Skocz do zawartości
Shadow51

Jaka "zimna" Obodowa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy polecają Chiefteca ja mam LBX i odradzam ją nie wiem jak inne, ale ten model to lipa pod względem poziomu generowanego hałasu. Dysk zamontowany na tych sankach wprowadza ją w paskudny rezonans. Podobnie jak i napędy, podczas ich uruchamiania wydobywa się dźwięk podobny do tego, który towarzyszy zamykaniu drzwi Wartburga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Chiefteca ja mam LBX ... Dysk zamontowany na tych sankach wprowadza ją w paskudny rezonans...

1878078[/snapback]

Benek, problem w tym, że ja już widziałem zdjęcia obudów BTX z zasiłką na górze...

:rolleyes:

wiesz jak w Stackerze przlozysz tacke na plyte w odwrotna strone (zrobisz z niego BTX) a zostawisz zasilacz na gorze to tez otrzymasz BTX z zasilaczem na gorze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie rozgladam za ktoryms z tych "lepszych" desktopow np SilverStone fajna jest LC-13

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

tylko po analizie roznych zdjec, testow itd nie mam pomyslu jak umiescic w strodku chlodnice black ice extreme2 <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak w Stackerze przlozysz tacke na plyte w odwrotna strone (zrobisz z niego BTX) a zostawisz zasilacz na gorze to tez otrzymasz BTX z zasilaczem na gorze :P

Dokładnie, tak mam. Z nudów przełożyłem tackę na mobo wg standardu BTX i proszę, tak to wygląda:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybralem Stackera i mam pytanie bo jutro juz (mam nadzieje) bede skladal sprzet,

 

gdzie lepiej zamontowac zasilacz na dole czy na gorze (za i przeciw)

 

Zasilacz to Toppower P7 450W

barddzo dobry wybór odn. budy

 

w przypadku zasiłki z 1 wentylem 12cm ja nie widzę zadnych przesłanek by montowac ją na dole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...