Skocz do zawartości
ilona-lackowska

Błagam o pomoc dla syna!

Rekomendowane odpowiedzi

Ilona Lackowska

Ul. Długa 77

89-652 Łag

Tel. (052)398-6994

www.pomozdamianowi.friko.pl

 

gg 2988897

 

Email; ilona-lackowska@wp.pl

 

Witam i pozdrawiam.

 

 

Zwracam się z uprzejma prośbą o udzielenie wsparcia na rzecz mojego syna Damiana(13 lat). Samotnie wychowuje dwoje dzieci - Emilia(12 lat) i Damian, który od urodzenia choruje na Dziecięce Porażenie Mózgowe. Wymaga ciągłej opieki i rehabilitacji, wiąże się to z dużymi nakładami finansowymi. Dotychczas w miarę moich możliwości finansowych staram się korzystać ze wszelkich możliwych sposobów usprawniania syna. Wyjazdy na leczenie i rahabilitację są bardzo kosztowne. Do tej pory Damian korzysta z możliwości wyjazdu na leczenie w Specjalistycznym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji i Ortopedii Dziecięcej "Górka" w Busku Zdroju, Ośrodku Rehabilitacji i Hipoterapii "MAGDALENKA" w Wartowie oraz Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku.

Po każdym pobycie można było zauważyæ dużą poprawę. Obecnie Damian zakwalifikował się na turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku. Po ostatnim pobycie zaobserwowałam znaczna poprawę stanu jego zdrowia. Bardzo dobrze odebrał zmianę klimatu, co zmobilizowało go do ćwiczenia i walki z własną choroba. W ośrodku, Damian ma fachowa opiekę, wiele zabiegów, które pozwalają mu poprawić stan własnego zdrowia. Widząc uśmiech na twarzy mojego syna jestem najszczęśliwsza na świecie, bo wiem, ze jeśli Damian ćwiczy pod fachowym okiem specjalistów to widoczne są efekty jego rehabilitacji. Sama nie jestem w stanie zebrać kwoty potrzebnej mi na wyjazd, na rehabilitacje, wiec zwracam się z ogromna prośbą o pomoc. Zebranie Kwoty potrzebnej na rehabilitacje mojego syna to największy cel w moim życiu, dlatego proszę o pomoc.

Damian ma duże szansę na poprawę stanu swego zdrowia, a brak fachowej rehabilitacji ogranicza jego szansę na normalne życie.

NIE BADZ OBOJETNY - POMOZ CIERPIACEMU DZIECKU W POWROCIE DO NORMALNOSCI. KAZDY GROSIK PRZEKAZANY NA RZECZ DAMIANA PRZYBLIZA GO DO ZDROWIA.

 

FUNDACJA DZIECIOM "ZDAŻYĆ Z POMOCA"

UL. ŁOMIANSKA 5

01-685 WARSZAWA

 

 

NR KONTA: PKO BP XV O/WARSZAWA

50 1020 1156 0000 79 02 0007 7248

(Z DOPISKIEM) NA LECZENIE I REHABILITACJĘ DAMIAN LACKOWSKI

 

 

SWIFT ; BPKOPLPW

 

P.S. Istnieje możliwośc wpłaty bezpośrednio na konto ośrodka rehabilitacji w Polańczyku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

Przydałaby się jakaś linia SMS. Na pewno bym wysłał kilka. Myślę, że dużo przez to traci twoje dziecko.

z smsami to jest tak ze 80% idzie dla firmy:\ Edytowane przez Overclocked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jesteście naprawdę wspaniali. Nie miałam dostępu do komputera przez ostatnie 4 dni bo byłam w szpitalu ale musze sie wam przyznac że wspaniale jest wrócic do domu i czytać słowa wsparcia wiedzieć że ktos mnie rozumie. Dziękuje wam z całego serca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będę miał trochę przy duszy to coś wpłacę

proponuję innym też się przyłączyć bo wszyscy jesteśmy takimi małymi trybikami, jak każdy coś od siebie wrzuci to zbierze się tego więcej :)

a paru piwek możemy sobie przecież darować na taki cel, może nawet więcej jak ktoś jest bardziej przy kasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek_BVB

Dzięki wielkie w imieniu własnym i Damusia . Jestem wdzieczna nawet za grosik .

Myślałam juz nad zorganizowaniem jakiegoś koncertu czy jakiejś imprezy z której dochód mozna by przeznaczyć na rehabilitacje Damiana ale powiem szczeze że nie mam zielonego pojęcia jak sie do tego zabrać .

Pozdrawiam serdecznie i dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może zwrócić się do prezydenta jakiegoś miasta, lub pochodzić po szkołach / liceach i pogadać z dyrektorami czy nie mogliby czegoś zorganizować

młodzież w szkołach chętnie by pewnie pomogła coś zorganizować, zorganizowałoby się jakąś zbiórkę pieniędzy dyskotekę, wyjście do kina (jest mnóstwo opcji) czy coś a oni mieli by na przykład wolne od zajęć

 

można by poszukać na internecie jakichś fundacji, choćby tu http://www.darserca.org/ może coś by więcej poradzili bo siedzą w tym temacie, jakieś przydatne kontakty by podali

 

jakieś aukcje charytatywne na www.allegro.pl można także wystawić np z rysunkami dzieci

Edytowane przez Radek_BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... proponuję innym też się przyłączyć bo wszyscy jesteśmy takimi małymi trybikami, jak każdy coś od siebie wrzuci to zbierze się tego więcej :)

mowisz masz :)

...a paru piwek możemy sobie przecież darować na taki cel, może nawet więcej jak ktoś jest bardziej przy kasie

Jeszcze bym popadl w alkoholizm a Damianowi bardziej sie przyda*...

