Skocz do zawartości
Rengor

Najlepsze Sterowniki Do Kart Nv

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji posiadania 6800GS dla którego oficjalne wsparcie mają tylko 2 ostatnie wersje WHQL wybór miałem uproszczony :wink:

 

Tak więc 81.98 i wszystko jasne :) Lubię też stery "XTreme-G" Mam na HDD wersję XTreme-G 81.98.v2Plus ale jestem zbyt leniwy ostatnio by je zarzucić :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji posiadania 6800GS dla którego oficjalne wsparcie mają tylko 2 ostatnie wersje WHQL wybór miałem uproszczony :wink:

 

Tak więc 81.98 i wszystko jasne :) Lubię też stery "XTreme-G" Mam na HDD wersję XTreme-G 81.98.v2Plus ale jestem zbyt leniwy ostatnio by je zarzucić :-P

A ja ci radze abys je zainstalowal.duzo wydjniejsze od seryjnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Win98 czy XP?

z 98 już nie kożystam :] wszystko na XP chodzi super ;) zmodowane sterki i kilka patchy wszystko śmiga aż miło :D jak wiadomo na V2 pod XP nie dziala D3D, tylko po 98 działa ;) pozostaje OGL i GLIDE. Pod 98 w 3DMarku2001se 1500pkt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ci radze abys je zainstalowal.duzo wydjniejsze od seryjnych

Wydajniejsze owszem sa ele w markach :P zobacz sobie jak wygląda n4s nowy na tych extreme i na orginalnych, może mam słabe oko ale na tych extreme jest kiszka :( i juz się w te modowane nie bawie :) bo nastawiem sie na jakośc, wydajność w grach a nie wydajność markach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem zrobić super test sterów troche mi się odechciało , dużo roboty bo chciałem zrobić testy na gdzieś 5 tytułach + 3dmarki , ogólnie sterów miało być około 10 więc zeszło by troche , z własnego doświadczenia moge powiedzieć , że najlepsze stery to ngo 77.76 , 78.01 , 81.98 , 82.65 ( seria 81-82 optymalizacj pod najnowsze tytyły oraz 3dmark 2006) oczywiście opieram na wynikach własnej karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,ze w nowym poscie ale sprawa wazna.

Pod zadnym pozorem nie instalujcie sterownikow z guru oznaczonych jako ForceWare 83.20 .

Nie dosc ze razacy spadek wydajnosci chocby w NFS:MW,to do tego w grze pojawiaja sie roznokolorowe artefakty,najczesciej gdy "zrzucimy gre na pasek",ale niekoniecznie.Na prawde sa bardzo niestabilne.Odradzam szkoda czasu,wracam do 82.65.

Co ciekawe robiac screeny tym dziwactwom nie wychodza zadne przeklamania grafiki,lecz tylko grajac.Chcialem wrzucic pare screenow ale na screenach tych bledow po prostu nie ma! :mur:

 

odradzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,ze w nowym poscie ale sprawa wazna.

Pod zadnym pozorem nie instalujcie sterownikow z guru oznaczonych jako ForceWare 83.20 .

Nie dosc ze razacy spadek wydajnosci chocby w NFS:MW,to do tego w grze pojawiaja sie roznokolorowe artefakty,najczesciej gdy "zrzucimy gre na pasek",ale niekoniecznie.Na prawde sa bardzo niestabilne.Odradzam szkoda czasu,wracam do 82.65.

Co ciekawe robiac screeny tym dziwactwom nie wychodza zadne przeklamania grafiki,lecz tylko grajac.Chcialem wrzucic pare screenow ale na screenach tych bledow po prostu nie ma! :mur:

 

odradzam

bo to są stery początkowo przeznaczone dla laptopów :mur: a autor zrobił z nich sterowniki dla wszystkich kart graficznych... czytajcie info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mugłby ktoś mi doradzic jakies sterowniki do WinFast A6600 Td. Nie zalezy mi zbytnio na markach wole gry i ogulną wydajność.

 

P.S Możecie podac jeszcze jakies pod marki. Może zaczne sie w nie bawić. Aha sterowniki mogą byc modyfikowane.

Edytowane przez Rengor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...