Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Moze GTO nie lubi DX wczesniejszego niz 9.0 ? ;]

Ale kilkanaście razy przeszła 2k1 zanim to się stało. Zrobiłem nawet WR, link, ale chciałbym jeszcze trochę proca pogonić i wymęczyć go.

 

Ogólnie dziwna sprawa, wkładam 6600 - śmigają wszystkie marki, wkładam 7900 - śmiga wszytko oprócz 2k1 :|

 

btw, ostatnie parę wyników pozwoliło mi na wejście do top5 w teamie i top100 globalnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem na czystym systemie, na codziennym systemie - nic.

 

Jeszcze bym potrafił zrozumieć jakby 3d nie chodziło, ale tylko 2k1 się nie odpala i wali bsoda na dzień dobły.... Wygląda to zupełnie jak wyłączenie filtrowania mipmap, ale to nie to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodziło mi o filtrowanie mipmap, ale skoro to nie to...

 

Moze Twoj 7900GTO to inteligenta grafa i mowi Ci "Masz juz WR'a w 2k1, to spier@#$@%, nie bedziesz mnie meczyl wiecej w tym marku..." ;)

 

Nie było ostatnio jakiegos fix'a do marka 01? Nie wiem, moze spróbuj ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo mnie 3 dni a tu takie zmiany ;)

 

Po pierwsze. Gratki kszonku, bede sie musial troche napocic, zeby Cie dogonic ;) . Popraw wynik z Sempa 3000+, bo ci do a64 newcastle bot wrzucil wynik.

 

Po drugie...w ciagu doby az 52 wyniki :o . Normalnie zadziwiacie mnie ;)

 

Po trzecie... kilka punktow ode mnie :D

 

Po czwarte... jutro jeszcze kilka punktow :lol:

 

Po piate... JMKS i jego wyniki z Peryna + 8800 = duzo punktow ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po piate... JMKS i jego wyniki z Penryna + 8800 = duzo punktow ;)

Trzech najlepszych jeszcze nie wrzuciłem ;). [Aqua 277k, 1M DI WR {tj. ci co się też Penrynami już bawili na lodzie to im kiepsko szło albo skilla nie mają :P} i 05 na ATI]

 

Tylko nie wiem czemu MXS tak odskoczyło kosmicznie, jak się patrzy na ich wyniki z ostatnich 24h to tam nic wielkiego nie widać... Hmm... z ostatnich 48h jest York na LN2... No nic, jak wszyscy wrzucą Yorki to ciekawe jak 1M będzie wyglądać, śmiesznie na pewno.

 

Od razu powiem że 16M mi tak kiepskie wyszło że się nie przyznaję :P, niestety jak już 2 tygodnie pisałem Blitz i Maximus odmawiały posłuszeństwa na tyle skutecznie że mi się odechciało trzeci raz system instalować na Gigabyte i stąd te wyniki "optymalne" nie są. Tj. mogłem oczywiście się nastawiać na 16M za wszelką cenę, ale wolałem HWBota trochę podbić ;).

 

edit: szkoda że się 2x2900XT nie znalazło akurat, bym w teamie zamieszał jakoś mocniej ;).

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A idźcie Wy wszyscy z tymi penrynami :D

 

Jak nie wrócę do top5 w teamie w ciągu najbliższych dni to będe musiał znowu rok czekać, przekichane, jak wszystkie redakcje się dossą do czterojajów z 12mb keszu ;)

 

No ale dobre, liczcie pi na tych yorkach i róbcie 3dmarki na tych g9, bo trzeba dogonić tych ze wschodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A idźcie Wy wszyscy z tymi penrynami :D

 

Jak nie wrócę do top5 w teamie w ciągu najbliższych dni to będe musiał znowu rok czekać, przekichane, jak wszystkie redakcje się dossą do czterojajów z 12mb keszu ;)

 

No ale dobre, liczcie pi na tych yorkach i róbcie 3dmarki na tych g9, bo trzeba dogonić tych ze wschodu ;)

spoko, niedlugo wszyscy beda miec peryny retaile i wiekszosc kolegow z teamu majacy punkty za global baaaaardzo spadnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugie...w ciagu doby az 52 wyniki :o . Normalnie zadziwiacie mnie ;)

To się pochwale, że 6 wyników ode mnie. :) Nędznych bo nędznych, ale zawsze pare punktów do przodu.

A jak tylko dorwę na allegro jakiś tani dysk do benchowania to dorzucę parę wyników na sempie 3000+ i na swoim San Diego sprobuje jakies pare punktow wydusić (ale bedzie cięzko, jakas przecietna sztuka mi sie trafila).