 

*kasa nie piwo :razz: [;

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cvir

co racja to racja alkoholizm jest paskudny a jak kac męczy następnego dnia...........

A Damian napewno ucieszy sie że dzięki temu że kasa poszła na jego rehabilitacje nie na piwo uchronił Cie od kaca.

Dzięki

 

Edited by Sikor:

Jakość jest taka sobie, ale niewiele mogłem zrobić z tej fotki wklejonej do Worda.

Ilona, jeżeli zależy Ci na lepszej jakości, to prześlij mi na maila Sikor@tweak.pl fotkę, to ją zamieszczę.

 

post-5945-1137741758_thumb.jpg

Edytowane przez Sikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cvir

co racja to racja alkoholizm jest paskudny a jak kac męczy następnego dnia...........

A Damian napewno ucieszy sie że dzięki temu że kasa poszła na jego rehabilitacje nie na piwo uchronił Cie od kaca.

Dzięki

Nie no, az tak zle ze mna nie jest ;]

Niemniej jednak ciesze sie, ze moglem choc troche pomoc i mam nadzieje, ze inni postapia podobnie.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek_BVB

Super zawsze szansa ze zobaczy to wiecej osób . A im wiecej tym lepiej. Dzięki

cvir

Przepraszam ja nawet nie pomyslałam że jest tak źle . Zażartowałam w podobny sposób . Wiem że wszyscy tu jesteście wspaniałymi ludzmi .

Pozdrawiam was bardzo serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wadim

Dzięki wielkie masz wielkie serce mimo iż na dwarze taki wielki mróz to tutaj są wspaniali ludzie z wielkim i gorącym sercem .

DZIĘKI

 

Edited by Sikor: Przepraszam że dopiero przesłałam zdjęcie na email. Wybacz i dziekuje z całego serca za pomic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edited by Sikor: Przepraszam że dopiero przesłałam zdjęcie na email. Wybacz i dziekuje z całego serca za pomic

Nie ma sprawy. Niżej fotka w lepszej już rozdzielczości.

 

damian.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikor

Zdjęcie w tej formie jest boskie . Widac że to robota fachowca. teraz każdy bez wejscia na strone ma okazje zobaczyć Damusia w jego pokoju.

Dzięki wielkie

 

Jakoś jest mi dziś smutno i mam doła.

Pogoda mnie dołuje bo jest mozliwośc bym juz mogła pojechać a tu slisko i ponuro .

 

Witam wszystkich i pozdrawiam . Juz coraz bliżej do turnusu jestem coraz bardziej poddenerwowana.

Mogła by zabrac Damianka i pojechac juz lecz pogoda na tak długa drogie jest zbyt niebezpieczna . Pozdrawiam

 

Witajcie kochani może ktos ma ochotę poznać Damianka . Jak pojadę na turnus to będe nocowała u znajomej w Łodzi . może ktoś zechce go poznać to nie widze problemu . Mi było by miło poznać kogos kto pomógł mojemu dziecku i nie zwatpił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani może ktos ma ochotę poznać Damianka . Jak pojadę na turnus to będe nocowała u znajomej w Łodzi . może ktoś zechce go poznać to nie widze problemu . Mi było by miło poznać kogos kto pomógł mojemu dziecku i nie zwatpił.

A kiedy bedziecie w lodzi? ostatnio z czasem mam kiepsko ale moze na pare minut... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cvir

Planuje 25 lub 26luty no wiadomo że jeśli spadło by strasznie dużo śniegu lub pogoda była by zła to nie . Jednak na pare minut można by sie spotkać i porozmawiac .

Mój nr gg 2988897 tak było by nam łatwiej sie skontaktować .

Mogła bym osobiscie podziekowac za poparcie .

MeWho

Dzięki wielkie jestes wspaniałym człowiekiem .

Pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kain

Dzięki za dobre serce .

Wiesz trudno jest odpowiedzieć . Mogie powiedzieć że koszt w ośrodku to około 4.500 a 5000

zabiegi ćwiczenia i fachowa opieka . I co najwarzniejsze możliwość bycia z nim .

wszystko co zbiorę na koncie Damianka jest właśnie na turnusy do ręki nie dostaję ani złotówki . Na wszystkie dodatkowe rzeczy muszę odłożyć z pieniędzy które mam na utrzymanie.

Na opiekę w domu mam 1000zł i musze z tego utrzymać dzieci i siebie kupić leki opał zrobic wszystkie opłaty no i odłożyć na wyjazd bo na paliwo też trzeba mnieć jadąc na drugi koniec Polski.

Nie wiem czy takiej odpowiedzi sie spodziewałeś ale taka jest rzeczywistośc . Więc jeśli czasami zdarzy sie że ktos wyśle pieniadze na adres domowy to jestem też szczęśliwa bo mogie kupić Damiankowi jakiś ciuch czy jakis przyrząd by było łatwiej ćwiczyć w domu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...