Skocz do zawartości
demek

Trzecie Zamowienie Z Niemiec Na Czesci Do Wc

Rekomendowane odpowiedzi

tutaj nie chodzi o nieznajomosc jezyka, w ktorym rozmawiam tylko o brak checi podania jakiejkolwiek sensownej odpowiedzi na moje pytanie

Moze oni nie umia wytlumaczyc po angielsku co sie dzieje ?

Wogole to co oni Ci mowia ?

Caly czas ze wyslali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za pierwszym razem tak

za ktoryms kolejnym prosili o podanie nazwiska jeszcze raz

za jeszcze kolejnym o ponowne podanie adresu

zawsze jest tak, ze o cos pyta i mowi, ze zaraz wysle maila bo sie dowie

odpisali tylko raz po pierwszym telefonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za pierwszym razem tak

za ktoryms kolejnym prosili o podanie nazwiska jeszcze raz

za jeszcze kolejnym o ponowne podanie adresu

zawsze jest tak, ze o cos pyta i mowi, ze zaraz wysle maila bo sie dowie

odpisali tylko raz po pierwszym telefonie

W takim razie nie pozostaje nic innego jak wygarniecie im co sie o tym sadzi.

Ilez mozna zwodzic klienta :[ i to nie jest byle zamowienie za 10 euro tylko za grube pieniadze ... :/

 

PS: Zobaczymy co madmax napisze - miala jego znajoma dzwonic co mowi po niemiecku.

Mam wielka nadzieje ze powiedza jej cos konkretnego - bo inaczej to mozna czekac i czekac :/

Edytowane przez Jawor_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie pozostaje nic innego jak wygarniecie im co sie o tym sadzi.

Ilez mozna zwodzic klienta :[ i to nie jest byle zamowienie za 10 euro tylko za grube pieniadze ... :/

 

PS: Zobaczymy co madmax napisze - miala jego znajoma dzwonic co mowi po niemiecku.

Mam wielka nadzieje ze powiedza jej cos konkretnego - bo inaczej to mozna czekac i czekac :/

ja wam mowie nie maja czegos co idzie i z 2 i z 3 zamowieniem ;) raz sie przyznali jak demek dzwonił w sprawie 2 , ale teraz leja wode i czekaja, mam nadzieje, ze raz dwa dostarcza paczke, bo miałem jechac do samhaina w tym tygodniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, i do tego Demek musi jeszcze marnować pieniądze, też dość grube, na telefony + czas swój :[

mialem pieniadze na skype bo rozdawali kilka razy w promocji to sie uzbieralo, ostatnio mi braklo wiec zadzwonilem z domowego a teraz doladowalem skype to znow mam tanio

jeden z uzytkownikow ktorzy skladali zamowienie tam dzwoni i bedzie jeszcze raz za chwile dzwonil

ja musze wyjsc wiec on poinformuje co i jak

Edytowane przez atek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, czekam...

Szkoda, że tyle to trwa, teraz nie mogę nic ze sprzętem robić, bo chłodnicy nie mam :[ (nie moge pozakładać bloków, poskładać całego WC, skonfigurować OS itd.)

Demek, oczywiścię Cię nie oskarżam, tylko się denerwuję na ludzi z AlphaCoola...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, czekam...

Szkoda, że tyle to trwa, teraz nie mogę nic ze sprzętem robić, bo chłodnicy nie mam :[ (nie moge pozakładać bloków, poskładać całego WC, skonfigurować OS itd.)

Demek, oczywiścię Cię nie oskarżam, tylko się denerwuję na ludzi z AlphaCoola...

narazie złoz na ac potem sobie zmienisz. Zreszta odpalic kompa na pajaka na pare dni tez mozna, u mnie tak procuje bardzo czesto nawet po kilka miesiecy.

 

nie ma sie co nieciewrpliwic, bedzie jak bedzie szkoda nerwow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając trochę temat

 

Czy w tym opisie: http://www.alphacool.de/xt/product_info.ph...6&cPath=5_18_21

 

Sformułowanie: "The G1/4" connections are conceived for all connecting systems."

znaczy, że tam są złączki 1/4 cala? Nie wiem jakie złączki mam zamówić bo do tej pory nie miałem bloczka w rękach :/ :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden z uzytkownikow ktorzy skladali zamowienie tam dzwoni i bedzie jeszcze raz za chwile dzwonil

ja musze wyjsc wiec on poinformuje co i jak

cześć wszystkim (pierwszy post więc wypada się przywitać)

 

zadzwoniłem więc tam w tochę bojowym nastroju, profilaktyczne opieprzyłem bogu ducha winnego sprzedawcę, co zaowocowało otrzymaniem po 5 minutach maila z numerem listu przewozowego.

