Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

hahahhahah :lol2: napewno,ja mam 8600GT i myśle że w directX 10 na medium pogram,a posiadacze seri poniżej 8 mogą sobie tylko pomarzyc papapa

haha :) myśliż że 8600GT jest cudem techniki??? nie ma się co oszukiwać :-P ta karta jest zbyt słaba do Dx 10 i naprawdę nie ma sie czym podniecać ze będziesz miał low Dx10........

 

 

tak napewno :lol2: juz widze jak GF 7900GS ciągnie tą gre na maksa :lol2:

Śmiem twierdzić że Dx 9 mediu/high + mocne OC karty i powinno przełknąć grafike, jeśli będzie taka optymalizacja jak w Far Cry :) co do 8600 to nie wiem po co je obecnie brać, do DX10 słabe w DX9 sprawują sie jak 7900/X1950 hmmmm zal Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegalem :rolleyes:

Prosze Was... Jest goraco, jestem zmeczony i nie bedzie mi sie pozniej chcialo odpisywac na maile, gg czy pw czemu macie blokady.

Nie przecze ze 8600GT ChrisaG jest slabe. Tyle ze testy ciagle opieraja sie w glownej mierze na DX9... Zreszta przyjze sie watkowi 8600...

A Wam sugeruje umiar w przekazywaniu swoich przemyslen [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by zamknąć temat do czasu ukazania się jakiegoś ciekawego materiału? W razie co PW do moderatora i jedziemy dalej, bo takie teoretyczne przepychanki na obecną chwilę naprawdę nie mają sensu. Jest sześćdziesiąt stron o grze, której jeszcze nie ma - wiadomo, tytuł budzi emocje i sporo osób na niego czeka, ale większość postów to śmieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale większość postów to śmieci...

zajrzyj do topicu Stalkera :D

Musicie wziac poprawke na to, ze producenci specjalnie eksponuja wspaniale efekty DX10 i przygaszaja te, ktore mozna osiagnac na DX9, niestety (albo stety) wchodzimy w ere DX10 i takie przypadki bede coraz czestrze, to jest nieuniknione, w koncu DX10 zacznie panowac, ale nie dajmy sie oglupic.

dokładnie ! jako posiadacz 7900gs wypowiem sie obiektywnie do różnic dx10 v 9.0c - różnica jest dosyć spora, te "powietrze jak ktoś określił " to najprawdopodobniej efekt Motion Blur i Depth Of Field , na dx9.0c wygląda jakby to było wogle wyłączone, a przecież 9 obsługuje te efekty !

 

dx10 jest bardziej dynamiczny, ale coraz bardziej przekonuje mnie fakt że dx10 to tylko chwyt, taką samą grafike dałoby sie uzyskać na dx9.0c - no cóż Nvidia zarabia na tym $$$.

 

taki chwyt.

haha :) myśliż że 8600GT jest cudem techniki??? nie ma się co oszukiwać :-P ta karta jest zbyt słaba do Dx 10 i naprawdę nie ma sie czym podniecać ze będziesz miał low Dx10........

Śmiem twierdzić że Dx 9 mediu/high + mocne OC karty i powinno przełknąć grafike, jeśli będzie taka optymalizacja jak w Far Cry :) co do 8600 to nie wiem po co je obecnie brać, do DX10 słabe w DX9 sprawują sie jak 7900/X1950 hmmmm zal

8600GT powinna wystarczyć do gry na medium dx10.

7900/X1950 po oc może wystarczą do gry na high dx9.0 -bo w sumie to prawie najmocniejsze karty d9-tki, napisałem "PRAWIE".

Ostrzegalem :rolleyes:

Prosze Was... Jest goraco, jestem zmeczony i nie bedzie mi sie pozniej chcialo odpisywac na maile, gg czy pw czemu macie blokady.

Nie przecze ze 8600GT ChrisaG jest slabe. Tyle ze testy ciagle opieraja sie w glownej mierze na DX9... Zreszta przyjze sie watkowi 8600...

A Wam sugeruje umiar w przekazywaniu swoich przemyslen [;

lol o co ci chodzi, zobacz sam lepiej jak przekazujesz swoje myśli. Pozdrawiam. Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FanEk

Chodzi mi o to ze znow bedzie powtorka z rozrywki 8600 vs 7900 w watku o grze. Po kilku h walczenia z czescia trawnika kosiarka trace na jasnosci przekazu. No chyba ze siegne do wulgaryzmow...

Pozdro.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ,ale większość i tak pewnie będzie grała na DX9 Nie to że wróże z fusów ,bo chodzi mi generalnie o wydajność DX10 a różnice w grafice (mówię teoretycznie jakby wycisnęli max z DX9 ,ale tak pewnie nie będzie) Niby to ma ruszyć na 8800 w max detalach... ;)

 

No cóż proponuje zakończyć to i poczekać na jakieś tech-demko czy coś podobnego.

 

P.S Jak wyżej napisano ja też bym założył nowy temat po wyjściu jakiegoś dema ,albo ten skrupulatnie oczyścił. Bo ponad 50 stron o niczym to wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Dobra ,ale większość i tak pewnie będzie grała na DX9 Nie to że wróże z fusów ,bo chodzi mi generalnie o wydajność DX10 a różnice w grafice (mówię teoretycznie jakby wycisnęli max z DX9 ,ale tak pewnie nie będzie) Niby to ma ruszyć na 8800 w max detalach... ;)

U mnie samo wlaczenie opcji DX9 nie wchodzi w gre, chyba, ze by zrobic screeny porownawcze i wrzucic na forum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mnie ten filmik tez nie przekonał, narazie gameplay na tym etapie nie podpasował mi, z reszta jeśli Crysis nie pojawi sie na PS3 i X360 to i tak nie pogram ;] bo PC dla mnie to rozdział zamknięty ;] i nawet dla tej gry nic nie kupie do złoma

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny niesamowite, gdzieniegdzie Crysis wygląda bardziej realnie niż rzczywisty las B-)

 

Widać że engine jest bardzo elastyczny, budowa scen, budynków roślinności, oby Crysis nie był początkiem gier do których mile wdziane jest 4gb RAM.

