Skocz do zawartości
Bartram

Avatary

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rocca

Ja często zmieniam AV, bo nie mogę znaleźć żadnego, który mi się bardziej spodoba ;) Mój aktualny AV - Pawian - natchniony innym uzytkownikiem, ktory ma w AV Łasicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joey czy Corey się nazywa wokalista bo zapomniało mi się :-|

Właśnie sobie zapuściłem ich twórczość- miodzio :twisted2:

No jasne .... wokalista sie zwie Corey Taylor, Joey to perkusista.

Tak na marginesie pisenki które najbardziej mi sie podobają to Pulse of the maggots, People=Shit, Before I forget, Circle ...

 

p.s. perkusista jest naprawde niekiepski .... polecam obejżeć ten kawałek http://video.google.com/videoplay?docid=-1...6858&q=slipknot

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no niektorzy userzy maja niesamowite avatary, a co do podbierania avatarow, niby to nie jest przestepstwo, jednak jest to dosc bym powiedzial nie fair, wobec uzytkownika bedacego dluzej na forum, mozna jedynie prosic o zmiane, bo przeciez regulamin milczy w sprawie podbierania avatarow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez regulamin milczy w sprawie podbierania avatarow.

I tu sie mylisz ;)

 

AWATAR (emblemat) - obrazek wyświetlany pod nickiem użytkownika. Ustawia się go w profilu, wybierając z galerii lub wysyłając własny obrazek, zgodny z wymaganiami technicznymi określonymi w profilu.

Awatar jest jednym z elementów ułatwiających identyfikację użytkownika forum, dlatego warto wybrać taki, który nie będzie mylił się z innymi awatarami. Nie wolno kopiować awatarów uczestników forum (nie dotyczy to awatarów dostępnych w galerii) - chyba że posiadacz danego awatara wyrazi na to zgodę. Ze względu na ograniczenia reklamowe w awatarach nie wolno umieszczać żadnych adresów internetowych. Niedozwolone są również napisy imitujące rangi forumowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor... myslalem ze regulacje dotyczace avatarow sa jednakowe co do av. z galerii jak i tych ktore sami znalezlismy w sieci lub wykonalismy wlasnorecznie... Dobrze ze regulamin to ujal, bynajmniej beda sie zdarzaly przypadki kopiowania, w dobrej wierze, bo ciezko aby ktos sprawdzil tylu user'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

Wyobrazmy sobie taka sytuacje:

 

Jest uzytkownik zarejestrowany w 2002. Mial tam jakiegos av. Avatar na inny zmienil w czerwcu 2005.

 

Jest 2 uzytkownik. Zarejestrowany w maju 2005. Ten zarejestrowany w 2002 podkradl mu av.

 

Pokrecone, ale mozliwe.

 

I jak komuś udowodnić, że świsnął nam av, a nie my jemu? ;)

Edytowane przez Rocca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazmy sobie taka sytuacje:

 

Jest uzytkownik zarejestrowany w 2002. Mial tam jakiegos av. Avatar na inny zmienil w czerwcu 2005.

 

Jest 2 uzytkownik. Zarejestrowany w maju 2005. Ten zarejestrowany w 2002 podkradl mu av.

 

Pokrecone, ale mozliwe.

 

I jak komuś udowodnić, że świsnął nam av, a nie my jemu? ;)

admin mógłby chyba zobaczyć kiedy powstał plik z avatarem na serwerze i rozstrzygnąć spór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miazga82.- ten filmik chyba jest z 2002 roku z Londynu, moja opinia-> syci :)

Moje ulubione utwory to (Sic), Wait and bleed, Diluted, Only one, People=Shit, My plague, Vermillion, Don't get close i Scream B)

Pozdrówka B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...