Skocz do zawartości
BQB

Szybkie Podłączanie I Odłączanie

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czy przy takim odłączaniu i ponownym podłączaniu nie dostanie się ani jeden pęcherzyk powietrza? Mam pomysl, jak zrobić własnoręcznie takie rozłączanie, gdzie nie dostanie się do środka żaden pęcherzyk, ale stosowanie mojego rozwiązania nie jest takie łatwe, wymaga niewielkich zabiegów przy ponownym podłączaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych układach WC układ sam się nie odpowietrzy, bo np nagrzewnica jest u góry i co raz więcej powietrza będzie się zbierać w nagrzewnicy, a nie znam żadnej nagrzewnicy, która łatwo i bezproblemowo się odpowietrzy sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych układach WC układ sam się nie odpowietrzy, bo np nagrzewnica jest u góry i co raz więcej powietrza będzie się zbierać w nagrzewnicy, a nie znam żadnej nagrzewnicy, która łatwo i bezproblemowo się odpowietrzy sama.

oO Ja mam u góry... >LINK< odpowietrzenie to moment...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że te kraniki byś miał na wężach od nagrzewnicy i co by Ci dało to odpowietrzanie u góry? Nic a nic, parę pęcherzyków by poleciało do góry nagrzewnicy i już by tam te pęcherzyki zostały - bo żadna pompka by ich nie wyciągneła, chyba, żeby odwrócić nagrzewnicę, ale ja nie chcę się tak bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak... Moja Chlodnica "syci oczy" wlasciciela na gorze obudowy... i na odpowietrzanie mam prosty sposob... Gora obudowy jest przykrecana na Trzech srobkach i ja je demontuje - >Sciagam Sam top Obudowy i klade chlodnice na ziemi.... zalaczam sobie WC'ta i sie odpowietrza tak z pare godzin... raz na jakis czas poruszam chlodnica zeby posluchac czy "cos tam bluka" i montuje na top i gotowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zrób tak żeby ewentualne bąbelki(pijta fanta? ;) ) trafiały najpierw do odpowietrznika a nie szły w układ :D

doladnie, przeciez odpowietrzen na trojnikach mozesz zrobic kilka co kawałek i bedzie spokoj ;) tylko wtedy trzeba zatykac dokladnie otwory....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...