Skocz do zawartości
RUMUNaThLoNiX

BOYAKASHA !!!! UWAGA!!!!

CZY CI SIe PODOBAl FILM ???  

  1. 1. CZY CI SIe PODOBAl FILM ???

    • TAKKKKKKKKKKKKK!!!! TAKKKKKK!!!
      24
    • NIE EIN
      2
    • NIE OGladalem ;)
      13


Rekomendowane odpowiedzi

nie oglądałem i nie mam zamiaru! Dla mnie Ali G to jeden wielki debil. A jego dowcip jest tak prymitywny że aż żal się robi jak się patrzy na jego występy.

 

no i wlasnie oto chodzi w tym, zeby sie brechtac z jego głopich textow i zachowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie oglądałem i nie mam zamiaru! Dla mnie Ali G to jeden wielki debil. A jego dowcip jest tak prymitywny że aż żal się robi jak się patrzy na jego występy.

 

no i wlasnie oto chodzi w tym, zeby sie brechtac z jego głopich textow i zachowania.

Może..., ale dla mnie to żałosne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to bujaka bujaka to jest tak... Na początku jest scenka gdzie Ali jedzie swoim autkiem i w tle leci [M Beat Feat. General Levy - Incredible] Bujaka bujaka.... zresztą fajna ta scenka to trzeba zobaczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez film ogladalem juz w wakacje (jest <span style="color:red;">[ciach!]</span>ny w kosmos) :twisted: .Mam wszystkie kawalki z filmu .Polecam Kaze!!! .Ostatnio jak jechalem po Krakowie to sie fajnie ludzie na mnie patrzyli jak odstawialem aliego z bujaką na swiatlach 8O 8O 8O 8O .

 

East side is the best (oh shit ) West side is the best :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez probowalem odstawiac booyaka podczas jazdy... ale wyma<span style="color:red;">[ciach!]</span>ac grabiami trudno kierunek utrzymac wiec zrezygnowalem...

Hmm... a swoja droga to chyba nigdy nie powiedzial bym na swoja panne "bitch" albo "ma hole" :?.

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez probowalem odstawiac booyaka podczas jazdy... ale wyma<span style="color:red;">[ciach!]</span>ac grabiami trudno kierunek utrzymac wiec zrezygnowalem...

Hmm... a swoja droga to chyba nigdy nie powiedzial bym na swoja panne "bitch" albo "ma hole" :?.

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Filmik kozacki... Dawno sie tak nie usmialem, a Soundtrack - WYPASIONY, wszystkie kawalki sa spoko, czesto ogladam po kilka razy te same sceny :) "... speak to the hand, cause the face ain't listetning" :), albo ten motyw z obciaganiem koniowi (this is how we do it :lol:), a wracajac do muzyki mnie sie osobiscie podoba tez Ja Rule - Put It On Me...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten FILM jest zaje**sty!!! Uśmiałem się jak nigdy!! Muzyka jest SpoX!!!

Juz czekam na drugą częsc!!! :twisted:

 

RE5PECT

 

WEST SIDE IS THE BEST!!!

 

szkoda, ze ali g nagral tylko 3 filmy, ale chyba innego nie puszcza juz w kinach bo ali g - aiii chyba w 1997 byl krecony ( moze sie myle ) a bling, bling to nie wiem czy nadaje sie do kina :) podobnie z reszta jak aiii :)

polecam ogladnac na kompie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten FILM jest zaje**sty!!! Uśmiałem się jak nigdy!! Muzyka jest SpoX!!!

Juz czekam na drugą częsc!!! :twisted:

 

RE5PECT

 

WEST SIDE IS THE BEST!!!

 

szkoda, ze ali g nagral tylko 3 filmy, ale chyba innego nie puszcza juz w kinach bo ali g - aiii chyba w 1997 byl krecony ( moze sie myle ) a bling, bling to nie wiem czy nadaje sie do kina :) podobnie z reszta jak aiii :)

polecam ogladnac na kompie :)

 

A ja myslałem że to jest nowy i jedyny film....

Ale i tak był zaje**sty.

Dzięki za informacje, poszukam.

 

RE5PECT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...