 

obejżałem sobie status naszego zamówienia na tej oto stronce:

GLS

nr paczki: 33162442385

 

i co widzę ?

paczuszka poszła do wysyłki 13 tego stycznia tylko nie opuściła magazynu kuriera ze względu na zły adres.

odbijała się tak już 3 razy i pewnie by się dalej tak odbijała, ale zapytałem grzecznie co jest grane (no może nie tak grzecznie :wink: )

Otrzymałem namiar na "menadżera działu wysyłki", który to przeprosił pare razy, obiecał że rano wyjaśni sprawę z kurierem i wyraził nadzieję że po wyjaśnieniu niesciśłości paczka dotrze do nas w piątek.

 

Jako że z tego co pamiętam poza granicę wysyłają DHL'em, a nie GLS'em, podałem panu jeszcze raz adres Demka, z zaznaczeniem że Polska to znaczy Poland.

 

Z obydwoma panami z Alphacool'a mam kontakt via messenger więc nie ma możliwości by jutro nie było dalszych wieści.

będe was informował

 

Madmax poślij mi na PW swoje dane adresowe i numer zamówienia, to spytam go jutro przy okazji o status waszego zamówienia.

 

ps. dowody wdzięczności przyjmuję w postaci płynnej (w Kraku), albo w postaci cellfastów 8/10 (w OBI są tylko 8/11 i nie wiem czy będą pasować) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim (pierwszy post więc wypada się przywitać)

 

zadzwoniłem więc tam w tochę bojowym nastroju, profilaktyczne opieprzyłem bogu ducha winnego sprzedawcę, co zaowocowało otrzymaniem po 5 minutach maila z numerem listu przewozowego.

 

obejżałem sobie status naszego zamówienia na tej oto stronce:

GLS

nr paczki: 33162442385

 

i co widzę ?

paczuszka poszła do wysyłki 13 tego stycznia tylko nie opuściła magazynu kuriera ze względu na zły adres.

odbijała się tak już 3 razy i pewnie by się dalej tak odbijała, ale zapytałem grzecznie co jest grane (no może nie tak grzecznie :wink: )

Otrzymałem namiar na "menadżera działu wysyłki", który to przeprosił pare razy, obiecał że rano wyjaśni sprawę z kurierem i wyraził nadzieję że po wyjaśnieniu niesciśłości paczka dotrze do nas w piątek.

 

Jako że z tego co pamiętam poza granicę wysyłają DHL'em, a nie GLS'em, podałem panu jeszcze raz adres Demka, z zaznaczeniem że Polska to znaczy Poland.

 

Z obydwoma panami z Alphacool'a mam kontakt via messenger więc nie ma możliwości by jutro nie było dalszych wieści.

będe was informował

 

Madmax poślij mi na PW swoje dane adresowe i numer zamówienia, to spytam go jutro przy okazji o status waszego zamówienia.

 

ps. dowody wdzięczności przyjmuję w postaci płynnej (w Kraku), albo w postaci cellfastów 8/10 (w OBI są tylko 8/11 i nie wiem czy będą pasować) :D

dobrze ze sie wyjasniło ;)

 

a waze beda pasowac, trzeba tylko troche przerobic szybkozłaczki (jedne pasuje drugie nie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i to sie nazywa załatwić sprawę..swoją droga te cielaki z alphacool mogły w końcu same zobacvzyć co u kuriera jest nie tak :-|

nie należy od nich wymagać by śledzili status każdej przesyłki - biorąc pod uwagę ilość sklepów na świecie które obsługują to mogliby się przy tym zajechać.

to co te cielaki powinny zrobić to wysłać Demkowi od razu numer kwitu przewozowego, a napewno w tempie błyskawicy zostali by poinformowani o jakimkolwiek problemie z wysyłką.

 

wydaje mi się, że po prostu dali naszą paczkę kurierowi który obsługuje im tylko Niemcy, więc nie ma co się dziwić, że GLS nie może dostarczyć paczki pod tak egzotyczny adres.

 

Dzięki Ci, @quos, za informacje. Mam nadzieję, że rzeczywiście w piątek będziemy mieli u Demka paczkę, a on nam roześle i około pon. będą...

z tym piątkiem bym się nie rozpędzał, ale poniedziałek - kto wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli albo wiedzieli, ze dali nie temu kurierowi i grali na czas albo przez swoja niewiedze

nie wiadomo jak to bylo, tego juz sie pewnie nie dowiemy. grunt ze juz wszystko jasne, znaczy na 99% wiemy co jest nie tak / co bylo i mozemy sie juz paczuszki spodziewac.

