Skocz do zawartości
siuks

Cisza Nocna A Sylwester

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jak to jest z ciszą nocną w sylwestra. Chcę zrobić imprezkę w mieszkaniu a mam bardzo upierdliwych sąsiadów. Czy jak zadzwonią na policje to oni zareagują. Chodzi przedewszystkim o głośne granie muzyki. Z góry thx za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-_-

Poinformuj sasiadow o imprezie i tyle. To chyba normalne ze w sylwestra bedzie glosno cala noc. Jezeli beda mieli obiekcje to trudno. Policja chyba bedzie miala wieksze zmartwienia niz glosna impreza ;]

Swoja droga przypomniala mi sie jedna sytuacja.

Babcia kumpla gdzies tam wyjechala do rodzinki i trzeba bylo zajac sie mieszkankiem od czasu do czasu. Klatka typowo moherowa, o czym dobrze wiedzielismy. W 5 osob ogladalismy meczyk jak kulturalni ludzie (czytac - piwo&przekaski, glosnosc w normie) a tu dzwonek. Kumpel do drzwi a tu panowie funkcjonariusze. Wezwanie w sprawie ostrej libacji wg sasiadki. Coz... Weszli, obczaili wynik meczu i wyszli :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nielubie halasu ale jak jest sylwester to wiem ze bedzie halas i to dobialego rana, olej sasiadow.

ps. nierozumiem ludzi ktozy dzwonia na policje bo ktos sobie zrobi impreze, jezeli to ma miejsce raz na jakis czas a nie codziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze, dobrze jest pomyśleć o innych. Wszak sąsiadami mogą być nie tylko "mocherowi" ale także ludzie chorzy etc. Warto najpierw porozmawiać a w razie ostrego sprzeciwu albo nie przesadzać albo poszukać jakiegoś bardziej ustronnego miejsca. Młodość ma swoje prawa, to jasne, ale warto do tego dorzucić szczyptę kultury. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest z ciszą nocną w sylwestra. Chcę zrobić imprezkę w mieszkaniu a mam bardzo upierdliwych sąsiadów. Czy jak zadzwonią na policje to oni zareagują. Chodzi przedewszystkim o głośne granie muzyki. Z góry thx za odpowiedzi.

A ja powiem tak, jesli nie chcesz poinformowac sasiadow slownie to zrob to pisemnie. :D

Kiedys jak bylem u znajomej na parapetowie to na klatce zobaczylem stosowne oswiadczenie, ze w dniu takim i takim moze byc troszke glosniej itp. ;]

Poza tym jak nie przesadzis z muzyka (nie na caly regulator ;] ), to policja nie bedzie miala w sumie do czego sie przyczepic z racji tego, ze jest sylwester. ;] Takze don't worry. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze, dobrze jest pomyśleć o innych. Wszak sąsiadami mogą być nie tylko "mocherowi" ale także ludzie chorzy etc. Warto najpierw porozmawiać a w razie ostrego sprzeciwu albo nie przesadzać albo poszukać jakiegoś bardziej ustronnego miejsca. Młodość ma swoje prawa, to jasne, ale warto do tego dorzucić szczyptę kultury. ;-)

 

A od czego jest eutanazja, albo domy starców :D (to był żart)

 

Trzeba się liczyć ze sąsiadami, ale w tym dniu to oni raczej powinni być bardziej wyrozumiali, w końcu taki dzień jest jedne w roku i jeżeli robią zbyt wielkie problemy to znaczy że są poprostu upierdliwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przyjada w sylwestra to chyba tylko po jakas lapowke (w postaci flachy) :wink:

 

Powaznie - w sylwestrowa noc chyba nie ma ciszy nocnej jako takiej, a nawet jesli jest to funkcjonariusze to oleja - bo gdyby reagowali mieli by chyba 20 zgloszen na min.

W sylwestra ogolnie jest taki chaos - ostatnie to w tamwaju wszyscy z papieroskiem/piwkiem. Spiewy tance. 0.5mln tum na rynku tez zabardzo nie ma jak kontrolowac, wiec policja reaguje tylko w ostatecznosci - zagrozenia zdrowia/zycia.

 

Wiec poinformuj sasiadow i olej ich ewentualne protesty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w zeszłym roku na sylwku to sąsiadka koleżanki u której byłem zadzwoniła po Policje. Dzwoniła przy nas z komórki jak szczelaliśmy sobie petardami. Oczywiście nie przyjechali. Onie jak już było wspomniane maja wieksze zmartwienia jak imprezy w miejscach publicznych, gdzie pełno złodziejaszków czychających na nasze dobra materialne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sylwestra jest takie przykazanie, aby 'pobłażliwiej' patrzeć na to co się dzieje i reagować tylko wtedy, kiedy jest to konieczne.

 

Nikogo nie zastanowiło, że np. za picie na ulicy nie spisują i nie wlepiają mandatów w sylwestra ? :) Policja troche inaczej pracuje w sylwestra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Hmmm swego czasu mialem akcje z sasiadami ktorzy mieszkali pod nami i obok nas.Mieszkanie wynajmowane rozne rzeczy sie tam dzialy :blink: Ale jedno trzeba im przyznac dzwonili do nas przychodzili grozili ale nigdy nie zadzwonili na policje.

 

Ale w sylwestra bylo totalne szalenstwo :razz: o 00:00 poszlismy do sasiadki wypilismy szampana pozniej na dol do sasiada i to samo okazalo sie ze wszystko wyszlo bardzo milo (ogolnie widac bylo ze byli zaskoczeni ale rowniez fajnie nas przyjeli...Sasiad wyciagnal flache :D )

 

Tak wiec poinformuj sasiadow o imprezce a o 00:00 nie zaszkodzi zlozyc zyczen...

 

A Policja na bank nie przyjedzie...

 

Davidian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja mieszkam w domu ale sąsiadów mam okropnych. Każdy hałas, kazda troche bardziej bassowata muza a juz dzwonek do drzwi. Tylko flacha załatwia sprawe. Zresztą to zależy jakich ma się sąsiadów... jak mochery to raczej kiepsko przekupic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja mieszkam w domu ale sąsiadów mam okropnych. Każdy hałas, kazda troche bardziej bassowata muza a juz dzwonek do drzwi. Tylko flacha załatwia sprawe. Zresztą to zależy jakich ma się sąsiadów... jak mochery to raczej kiepsko przekupic...

jak mochery to nowy odbiornik do radia maryja i bedzie git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...