Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Masz dokładnie ten sam problem co ja - czyli zanizone wyniki, tyle ze ja mam 7600gs na ddr2. Nie wiem od czego to jest, probowalem juz doslownie wszystkiego -> dopiero po oc karty mam wyniki jak inni na def ;) Moge cie jedynie pocieszyc ze gry chodzą tak samo szybko jak u innych i to jest troche dziwne.... moze nas 3dmarki nie lubią :P

 

zapytajcie lepiej na jakich ustawieniach grafiki w zakladce od NV chlopaki robia te wszytskie punkty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie chcieli moge zdac relacje z testow Galaxy 7600GS na AGP. Biore ja na weekend zobaczyc co to potrafi. Niestety w wersji DDRII 400/800 ,ale cena bardzo zachecajaca ;)

 

http://www.acris.pl/produkt.jsp?pid=14320

 

Mam nadzieje ,ze Galaxy wypusci wersje GDDR3 na AGP. Mysle, ze to kwestia jednego miesiaca i bedziemy miec kolejny hit na rynku ,a co najwazniejsze nie bedzie trzeba zmieniac na PCIE ;)

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde tydzień nie było mnie na forum a tu takie wyniki . . .

Chaos recka niezła ten kto szuka info o tych grafach to w tym texcie znajdzie najważniejsze.

Yotom twoje wyniki poprostu mnie zdołowały.Odechciewa mi sie oc. . . Jak widzę co robi db config+mody+doświadczenie...

 

Ja już z wami się nie pościgam na tej grafie bo sprzedałem mojego galaxy i teraz mam sli 73gt zalman. Też trochę potrafia te grafy ... ale to nie ten topic... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja doszedłem do wniosku, że zaniżone wyniki to badziewne chłodzenie. Już wyjaśniam:

Wyłączyłem tego Zalmana co mam na karcie, zostawiając tylko radiator z nawiewem papst 92mm. Gdy wentyl był na max zrobiłem ok 7,1k po podkręceniu. Gdy wentyl był skręcony, ale temp rdzenia cały czas monitorowana zrobiłem ok 5k... Różnica znaczna. Wg mnie jest to problem niechłodzenia pamięci, gdy ledwo dmuchało a pamięci były gorące spadek prędkości, gdy podkręciłem wróciło do normy. Na pamięciach mam radiatory... Wkurza mnie ten pierdzący Zalman, ale nie mam wyjścia... Chciałem dać WhisperRocka V tak jak kiedyś na 9500@9700 i 6800LE, ale niestety... chyba, że nad całość 120mm ale to już przesada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra to na jakich ustawieniach to robicie chłopaki :unsure:

Buhehehe to nie optymalizacje tylko cheat'y :lol2: Dobra dobra to nie cheat'y :unsure:

 

Poczytaj ten http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2262692 i kilka postów na dół to się dowiesz :wink: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie chcieli moge zdac relacje z testow Galaxy 7600GS na AGP. Biore ja na weekend zobaczyc co to potrafi. Niestety w wersji DDRII 400/800 ,ale cena bardzo zachecajaca ;)

 

http://www.acris.pl/produkt.jsp?pid=14320

 

Mam nadzieje ,ze Galaxy wypusci wersje GDDR3 na AGP. Mysle, ze to kwestia jednego miesiaca i bedziemy miec kolejny hit na rynku ,a co najwazniejsze nie bedzie trzeba zmieniac na PCIE ;)

Oczywiście, że tak - ja jestem zainteresowany !

 

też mam nadzieję, że wypuszczą wersję DDR3 ... pytanie tylko czy wcześniej nie pojawi się GT w uczciwej cenie ...

 

PS co do ceny to rzeczywiście nie zła: http://www.proline.pl/shop.php?prodid=GALAXY+7600GS+256+A

Edytowane przez Vonda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o tej karcie? Niby ma DDR3, ale 2ns i taktowanie tylko 400/400. Jak sadzicie do jakich wartosci daloby sie podkrecic pamiec? W sumie w Galaxy pamieci 2ns maja na starcie 500. Czy ta wersja pamieci jest gorsza czy po prostu ma obnizone taktowanie i pojdzie tak samo jak Galaxy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wyglada na znacznie ciekawszy wybor od tych wszystkich 7300gt w tej cenie ;)

 

Ehh a ja sie wkurzylem dzis na MSI w koncu mam porzadna zasilke zeby sobie pokrecic a tu kicha 620 na rdzeniu pamiatki koncza sie kolo 1550-1600 (ale to musze jeszcze potestowac).

Na razie 3500 w 2k6 poprzednich bez obslugi dwoch jajek nawet nie chce mi sie puszczac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze pozniej teraz na pewno nie chce mi sie sciagac calego chlodzenia , zreszta nie wiem czy layout jest ten sam bo MSI uzywa wlasnego PCB.

Ale jak na dwuslotowe chlodzenie to wynik mnie rozczarowal zreszta pewnie mi sie trafil odpad po selekcji na wersje extreme (580/1500) i zwykla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre chłodzenie w wypadku tej karty poza nizszymi tempami w bardzo małym stoniu wpływa na OC. Na WC moze bys zyskał 10MHz ;)

A to ze sa wersje Extreme nie znaczy ze sie beda lepiej podkrecały, moga sie trafic takie co pojda np tylko 30 na rdzeniu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

Yuurei Inuna necie nic nie ma o wersji ddr3, prawdopodobnie jest to ddr2 i takie są mniejwiecej ceny za wersje ddr2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam szybkie pytanko

czy warto kupic 7600gs z galaxy ale 128mb(1.4ns) ? (wg. opisu ma 500/700(1400) MHz w cenie 400zl

czy doplacac do wersji z 256MB 120zl...

niestety na necie wszyscy testuja 256MB 1.2ns z zalmanem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym kupil takiego gf 7600 gs na agp :D Tylko, nie wiem czy moj A xp 1700+ nie bedzie waskim gardlem dla tej karty...?Kurde nici z o/c na stock coolerze, a kasy zabardzo nie mam :/

 

A wracajac do tematu to galaxy ma w ogole w planach wypuszczenie wersji ddr3 na agp? Brak zalmana juz przeboleje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. chciałbym zrobić vmod karty. a dokładniej zwikszyć troche napiecie na rdzeniu. Mam Galaxy GF7600GS 1.2ns. Rdzen mam na 679 a pamieci na 1680. Chciałbym wyciągnąc z tego jeszczse wiecej. 700rdzen i 1700pamieci. Moze ktos z was wie jak zwiekszyc napiecie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pocieszenie :P No nic wysuplam pare zl i kupie jakiegos pentka 100 QV AlCu i nie bedzie problemu ;)

 

Gdzies czytalem na jakiejs aukcji, ze karty sie kreca 400/800@550/850 co jest dosc marnym wynikiem :/ Wina slabych pamieci 2,5 ns...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. chciałbym zrobić vmod karty. a dokładniej zwikszyć troche napiecie na rdzeniu. Mam Galaxy GF7600GS 1.2ns. Rdzen mam na 679 a pamieci na 1680. Chciałbym wyciągnąc z tego jeszczse wiecej. 700rdzen i 1700pamieci. Moze ktos z was wie jak zwiekszyc napiecie??

Tu masz linka: http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2288557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...