Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie. Lecę szybko za pozwoleniem przekazać tę wiadomość. Wierzcie mi, że nic do konsol nie mam ani do ich użytkowników ale na pewnym forum tak pięknie się bulwersują, że sobie nie odmówię.

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

ano jeden pisze że w NFS lepiej się samochody prowadzą niż w TDU, a drugi ze ma konsole i w kazdym poscie pisze ze on gra a inni czekaja, czasem trzeba odwiedzać inne fora żeby się trochę pośmiać :]

No i za każdym razem jak idzie grać musi o tym napisać :lol2:

 

Nie wiem czemu nie którym posiadaczom Xa tak zależy by wersja na PC była gorsza... oni w to będą grać?

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez przesady...

Po 3 miesiacach posiadania tej gry moge napisac ze zmarnowane pieniadze, na poczatku wszystko ladnie cudnie itp. Lecz nie pamietam kiedy ostatnio w nia gralem, chyba przed swietami.

Grafa jest brzydka, taka prosta bardzo, uboga.

Model jazdy do [gluteus maximus] przez duze D

Ciekawostka - Audi TT 4x4 jak wiadomo jest a dym leci z opon tylnych tylko ;)

NIe ma sie czym podniecac. Kolejna slaba gra. Tryb multi nudzi sie po tygodniu i nie chce sie do tego wracac. Wytawie na allegro chyba tego TDU. Moze jakis frajer kupi.

Te screeny, zapowiedzi, filmy to jeden wielki marketing nakrecajacy sprzedaz. Jesli chcecie kupic to najpierw sprawdzcie demo. Bo inaczej mozecie sie BARDZO zdenerwowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez przesady...

Po 3 miesiacach posiadania tej gry moge napisac ze zmarnowane pieniadze, na poczatku wszystko ladnie cudnie itp. Lecz nie pamietam kiedy ostatnio w nia gralem, chyba przed swietami.

Grafa jest brzydka, taka prosta bardzo, uboga.

Model jazdy do [gluteus maximus] przez duze D

Ciekawostka - Audi TT 4x4 jak wiadomo jest a dym leci z opon tylnych tylko ;)

NIe ma sie czym podniecac. Kolejna slaba gra. Tryb multi nudzi sie po tygodniu i nie chce sie do tego wracac. Wytawie na allegro chyba tego TDU. Moze jakis frajer kupi.

Te screeny, zapowiedzi, filmy to jeden wielki marketing nakrecajacy sprzedaz. Jesli chcecie kupic to najpierw sprawdzcie demo. Bo inaczej mozecie sie BARDZO zdenerwowac.

Wybredziuch jesteś i tyle. :wink: Myślę, że będzie więcej głosów na plus niźli na minus. Trudno jest wszystkim dogodzić a takie opinie są również potrzebne. :D Wystarczy, że ja się "gniotami" zachwycam za dziesięciu.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

will be 25000 free serials on monday, you just need to have 3dgamers, fileplanet free account to get one...

z tym, ze w obu serwisach konta sa płatne.

czyli bez konta na ktoryms z wymienionych serwisow nie ma szans na seriala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N ma sporo racji, ale uważam, że TDU na PC będzie najlepszą ścigałką od czasów ... no właśnie, od czasów czego

W epoce kolejnych NFS to będzie coś nowego, takiej gry na PC jeszcze nie było i myślę, że będzie się dobrze sprzedawać, ale jak ktoś myśli, że ta gra to jakiś majstersztyk to się przejedzie mocno...

Co do grafiki to wygląda ślicznie z AA i podbitymi teksturami, ale jest tak jak Przemol zauważył - jest trochę ubogo jeżeli chodzi o detale przy drodze, no nic, do premiery już nie daleko, ale ja obstawiam, że temat poleci po miesiącu na tyle daleko, że będzie go trzeba szukać w szukajce

 

a kompleksy to leczyć powinni zarówno niektórzy posiadacze x360 jak i posiadacze blaszaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Panowie bez przesady...

