Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Chwila,

 

nie będzie drużyny przewodniczącej - razem to razem, a nie chodźcie do nas, bo my jesteśmy lepsi.

 

Jako linki do homepage można wstawić linki do wszystkich portali uczestniczących.

 

Boty można postawić na kilku różnych forach - o tym nie wiedziałem, dlatego dąłem propozycje, aby boty zostały u najsilniejszej drużyny - purepc.pl. Lecz skoro każde forum może mieć bota do tego samego rankingu, to samo się rozwiązało.

 

Nazwa drużyny:

1. nie będzie wskazywała na żaden portal - tylko na POLSKĘ

albo

2. Będzie to polski TEAM, a w nawiasie (czy coś w ten deseń) nazwy portali - jak już to wszystkich.

 

Jak dla mnie w grę wchodzi tylko propozycja pierwsza - nazwa nie może być długa.

 

 

 

Cieszę się, że inni są pozytywnie nastawieni. Widzę, że to może się udać ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będzie drużyny przewodniczącej - razem to razem, a nie chodźcie do nas, bo my jesteśmy lepsi.

a dlaczego w sumie zmieniac cos, co juz istnieje i ma sie dobrze. dlaczego np. nie zalozyc, ze PPC jest "reprezentantem" PL? jezeli ktos z innego teamu/forum chce, aby PL poszlo do gory, niech doda swoj wynik do bazy PPC. sentyment do "macierzystego" forum? ok. niech da dopisek w nicku na hwbot. tworzenie czegos nowego imho ma sens, jezeli czlonkowie/udzialowcy prezentuje porownywalny poziom, inaczej nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego w sumie zmieniac cos, co juz istnieje i ma sie dobrze. dlaczego np. nie zalozyc, ze PPC jest "reprezentantem" PL? jezeli ktos z innego teamu/forum chce, aby PL poszlo do gory, niech doda swoj wynik do bazy PPC. sentyment do "macierzystego" forum? ok. niech da dopisek w nicku na hwbot. tworzenie czegos nowego imho ma sens, jezeli czlonkowie/udzialowcy prezentuje porownywalny poziom, inaczej nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Zgodziłbyś się z tym, jeżeli byłbyś na innym forum? To nie jest połączenie sił, a właśnie "chodźcie do Nas, bo jesteśmy lepsi". Ja uważam, że aby to było sprawiedliwe, powinniśmy zmienić nazwę na taką, która nie jest po stronie żadnego portalu, albo zawiera w sobie nazwy wszystkich drużyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłbyś się z tym, jeżeli byłbyś na innym forum? To nie jest połączenie sił, a właśnie "chodźcie do Nas, bo jesteśmy lepsi". Ja uważam, że aby to było sprawiedliwe, powinniśmy zmienić nazwę na taką, która nie jest po stronie żadnego portalu, albo zawiera w sobie nazwy wszystkich drużyn.

ale to wlasnie PPC na dzien dzisiejszy reprezentuje PL, reszta - co bedziemy sie oszukiwac, sie nie liczy. jezeli komus zalezy, aby POLSKA byla jescze bardziej widoczna, jakie to ma znaczenie pod jaka nazwa? normalnie smierdzi mi to wszystko jak nasza polityka :/ znowu jakas "bledna" koalicja. chcemy pokazac inne teamy, dajemy dopisek w nicku lub jakos inaczej to zaznaczamy na hwbot. ja identyfikuje sie z PPC, ale jezeli to np.lab mialby obecna pozycje PPC na hwbot, nie widze problemu w przeniesieniu wynikow. nadal i tak bede sie identyfikowal z PPC i w jakiejs formie bede to pokazywal, jezeli nie na hwbot, to np. na screenach, orbie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to wlasnie PPC na dzien dzisiejszy reprezentuje PL, reszta - co bedziemy sie oszukiwac, sie nie liczy. jezeli komus zalezy, aby POLSKA byla jescze bardziej widoczna, jakie to ma znaczenie pod jaka nazwa? normalnie smierdzi mi to wszystko jak nasza polityka :/ znowu jakas "bledna" koalicja. chcemy pokazac inne teamy, dajemy dopisek w nicku lub jakos inaczej to zaznaczamy na hwbot. ja identyfikuje sie z PPC, ale jezeli to np.lab mialby obecna pozycje PPC na hwbot, nie widze problemu w przeniesieniu wynikow. nadal i tak bede sie identyfikowal z PPC i w jakiejs formie bede to pokazywal, jezeli nie na hwbot, to np. na screenach, orbie itd.

Ależ masz całkowita rację - robimy dopiski w nickach, z jakiego forum jesteśmy, a nazwa teamu informuje, że jesteśmy teamem z Polski. W dalszym ciągu każdy może zaznaczać z jakiego forum sie wywodzi, dopisując w nicku, na screenie, orbie, validzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego w sumie zmieniac cos, co juz istnieje i ma sie dobrze.

Bo może być jeszcze lepiej?