 

Fizyka robi wrażenie, gra ma zaimplementowanego Havoka czy coć wogle nowego, ktoś wie ?

 

Co do fabuły, to chyba nie bedzie specjalnie rozwinięta, idź do przodu i wyczyść co sie da. Ale gra była pisana bardziej z myślą sprzedaży enginu, wiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko ja mam takie odczucie, ze otoczenie owszem ladne, ale przeciwnicy sa juz "szytwni" jak kloda <_<??

Może się zestresowali bo to był filmik premierowy? :D

Ale oglnie nie patrzmy na te filmiki jak na gotowy projekt. Goscie stoja i czekaja na porcje przepysznego ołowiu bo taką dostali role zeby bylo ladnie pokazane jak laduja na glebie, a nie biegaja po lesie i kracza jak sowy :>

Straszne cisnienie macie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście ten plik wrzucić na jakąś stronkę? Np. sendspace? Nie mogę z powyższego linka tego ściągnąć ;(

12 serwerów do wyboru i nie możesz ściągnąć ? :E

 

jeśli chodzi o filmik wszystko robi wrażenie oprócz gameplay :] ale to tylko na podst filmiku takie mam odczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

12 serwerów do wyboru i nie możesz ściągnąć ? :E

 

jeśli chodzi o filmik wszystko robi wrażenie oprócz gameplay :] ale to tylko na podst filmiku takie mam odczucia

Gra ma otwarte mapy i misje każdy będzie mógł w dowolny sposób je robić więc gameplay zależy od was w dużej mierze. Jak lubicie to możecie robić jak na tych filmach grać na goodmode i latać bez pomysłu po mapie i pokazywać jak się rozwalają drzewa i jak działa fizyka bo będziecie przedstawicielami Crytek i musicie pokazać ludziom na Compex jak wygląda gra tak?

 

#Andyn http://incrysis.com/

crysis-online.com

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze troche i bedzie jak w real.Faktycznie zojnieze staja jak slupy.

Ale odwzorowanie rochow drzew itd. super.

Zadziwiajaco plynnie to juz chodzilo w porownaniu ze wczesniejszymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zojnieze

:? Widać kto późnymi godzinami stuka w klawisze i sie potyka :>

 

Nvm, filmik yako taki - można zobaczyc i sobie samemu wyrobic zdanie, nie bazując na subiektywnych opiniach kolegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze troche i bedzie jak w real.Faktycznie zojnieze staja jak slupy.

Ale odwzorowanie rochow drzew itd. super.

Zadziwiajaco plynnie to juz chodzilo w porownaniu ze wczesniejszymi.

Moze zoptymalizowali troche silnik i datego to tak chodzi ;d. Albo maja 2x88ultra ? nvm. Ja sie boje troche o AI bo przynajmniej na filmikach to wygląda mało zachęcająco. Chociaż to tylko prezentacje wiec nie ma co biadolić tylko czekać do demo

 

-Caleb-

Imo w NYC wcale nie było tak późno ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zoptymalizowali troche silnik i datego to tak chodzi ;d. Albo maja 2x88ultra ? nvm. Ja sie boje troche o AI bo przynajmniej na filmikach to wygląda mało zachęcająco. Chociaż to tylko prezentacje wiec nie ma co biadolić tylko czekać do demo

 

-Caleb-

Imo w NYC wcale nie było tak późno ;d.

 

To że stoją jak słupy i dają się ostrzelać , pewnie celowo tak zrobili. Poprawili engine i to widać. Jest płynniej. Co do gameplaya to myślę że oni grali w jakąś misję przygotowaną specjalnie dla testów, albo sam już nie wiem. Może wstrzymajmy się do premiery. Po za tym FarCry też nie miał superowej rozgrywki. W większości chodzisz i strzelasz do wszystkiego. ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:? Widać kto późnymi godzinami stuka w klawisze i sie potyka :>

Native language= English

Polish language <_< I learned at Sunday school when I was 10,only 2 years :damage_wall:

 

wiec moge bledy popelniac,zdaza sie z,rz reszta z ogakami wogule nie kapowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że stoją jak słupy i dają się ostrzelać , ...

ale elementy walki wręcz(ich animacja) ;] wyglądaja beznadziejnie :] Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy filmik z wystawy się pokazał, chyba już był wcześniej ale teraz jest w lepszej jakości. Mam mieszane uczucia po jego zobaczeniu.

 

http://www.gamershell.com/download_19437.shtml

 

Po pierwsze, jak im w ogóle nie wstyd takie coś pokazywać, zakrada się zakrada, podchodzi do kolesia od tylca i nacisk na spust i ulalala slideshow, wybucha samochód... slideshow, masakra co to ma być! I jeszcze do tego w na ścianie reklama Quada.

Po drugie HDR, za bardzo daje po gałach. Nie wiem czy ten ich LCDek jest do bani czy to ten HDR ale myślę, że jedno i drugie. Liczę, że w DX10 tego nie ma.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Chyba lepiej żaby nic nie pokazywali bo już jest narzekanie po zobaczeniu kilku filmików, że a to fabuła będzie zła a to gameplay będzie do d* a to tnie a to...

 

 

http://incrysis.com/ prezentacja pojazdów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...