Po 3 miesiacach posiadania tej gry moge napisac ze zmarnowane pieniadze, na poczatku wszystko ladnie cudnie itp. Lecz nie pamietam kiedy ostatnio w nia gralem, chyba przed swietami.

Grafa jest brzydka, taka prosta bardzo, uboga.

Model jazdy do [gluteus maximus] przez duze D

Ciekawostka - Audi TT 4x4 jak wiadomo jest a dym leci z opon tylnych tylko ;)

NIe ma sie czym podniecac. Kolejna slaba gra. Tryb multi nudzi sie po tygodniu i nie chce sie do tego wracac. Wytawie na allegro chyba tego TDU. Moze jakis frajer kupi.

Te screeny, zapowiedzi, filmy to jeden wielki marketing nakrecajacy sprzedaz. Jesli chcecie kupic to najpierw sprawdzcie demo. Bo inaczej mozecie sie BARDZO zdenerwowac.

Zmarnowałeś kasę a co powiesz o ludziach którzy kupili konsole tylko dla tej gry.

 

Gdyby gra była majstersztykiem to bym pewnie leciał już po Xa do sklepu ale raczej należę do ludzi kierujących się rozsądkiem :wink:

 

"More than 125 licensed vehicles from exclusive manufacturers including Lamborghini, Ducati, Aston Matin, Saleen, Shelby, and Jaguar."

 

To ma znaczyć, że w becie będą chyba wszystkie auta z paków sprzedawanych na Xa... hmm może w pełnej też będzie 125 aut? Albo z bety będzie można je "przenieść"?

 

Właśnie czytałem nowego Playa i zapowiedź w nim TDU. Grali w wersję na Xboxa brakuje narzekają głównie na ograniczony tuning, usterki GPS-u ( ten w rzeczywistości też czasem potrafi płatać figle ;]) płatne dodatki oraz brak antyaliasingu ( no w wersji PC AA zawsze można włączyć). I jeszcze na brak ludzi/ przechodniów tak jakoś pusto.

 

A co do przechodniów i samochodów to ja chcę nowego Carmageddona z ragdollem!

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ququrydza i co zrobiłeś? Chłopaki się rozwścieczyli.

Tak na marginesie czytając nie których to mam wrażenie, że te 3 rdzenie w konsoli jest im potrzebne bo zastępuje im myślenie :wink:

 

No nic punkt widzenie zależy od punktu siedzenia chociaż dla nie których ten drugi punkt jest całkowicie obcy i niezrozumiały.

 

Chyba nici z tych 125 samochodów i wycieraczek info na fileplanet wygląda jak to http://shop.gameplay.co.uk/webstore/produc...drive_unlimited

 

a wiadomo na Xie nie ma wycieraczek a 125 aut to jest razem z tymi za które się płaci

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:

 

Przestań kaleczyć proszę Cię bardzo Ludwiczku.

no patrz, a w bajce taki inteligentny jest he he heeee

 

ciekawe czy TDU trafi do ludzi o północy czy będzie trochę więcej zamieszania :D

ma ktoś jakieś info na ten temat?

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

no patrz, a w bajce taki inteligentny jest he he heeee

Co ma popełnienie błędów w pisowni do mądrości?

 

@qqrydza tu masz to forum co ma 98 stron jest po hiszpańsku ale to akurat nie jest ważne

http://foro.noticias3d.com/vbulletin/showt...585&page=20

http://foro.noticias3d.com/vbulletin/showt...585&page=22

http://foro.noticias3d.com/vbulletin/showt...585&page=32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

a co ma mądrość do inteligencji? :lol2:

to chyba tobie brakuje trzeciego rdzenia :lol2:

 

czy ktoś odpowie mi na moje pytanie? czy ktoś zna godzinę o której beta zostanie udostępniona?

Tak najlepiej dać głupi uśmieszek zamiast tłumaczyć...

 

to zastąp sobie mądrość inteligencją

 

Data 22 stycznia a godziny nie podali więc można tylko czekać ciekawe tylko czy będzie to na zasadzie dostajesz keya na mail i możesz ściągać czy dają bete na server i kto pierwszy ściągnie.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...