Skocz do zawartości
piotres

Najlepsze Wentylatory 120 Mm ?

Rekomendowane odpowiedzi

@piotres

 

Co za problem kupić spreja np UV i popsikać?

To bedzie oblesnie wygladac ...popsikane sprayem ...a juz szczegolnie sprayem UV :?

 

@Metz : Jaki Glacialtech ? Mozesz dac linka ??

Edytowane przez piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Revoltec Dark Red 120 mm? Mam ten wentylator tyle że 80 mm i jestem bardzo zadowolony a więc sądze że wersja 120 mm jest równie dobra :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wszystko to co mi proponujecie tutaj ma strasznie maly przeplyw :? ...jedynie Fander ma wiekszy ale jak juz pisalem kolorkiem nie pasi :-|

 

Wiecie moze gdzie moge kupic Thermaltake Thunderblade 120 mm niebieskie LEDy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarzucilbym ci linkiem do arta na www.pmcc.be ale niestety jestesmy w trakcie przenosin na nowy serwer.. W kazdym badz razie Fander gora :)

Ten thermaltake wpada w straszne wibracje, ale robi burze :) Jak ci nie zal kasy zbytnio to noiseblocker SX2 - cena 88zl ale lozysko bardzo wytrzymale.

 

Na akase szkoda kasy ! (takie haslo reklamowe :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak od ceny zaczynamy - Crystal Fan,imo lepsze niż fandery, miałem w reku obydwa,, na 5v jest po prostu nieslyszalny

łozysko jest wytrzymałe - mam 2 w budzie od ponad roku w tym jeden jako komin (do góry nogami) i działają jak nowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro priorytetem jest cena i wydajność, to co powiesz na coś takiego? Są też na allegro jakby co ;). Może nie jest to jakiś świetny produkt, ale nie za drogi, spory przepływ, no i nie jest też jakoś nieznośnie głośny. Pozdrawiam

2000rpm to bardzo glosno musi byc, wentyle 120mm musza sie krecic tak ok 800-850rpm by byly powiedzmy nieslyszalne

Edytowane przez cmsydney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem 4 niebieskie Thunderblade'y 120mm po 30 zl/szt. :D

 

Moze te wentyle nie sa najcichsze, ale przynajmniej wydajne ..78 cfm to juz cos, nie to co te inne 120'tki co maja po 40-50 cfm :lol:

Edytowane przez piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja juz mam w domu jednego zielonego takiego Thunderblade'a na HyperX'ach BH-5 i DFI Nf4 sobie ciagle lezy :D ...i dmucha solidnie, a jego dzwiek nie drazni mnie zbyt . :lol:

Pozatym, te wentyle beda do FC, a tam i tak pewnie kompresor bedzie od nich glosniejszy :-P .

 

Dzieki wszystkim za rady :)

 

piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...