem a gram na defaultowym trybie trudnosci , troche nudne pod koniec sie to robi , 7/10 jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to "Games Convention" jest tylko w języku niemieckim i tam została wydana do testów czy coś w tym stylu. A jeśli to jest only for Dojszland to tak jak napisał qqrydza ta wersja była/jest dosyć ocenzurowana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany.

Możliwe, że ja trochę mało uściślam i konkretyzuje moje wypowiedzi. Z tego co przeczytałem ta wersja pokazowa jest "uncut" a wersje rynkowe, właśnie by zdobyły aprobatę organizacji dopuszczającej i określającej ograniczenia wiekowe, będą pozbawione kilku(?) cech. Przypomnę, że starali się o dopuszczenie gry od 16 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...