Skocz do zawartości
reddevil3x6

Logi Ultrax Media Flat, Btc 6300, A Moze Btc 6300cl?

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam BTC. Jestem szczęśliwym posiadaczem modelu 6100 - bardzo dobra jakość wykonania, cicha, mały skok. Tylko te przyciski funkcyjne mogły by być trochę lepszej jakości. Za to można przypisać im dowolne funkcje po zainstalowaniu programu ze strony producenta (np. wysuwanie i wsuwanie tacki napędu CD/DVD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeanalizowałem temat i zdecydowałem się zakupić klawe BTC 6300. W związku z moim wyborem mam kilka pytań: Czy jest w ogóle różnica gdy podłącze ta klawiaturke przez USB lub Ps2? Czy po podłączeniu jej pod usb będzie widoczna w biosie (mój kumpel też chce tą klawiaturke, ale nie ma ps2 na płycie głównej)? Czy do klawiatury dokładają przejściówke usb-->ps2? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam BenQ A800. Świetna klawaturka. Znacznie bardziej wygodna od Logitech UltraX (choć to kwestia gustu). Problem z ta klawaturką jest ten że trudno ja dostac. Ja swoja kupiłem dopiero da Świstaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis przyslali mi logiego - jak narazie full pozytyw,super sie pisze ;) tylko enter moglby byc standartowej wielkosci a tak to polecam,zobaczymy jeszcze jak z tym scieraniem klawiszy bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam BTC. Jestem szczęśliwym posiadaczem modelu 6100 - bardzo dobra jakość wykonania, cicha, mały skok. Tylko te przyciski funkcyjne mogły by być trochę lepszej jakości. Za to można przypisać im dowolne funkcje po zainstalowaniu programu ze strony producenta (np. wysuwanie i wsuwanie tacki napędu CD/DVD).

Podobno w tym modelu 6100 schodzą nadruki na klawiszach ( po nie całym roku ) ... wcale nie był bym zdziwiony gdyby było tak samo w 6300 .

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić tanio btc 6300cl?Już Kupiłem w znak.pl pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne klawiatura cichutka w porównaniu z moim logitechem media elite no i full płaska.Myśle że przyciski nie będą sie sypać.Czas na testy :)

Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat Dołączona grafika

 

Po siedmiu latach użytkowania, mogę z czystym sumieniem napisać że BTC rządzi. Piszę tego posta na tej samej BTC 6300U co w 2006 roku i nie zamieniłbym jej na żadną inną.

Musiałem niedawno pozamieniać klawisze, bo WSAD nie wytrzymał, ale i tak jest najlepsza. Dość zachwalania.

 

Pora na pytanie, czy można gdzieś kupić nową taką klawiaturę ? Ja nie znalazłem. Lub jakiś jej aktualny model. Najbardziej zależy mi żeby miała klawisze typu "Enhanced scissors key architecture makes typing silent, stable, and comfortable." Znalazłem coś takiego BTC USB 6311U http://www.ebay.de/i...1c2cc8a08e��ale

 

ale nie wiem czy to ten sam mechanizm, jest napisane tylko "membrane".

 

Może jakaś inna firma robi coś podobnego do BTC 6300U ?

 

Znalazlem jeszcze takie, modele jak u BTC

 

http://www.emprex.com/02_products_02.php?id=349

 

http://www.emprex.com/02_products_02.php?id=338

 

Czy ktoś ma którąś z nich ?

Edytowane przez teges

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...