 

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo jak to bylo, tego juz sie pewnie nie dowiemy. grunt ze juz wszystko jasne, znaczy na 99% wiemy co jest nie tak / co bylo i mozemy sie juz paczuszki spodziewac.

Koleś z Alphacool'a dzwonił dziś rano do GLS'u, by wyjaśnić te nieścisłości z adresem.

Obiecali mu, że paczka wyjdzie dzisiaj, ale jak do 14 status paczki się nie zmieni, znowu zaatakuję :wink: .

 

A z DHL'a zrezygnowali miesiąc temu, po tym jak paczka do francji szła 6 tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie należy od nich wymagać by śledzili status każdej przesyłki - biorąc pod uwagę ilość sklepów na świecie które obsługują to mogliby się przy tym zajechać.

to co te cielaki powinny zrobić to wysłać Demkowi od razu numer kwitu przewozowego, a napewno w tempie błyskawicy zostali by poinformowani o jakimkolwiek problemie z wysyłką.

 

wydaje mi się, że po prostu dali naszą paczkę kurierowi który obsługuje im tylko Niemcy, więc nie ma co się dziwić, że GLS nie może dostarczyć paczki pod tak egzotyczny adres.

z tym piątkiem bym się nie rozpędzał, ale poniedziałek - kto wie

 

właśnie mi chodziło,zę po iluś tam telefonach powinni dac nr listu prewozowaego to po 1 , a po 2 zadzwonić co z paczką..

 

Co do dhl to u nas podobno cyrki ise dzieją.widać,zę to ogolnie z tą firmą tak jest, a nie tylko z naszą filia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieści z frontu ciąg dalszy.

 

zadzwoniłem do GLS'a i okazało się że paczuszka jest w polsce od 16 stycznia - a dokładnie w magazynie w Czeladzi - to całkiem blisko Demka, nieprawdaż ?

rozmawiałem z panią z polskiego GLS i uaktualniła adres (niemiaszki zapomniały dodać numeru bloku/mieszkania).

Przesyłka będzie dostarczona JUTRO :lol2: .

Demek - pod numerem (32) 386-76-43, -44, -45, możesz się dopytać o której godzinie będzie.

 

to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demek

 

Zakładając, że paczka dotrze do Ciebie jutro. Kiedy roześlesz "po ludziach" ich zamówienia?

 

Pamiętasz, że podałem inny adres niż na przelewie? ;)

od razu rozesle

 

a komentujac miejsce pobytu paczki...to wlasnie mnie [ciach!] strzelil, a jesli na zamowienie bedzie widnial moj nr telefonu (bo go podalem) to jeszcze gls dostanie odpowiednia ilosc niemilych slow

 

wieści z frontu ciąg dalszy.

 

zadzwoniłem do GLS'a i okazało się że paczuszka jest w polsce od 16 stycznia - a dokładnie w magazynie w Czeladzi - to całkiem blisko Demka, nieprawdaż ?

rozmawiałem z panią z polskiego GLS i uaktualniła adres (niemiaszki zapomniały dodać numeru bloku/mieszkania).

Przesyłka będzie dostarczona JUTRO :lol2: .

Demek - pod numerem (32) 386-76-43, -44, -45, możesz się dopytać o której godzinie będzie.

 

to tyle.

dales zly nr :P ale juz mam dobry

 

 

 

a wogole to nie czekam do jutra - zaraz jade po paczke

moze nie tak zaraz ale dzis

Edytowane przez atek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to super ;-) ferie za 1 tydzien :D buda bedzie za kilka dni, chlodnica juz prawie u mnie, nic tylko skladac nowe wc ;-))))

 

dobrze ze wszystko sie wyjasnilo ;] teraz tylko czekac na szybkie zalatwienie sprawy.

 

jesli wszystko pojdzie dobrze to jesli paczke demek odbierze dzisiaj i jutro rano ja wysle to w sobote moze juz byc u wlascicieli ;]

 

demek ja takze wyslalem do ciebie imsg ze zmienionym adresem, zaraz wysle jeszcze jeden co by nie bylo problemow ;]

 

pozdr B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ferii to ja już prawie tydzień po nich :mur: :sad:

 

 

Najważniejsze za paczka sie odnalazła :D

 

 

Najgorsze jest to że dwudziesto stopniowe mrozy mineły :angry: ale w planach mam budowe FWC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hakervip

Witam. Jak widzę 3 zamówienie się udało. Czy znajdzie się ktoś chętny w najbliższym czasie do organizacji 4 zamówienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to wszystko jest

nie jest to polska wina bo to niemcy nie dali adresu!! ale GLS tez dal ciala bo gdyby mnie sprawdzili w bazie to by zadzwonili i spytali czy to do mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...