Skocz do zawartości
Xete

Karta Graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

Typ procesora Intel Celeron, 2000 MHz (20 x 100)

Nazwa płyty głównej MSI 845E Max (MS-6566E) (6 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 2 DIMM)

Pamięć fizyczna 256 MB (PC3200 DDR )

Karta wideo NVIDIA GeForce2 MX 100/200 (32 MB)

Chieftec 230v

 

Zamiezam zmienic karte graficzna, zyc sie z tym juz nie daje O_o poradzicie cos w tej sprawie moze? Potzrebuje karty do gier do 650zł.

 

W wczesniejszych moich tematach, podawano mi linki odslajac tym samym, do tematow o PODOBNEJ tematyce, niestety nie odnalazlem tego co mnie interesuje, oraz tego co moze pasowac do obecnego stanu mojego komputera, prosze o konkrety, nie zas o linki ktore,(fakt i metafora zarazem) prowadza do nikad.

 

Dziekuje Uprzejmie i pozdrawiam oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.,....(Tu coś napisałem, co jest nieaktualne)......

Swoją drogą to jest głupota pakować X800GT do celerona 2ghz Northwood.

Lepiej sprzedaj celerona, kup P4 northwood i jeszcze zostanie ci jakieś 500zł, za to kupisz R9800pro lub galaxy 6600GE.

A planujesz dołożenie ramu? To też musisz wkalkulować, wtedy zostanie na radeona 9700.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

- nowy zasilacz

W pierwszym poście masz nazwe zasilacza, chiftec, więc wytrzyma,, no chyba że jest poniżej 300W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakbyś kupił 6600GT czy X800GT to reszta sprzętu nie pozwoli tej karcie rozwinąć całej mocy.

I mogą pojawić się posty, o tym jak to ktoś do Celerona 1.7Ghz kupił X800Pro i gierki wcale tak szybko nie chodzą, karta jest pewnie zapsuta blah blah...

 

6600 256Mb !? PROSZE

Edytowane przez Quam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...