 

A w kategorii X300SE nie mam nawet co próbować bez C2D lub porządnych vmodów, MaSell nadal ownuje. :D

 

Jeszcze ~330 punktów brakuje do #1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w kategorii X300SE nie mam nawet co próbować bez C2D lub porządnych vmodów, MaSell nadal ownuje. :D

Spoko, jeszcze poprawie wyniki w tym roku :D . Ile masz w poszczegolnych markach?

 

Dzis wieczorkiem wpadnie 5 zlotych/srebrnych pucharkow odemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile masz w poszczegolnych markach?

Pamiętam, że na 2,5GHz i normalnym oc karty jest ~10k smarków w 2001.

Jak będe miał dysk to na czystym systemie i przy lepszym chłodzeniu spróbuje zaatakować ten wynik: http://hwbot.org/result.do?resultId=641437

 

Na lipnym radiatorku Asusa na GPU + lekki nawiew + 0 chłodzenia memków karta idzie na ~445/245, przydałayby się 128 bity. I vmod, ale nie mogę nic konkretnego na ten model znaleźć, ma jakies inne PCB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czemu MXS tak odskoczyło kosmicznie, jak się patrzy na ich wyniki z ostatnich 24h to tam nic wielkiego nie widać... Hmm...

..bo jest cos takiego jak edycja wynikow a wtedy nikt nic nie wie ;)

Gratki za ilosc punktow,ja musze miesiacami na to pracowac,co Ty zrobiles w jednym marku,lol.........

 

Kszonek,a co Ci tak bardzo na tej pierwszej piatce zalezy,nie doluj sie tak bardzo,bo wrzodow dostaniesz :)

 

...ogolnie gratki dla wszystkich za zaparcie,mielismy zastoj,ale widac,ze brniemy do przodu-tak trzymac :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..bo jest cos takiego jak edycja wynikow a wtedy nikt nic nie wie ;)

No niby tak, ale to zamazuje poprzednie, więc trochę głupio [chyba żeby na siłe uploadować słabe i edytować :P].

Gratki za ilosc punktow,ja musze miesiacami na to pracowac,co Ty zrobiles w jednym marku,lol.........

Oj spadną mi te punkty ostro i to bardzo szybko. Acz na pewno nie do zera ;). Chociaż akurat "dojście" tym razem miałem perfekcyjne, to fakt. +200 na dziś, ale jeśli skończę na ~330 za jakiś miesiąc to będzie chyba wszystko co się da.

Co tu dużo mówić, zainwestuj w kontener(y), bo odpowiedniego sprzętu ciągle sporo masz :).

...ogolnie gratki dla wszystkich za zaparcie,mielismy zastoj,ale widac,ze brniemy do przodu-tak trzymac :):)

Spróbuję wkrótce ruszyć ten "milion użytkowników miesięcznie" :P z Laba przy okazji artykułu jakiegoś śmiesznego na temat zabaw z kompem [typu DI/LN2 głównie], żeby się do HWBota trochę wkręcili, może się trochę polepszy.

Bo niestety "pierwotny" team PCLaba ostatnio baaaardzo mało działa, wszyscy swoje domowe maszyny powykręcali i jest zastój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rank 13 - MaSell - 80 Cups & Medals ;)

 

Dołączona grafika

 

Krecimy, kręcimy :D

 

 

edit

W obecnej sytuacji mamy ciekawą sytuacje w teamie.

 

Dołączona grafika

 

Jest bardzo duza przepasc miedzy mną a Fido, róznica ok 130 punktów a miedzy nami tylko Lanc. Przydałoby sie cos z tym zrobić.

Patrzac na małe różnice miedzy Sectorem, Kszonkiem, proste71 i mna (+JMKS jak spadnie), mam niemałą motywację, żeby znajdować się na szczycie tej piramidy, tuż za "wielka trójca" :D

 

Do boju, trzeba pogonić kolegów zza wschodniej granicy ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rank 13 - MaSell - 80 Cups & Medals ;)

 

http://img47.imageshack.us/img47/7529/hofor4.png

 

Krecimy, kręcimy :D

Te +65 fajnie wygląda, ale to nic do tego gościa z +207. :-P

Gratki, 10 miejsc w górę jednego dnia.

 

Jakie 80?

"hardware junkie: 75 cups & medals" :D

Ale w sumie nieźle, połowa wyników to cupy i medale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te +65 fajnie wygląda, ale to nic do tego gościa z +207. :-P

Gratki, 10 miejsc w górę jednego dnia.

 

Jakie 80?

"hardware junkie: 75 cups & medals" :D

Ale w sumie nieźle, połowa wyników to cupy i medale.

Kupy i medale w profilu uaktualniaja sie 1 czy 2 razy na dobe, sprawdz tu: http://hwbot.org/hardware.masters.do

 

Niedawno mialem ok +150/180 ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(+JMKS jak spadnie) (...) "wielka trójca" :D

Ja tam osobiście uważam że gdyby wtedy w redakcji były 2x2900XT to bym tą całą trójcę wykurzył :P [szczerze mówiąc i pierwsze chyba możliwe]. I nie wiem czemu ja mam spaść, a reszta nie ;).