 

Jeśli mamy tworzyć team, skupiający całą społeczność overclockerską w Polsce, to powinien on byc niezalezny (czyli nie reprezentowany przez 1 portal)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ masz całkowita rację - robimy dopiski w nickach, z jakiego forum jesteśmy, a nazwa teamu informuje, że jesteśmy teamem z Polski.

no jezeli tak, to OC Team Poland wydaje sie jedyna rozsadna, ale jezeli nie mozemy sie w tej kwestii dogadac, to watpie abysmy sie w innych tez dogadali. ot taka mentalnosc narodu ;) osobiscie jestem jednak za pozostawieniem nazwy PPC jako "reprezentacji"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale ta dyskusja przypomina mi trochę debaty w sejmie :P

 

IMHO połączenia i wypisanie w nawiasie jakie portale wchodzą w skład było by najlepsze. Dało to by więcej korzyści niż strat, lecz znając naszą mentalność narodową i tak nic z tego nie wyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale widac ze nie wszyscy sa za. Imho tak jest dobrze i nie powinnismy tego zmieniac na sile.

Ja tam zauważyłem, że praktycznie wszyscy są za "ale i tak nic z tego nie będzie". Z góry podchodząc, że się nie uda, to złe podejście.

 

//

 

Dlaczego miałoby się to skończyć kłótniami kto więcej wniósł? Działamy jako Polaki team, więc wszyscy wnoszą ile mogą.....

 

A debata w sejmie wygląda grzej, nie staczajmy się tak nisko ;)

 

//

 

Uważam, że powinniśmy zrobić ankietę, wzorując się na PCLabie. To imo rozstrzygnęło by sprawę, czy chcemy się łączyć czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beki - powiedzcie mi Drodzy, dlaczego przy moim profilu nie mam żadnych punktów, mimo tego że mam tam jakieś wyniki, przy których zostały mi dopisane jakieś tam punkty? Help? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beki - powiedzcie mi Drodzy, dlaczego przy moim profilu nie mam żadnych punktów, mimo tego że mam tam jakieś wyniki, przy których zostały mi dopisane jakieś tam punkty? Help? :unsure:

http://www.hwbot.org/user.do?userId=4832

 

Nie masz wyników, może dlatego, że boty nie działają, a to one powinny przyznać wyniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które miały konto @purepc zostały automagicznie przesunięte @united, więc punkty i wyniki przeniosły sie same. Osoby, które nie mają konta, widocznie muszą poczekać na boty, right? (pytanie do enta :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

Nawet, jak za jakiś są pkt to nie od razu dostajesz pkt, aktualizacje są co 2h z tego co pamiętam ;)

co 1h o równej godzinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co 1h o równej godzinie

Dla scislosci:

 

- o kazdej pelnej godzinie aktualizowane sa punkty usera

- xx:30 - co godzine jest aktualizowana punktacja druzyny

- dwa razy dziennie aktualizowana jest sygnatura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla scislosci:

 

- o kazdej pelnej godzinie aktualizowane sa punkty usera

- xx:30 - co godzine jest aktualizowana punktacja druzyny

- dwa razy dziennie aktualizowana jest sygnatura

FAQ hwbota mówi trochę inaczej, ale możliwe, że jest nieaktualny (nawet z obserwacji widać, że niektóre rzeczy dzieją się częściej).

 

How often are the team rankings recalculated?

Team rankings are recalculated twice a day.

 

How often are the awards recalculated?

Team and score awards are recalculated twice a day.

 

How often are the hwboints recalculated?

Hwboints are calculated daily.

 

How often are the charts recalculated?

Most charts are regenerated daily, but we are considering to increse the frequency for charts in statistics pages (eg benchmark statistics, hardware statistics, team statistics, ...) to hourly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest zrobienie na P4 prescott lga775 w piFast 51sek. (tj. 2 miejsce w rankingu) przy 3005Mhz a ja przy 3900Mhz mam 57sek. :E (11 pozycja), koleś na 3 miejscu ma 4400Mhz i jest za tym z 3005Mhz... jest to wogóle możliwe?? :o

 

HWBOT

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej dziwne... można się przyczepić, że nie widać całego okienka z pifastem i cpuz nie zczytał wszystkiego, zawsze warto zgłosić jako fake, a nóż się uda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Mam mały problem ;) Zaznaczony screen powinien wyjasnic o co mi dokładnie chodzi.

Dołączona grafika

Te 3 wyniki dostały się tam na dół jakimś dziwnym trafem, spowodowane jest to pewnie tym, że mój nick zawiera "Ś" a anglojęzyczny bot tego nie obsługuje i coś musiało się pomieszać przy dodawaniu. Do tego raz mój semp został potraktowany jako pełnoprawny A64 - bug.

Chciałbym aby te 3 wyniki zostały usunięte, a ten jeden już poprawnie dodany zostal zrankingowany i aby przyznano mi punkty z tego tytulu :)

 

Mam nadzieje, że moderacja coś z tym poradzi lub dostane jakieś pomocne wskazówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak i dalej nic, mysle że trzeba usunąc te 3 wyniki, które niezgadzają się z moim nickiem przez to "Ś" - ja niestety nie mam takich uprawnien. Wyniki te były odczytywane przez bota z forum, a te wyniki ma prawo usuwać tylko moderator - więc mam nadzieje, że tak też się stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzisz ;). Wyślij mi / entowi PMkę z compare URL'ami [bo tak od ręki nie znalazłem, a Ty je masz w jednym miejscu, chodzi o link tego typu http://www.hwbot.org/compare.do?resultId=xxxxxx, nawet same cyfry podaj] to się usunie i tyle...

 

A inna możliwość, tj. nie możesz "przejść weryfikacji" na forum i tych wyników przejąć?

 

Edit: co mogłem to zrobiłem :).

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...