Skocz do zawartości
husk77

Gry Online W Przeglądarce?

Rekomendowane odpowiedzi

Prince of Persia 1 :) Co prawda nie ten gatunek co ogame,ale w koncu pytasz o gre w przegladarce, a PoP1 jest zrobiony we flashu z zupelnie innymi ukladami niz normalna gra z filmikiem i ladniejsza grafika i gra sie w przegladarce :P :) Napisz na googlach prince of persia flash a pojawi sie na 1 stronie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś fajne gry typu ogame albo the crims ?? tak zeby mozna było grac w przeglądarce. Nie chodzi mi o gry typu kurnik.

6ty post od konca. http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=8635&start=120

 

Gry przez www sa nawet fajne, ale ja juz nie gram, bo sa cheaty, ze kazdy moze miec po xxx danego surowca, skladnika itp. za free itp. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://delirium.wp.pl/

http://www.kolony.net/

http://inwazja.wp.pl/indexExternal.es?sid=...da0ea0a571723dc

 

Powyższe to ekonomiczno strategiczno militarne gierki w przyszłości.

 

i Najlepsze chyba

http://betaplaneta.pl/gry_flashowe

 

Mnóstwo małych fajnych gierek.

 

Co do Plemion to chyba najpopularniejsza gra przeglądarkowa obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A istnieją jakieś strategie turowe (jak np. Red Dragon)?

 

kolony jest w sumie powiedzmy taką turową gierką ponieważ masz jeśli dobrze pamiętam (dawno tam nie wchodziłem) tylko 15 ruchów na dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bloodwars.pl

 

Jestesmy wampirkiem, sa rozne serwery z roznymi mozliwosciami

Ja polecam Morie 25 lutego wystartowal nowy serwer R9

Na morii mamy miedzy innymi mozliwosc laczenia przedmiotow, wykonywanie tattoo itd... z reszta trzeba poczytac by skumac duzo ;]

 

mnie wkrecilo na maksa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://awars.pl/ moim skromnym zdaniem najlepsza gra przez przegladarke

 

Tekst ze strony glownej:

Art Of Wars jest grą strategiczno - wojenną, rozgrywaną przez przeglądarkę internetową(online), czyli MMOSG (Massive Multiplayer Online Strategic Game). Jest ona osadzona w średniowieczu i posiada wiele elementów Fantasy. Sama gra oparta jest na całkowicie autorskim skrypcie, który otoczony jest klimatyczną i ciekawą grafiką.

 

Art Of Wars to gra której celem jest symulacja wojny. Wojny straszliwej, destrukcyjnej, totalnej. Setki graczy, kierujących swoimi królestwami, spotyka się na jednym polu bitwy. To, co my - współczeni ludzie, nazywamy pokojem - nie istnieje. Zniszcz, by nie dać się zniszczyć. Zapraszamy każdego, kto chce poznać Sztukę Wojen. I dobrze przy tym się bawić, oczywicie!

 

Świat Art Of Wars jest zawieszony między magią a mitem, gdzie najpotężniejsi królowie panują wiecznie. Rozpocznij swoją przygodę od postawienia swojego zamczyska, które w przyszłości stanie się być może wspaniałym królestwem. Tu i teraz twórz historię, na ziemi przesączonej krwią oraz duchem walki. I pomimo tego, że początki będą trudne i otaczać Cię będą jedynie sępy żywiące się poległymi w boju, stawisz czoła przeciwieństwom losu, dzierżąc swój miecz, na którym widnieje inskrypcja "Wojna i Honor to Władza" - wyryta przez pradawną magię. Czy postanawiasz osadzić tu swoje zamczysko, z którego będziesz władał krainą wiecznej walki?