Myślę że jak Yorka jeszcze kiedyś dorwę to już "na poważnie" się za trzaskanie punktów zabiorę, tj. sobie SLI też złożę + kontenery na grafy od biedy, "bym się na straconej pozycji nie widział" w każdym razie :).

Tyle że mi to tak naprawdę wisi, zrobię co będę mógł, bez szaleństw, i wcale nie chodzi o wewnętrzne miejsce tylko to najbardziej zewnętrzne - czyli pierwsze na świecie jako team :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście uważam że gdyby wtedy w redakcji były 2x2900XT to bym tą całą trójcę wykurzył :P [szczerze mówiąc i pierwsze chyba możliwe]. I nie wiem czemu ja mam spaść, a reszta nie ;).

Bo widzisz, masz punkty w wiekszosci za global, a premiera peryna za kilkanascie dni. Ludki zaczna bawic sie LN2 i spaaaaaadniesz mocno. Reszta ekipy ma punkty w glownej mierze za hardware i tak naprawde nie interesuje ich (nas?) jak wygladaja sprawy na szczycie. Ja mam punkty za global tylko za celka @7.9ghz, a perynami ani nowymi dziforsami nic mi w tym rankingu nie zrobią ;) .

 

Fajnie piszesz - "jakby w redakcji były..." . Ja moge najwyzej powiedziec "jakbym sobie kupił...", no ale to rozmowa na inny temat :)

 

Kolejne 5p i 2 pucharki ode mnie, Sector owned :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede mial lekki zastoj ,ale nie jest zle.

JMKS,myslalem nad FC i bede chcial kupic w okolicach swiat,wiem do kogo sie zwrocic :)

Jade na LC,wiec rewelacji nigdy nie bedzie dopoki sie nie zaopatrze w cos mocniejszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz, masz punkty w wiekszosci za global, a premiera peryna za kilkanascie dni. Ludki zaczna bawic sie LN2 i spaaaaaadniesz mocno. Reszta ekipy ma punkty w glownej mierze za hardware i tak naprawde nie interesuje ich (nas?) jak wygladaja sprawy na szczycie. Ja mam punkty za global tylko za celka @7.9ghz, a perynami ani nowymi dziforsami nic mi w tym rankingu nie zrobią ;).

Tak, ale trójca [w szczególności pmp] też ma głównie za to. Poza tym, kurczę, na grafie [tj. w całych 3DMarkach] to mam takie luzy że szok, ot po prostu "puściłem" [OK, 2001 mam w miarę obcykanego, ale resztę totalnie zero].

 

Fajnie piszesz - "jakby w redakcji były..." . Ja moge najwyzej powiedziec "jakbym sobie kupił...", no ale to rozmowa na inny temat :)

Zdaję sobie z tego sprawę, ale "tłumaczyć" się nie mam z czego jak by nie patrzeć.

 

Aha, Ty masz pod avatarem "Redakcja", ja nie :rolleyes:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić, aby pifast odpalał się od razu z jakimś ustalonym priorytetem?

Ponieważ nie wiem jak to zrobić...

np w superpi nie było problemu przez dodanie do skrótu priorytetu.

 

Ale z pifast nie mam pomysłu, ponieważ w wersji hexus odpalany jest ona przez .bat i nie można wcześniej ustawić priorytetu, tylko podczas obliczania programu, a jak samemu się odpala pifast.exe (oczywiście wcześniej wprowadzając to samo co jest w hexus.txt) nie można zrobić screena ponieważ program się zakończa.

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozwiązałem to na razie tak, że wywaliłem hexus.txt i odpalam program normalnie przez hexus_pifast.bat wpisując wartości z hexus.txt... dzięki temu mogę sobie ustawić spokojnie priorytet i nie znika mi okienko, żeby zrobić screena. Jak ktoś ma lepsze rozwiązanie to chętnie się dowiem, ponieważ nie specjalnie chce mi się tak to wpisywać cały czas.

 

Panowie i po co te kłótnie? Dajcie mi cokolwiek, redakcyjne czy swoje i tak chętnie się pobawię...

 

:blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadź sobie do .bat'a pauzę ["pause" w osobnym wierszu, przed wywołaniem głównego programu], wtedy możesz robić co chcesz zanim naciśniesz klawisz dowolny, później jak naciśniesz to jest wywoływane to samo co zwykle. Nigdy tego nie robiłem co prawda, ale wygląda na banał ;).

 

Ja tu kłótni nie widzę, starym sprzętem czy własnym też się bawię w miarę możliwości, a że jest dostęp do nowszego to mi naprawdę "nie przeszkadza" ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...