Skocz do zawartości
KaxxL

Jaką Karte Graficzną ?

Rekomendowane odpowiedzi

acha spoko ale chyba bardziej bym wolal jakiegos GF slyszalem ze wynik rodeonow sa naciagane

Akurat często jest na odwrót.Poszukaj Radka 9800 pro,koniecznie na 256bit szynie.Jeszcze jedno te karty swoje potrzebują więc istotne jest jaki masz zasilacz.Acha ważne aby miał taktowania rdzeń 380, pamięci 340/680.Na allegro ostatnio są jakieś kastraty o obniżonych taktach,ale powinieneś coś znależć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już to coś takiego.Ten link to tylko przykład czego szukać na pewno dorwiesz taką za około 400zeta, tylko trzeba śledzić oferty na necie

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82286100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz mam 350 :) ale mam z nim klopoty co kilka dni musze go rozkrecac i nasmarowywac wiatraczek bo tak dziwnie buczy i sie wolniej kreci a co myslicie o [AGP] Karta Radeon 9550 Sapphire 256MB 128b (266zl :*) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz mam 350 :) ale mam z nim klopoty co kilka dni musze go rozkrecac i nasmarowywac wiatraczek bo tak dziwnie buczy i sie wolniej kreci a co myslicie o [AGP] Karta Radeon 9550 Sapphire 256MB 128b (266zl :*) ?

Ta karta jest 2 x wolniejsza od Radeon 9800 PRO. Jeśli Twój CPU to stary Celeron na magistrali 400 Mhz 128 kb cache to po zakupie karty graf. pomyśl nad jego wymianą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh a zasilacz ATX 300W (pomylilem sie) ejj ale moj procek jest nawet dobry :P i nie AZ taki stary tylko 2.5 roku ;) ale jak bede mial kase to wymienie

 

czyli x600 odradzacie a jakis GF ?bo ponoc lepiej wspracuje bardziej kompatybilny z grami itp

podsumowujac z tego co napisalicie

Radek 9800 albo 9500

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procesor zasilacz :P moze caly komputer odrazu?:P

No tak to jest - do Celerona 2 GHZ starej generacji ( chodzi nie szybciej jak Duron 1-1,2 GHZ ) radeon 9550 będzie odpowiedni - niestety celeron 2 GHZ ( stary ) jest tak słaby że .... zresztą miałem kiedyś durona 800 ( niedaleko mu z wydajnością do old celka 2 ghz) i wiem jak chodził z radeonem 9700 :D

 

..... jeśli chcesz kupić tylko grafę i koniec to chyba nie warto inwestować w coś typu R 9700 bo zasilacz może niewydolić a CPU nie pozwoli skorzystać z karty graficznej na miarę jej możliwości.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL! :( poruwnujesz mojego mega szybkiego procka do tego sitha DURONA :( ;) kupilem ten procesor bo:

1)byl tani

2)mialem/mam zamiar wsadzic pod moja PRO plytke jakiegos P4

3)nawet dobrze mi cieka jak bede mial 3dmarka to sprawdze ile fps wyciagnie a skad moge go zassac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL! :( poruwnujesz mojego mega szybkiego procka do tego sitha DURONA :( ;) kupilem ten procesor bo:

1)byl tani

2)mialem/mam zamiar wsadzic pod moja PRO plytke jakiegos P4

3)nawet dobrze mi cieka jak bede mial 3dmarka to sprawdze ile fps wyciagnie a skad moge go zassac?

 

www.futuremark.com jeśli pamiętam ( z www.madonion.com przekieruje na future )

 

Na THG był test CPU i stary celeron ~2,6 GHZ jest 2 x wolniejszy od nowego celerona 2,8 32 bit, semprona socket A 2800 i bartona 2500 ( dokładnie )

 

 

http://www23.tomshardware.com/cpu_2004.htm...l2=108&chart=26

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze czlowieku, wyjdz z forum, jak wiesz lepiej. dostajesz rady, a ciagle wyskakujesz ze swoim 'slyszalem, ze' wyssanym z palca.

celeron 2ghz = shit, kazda karta powyzej 9550 (128/128) nie ma sensu,tymbardziej 6600le, gowno wykorzystasz. zasilacz mozesz przyszlosciowo zmienic, bo fortron to wydatek rzedu 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam masz tego GF ;) pytam sie dlatego bo:

1)W moim miescie moze nie byc tych kart co mi proponujecie

2)Jak starsza pojdzie do szkoly a pewnie pojdzie w PONIEDZIALEK to moge sobie zapomniec o karcie

3)Ta karta jest do 400zl i dostepna wiec sie pytam

 

PS:Wiem ile kosztuje zasilacz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

GeForce 6600LE GigaByte 128MB 128b a co myslicie o tym ?

Kastrat jakich nie mało na tym świecie. Bierz to co było podawane wyżej.

emilooos nie tak ostro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomyśl nad bazą kompa a nie wylatuj z grafą bo pewnie myślisz że jak wymienisz grafike to od razu będziesz mógł grać w NFS MW na max wymieć 1) zasilacz -52 zł

2) Procesor i płyta główna na AMD 450 zł

To będzie o wiele lepsze rozwiązanie niż grafika

dokup ramuy żeby było 1024 lub najmniej 512

Komp będzie chodził stabilniej szybciej mniej awaryjnie wydajniej oraz szybciej się będzie wszystko uruchamiało a twój gf będzie wykorzystywany w 100% bo przy celku 2 ghz nawet nie jest w 100%... wtedy dokup 9800 PRO 380/680 i masz kompa z bajki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...