Dodam, ze mniej wiecej w marcu odbedzie sie premiera nowej wersji awars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rządzi Travian. Niestety, zwłaszcza na początku, jeśli nie załapiesz o co kaman i masz mało cierpliwości, przegrasz. Jeśli trafisz na kiepski sojusz, przegrasz. Jeśli poświęcasz grze za mało czasu, przegrasz. Jeśli nie opanowałeś trudnej sztuki dyplomacji, masz wklep. Jeśli źle wylosujesz pozycję startową, bez oaz i croppów w pobliżu, przegrałeś. Jeśli nie władujesz (prawdziwej) kasy na przyśpieszony rozwój, mocno ograniczasz swoje szanse. Potem, po jakimś pół roku gry, masz 20-30 wiosek i gra wchłania jak nadbiebrzańskie bagna. Ale jeśli nawet będziesz to miał wszystko, zawsze może się trafić jakiś oszołom, który (grając średnio 23h na dobę) rozjedzie Twoją stolicę 10x większymi wojskami. Jeśli masz jakieś studia, pracę, dziewczynę/żonę, dzieci, tzw. "social life" odradzam. Ale w pozostałych przypadkach - jak najbardziej polecam. ;) Jeśli trafisz na dobry sojusz, przeżycie serwera albo chociaż jego części, to przeżycie jakiego nigdy się nie zapomina.

Edytowane przez yghern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A istnieją jakieś strategie turowe (jak np. Red Dragon)?

ja polecam Fade of Atlantis - www.foa.pl

 

Nie trzeba pilnować cały dzien konta, robisz swoje i masz spokój na cały dzień :) pozatym gra jest bardzo ładna graficznie

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Narg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak w połowie bym grą nazwał, ale mnie wciągnęło. Ten gość wie prawie wszystko.

www.akinator.com

 

Polega to na tym, że wymyślamy sobie jakąś postać. Czy to z prawdziwego życia, czy serialu, książki. Akinator zadaje nam pytania np. o narodowość tej postaci, wygląd, charakter, po czym stara się odgadnąć o kogo chodzi. Prawie zawsze mu to wychodzi. Znalazłem np. Ferdka Kiepskiego, Krzysztofa Kononowicza, prezydenta, Boga( :D ) itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie muszą być online to polecam:

3258824[/snapback]

To tak w połowie bym grą nazwał, ale mnie wciągnęło. Ten gość wie prawie wszystko.

www.akinator.com

 

Polega to na tym, że wymyślamy sobie jakąś postać. Czy to z prawdziwego życia, czy serialu, książki. Akinator zadaje nam pytania np. o narodowość tej postaci, wygląd, charakter, po czym stara się odgadnąć o kogo chodzi. Prawie zawsze mu to wychodzi. Znalazłem np. Ferdka Kiepskiego, Krzysztofa Kononowicza, prezydenta, Boga( :D ) itd.

Oj tam, zgadywał pół na pół, podawałem prawdziwe wiadomości. Za którymś razem już mi się znudziło. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak w połowie bym grą nazwał, ale mnie wciągnęło. Ten gość wie prawie wszystko.

www.akinator.com

 

Polega to na tym, że wymyślamy sobie jakąś postać. Czy to z prawdziwego życia, czy serialu, książki. Akinator zadaje nam pytania np. o narodowość tej postaci, wygląd, charakter, po czym stara się odgadnąć o kogo chodzi. Prawie zawsze mu to wychodzi. Znalazłem np. Ferdka Kiepskiego, Krzysztofa Kononowicza, prezydenta, Boga( :D ) itd.

Akinator to jest jest magia. Właściwie mi trafił wszystko (trza dobrze na pytania odpowiedzieć). Znalazł mi takie sławy jak Jan 3 Sobieski, Boguś Linda, kiepski, akinator, AGK ;] (angry gemarn kid), R2D2, Chewbacca, Neo, Kopernik, Skłodowska, Błaszczykowski itd ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź w Akinatorze Krzysztofa Kononowicza. Fajne zdjęcie mu wrzucili. :) Lubię go! :D Miły, gościnny, pracowity. Ma wizje gość. ;)

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...