Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

moze jakas ustawka dzis? wkoncu nie mam lagow :D zmiana IP na zewnetrzne pomogla i teraz moze 1 na 100 osob ma u mnie problem z polaczeniem i jest na bialo, reszta na czerwowno, wiec juz nie bedzie na ts "powerlag" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, plz o pomoc... Zainstalowałem sobie TDU, odpalam grę i tak- Filmiki klatkują tak że dźwięk stoi, mam pokaz slajdów z filmu (5 różnych obrazków mi sie pojawia) i dalej stoi... nie włącza się w ogóle gra... żadne błędy nie wyskakują itd... gdy klikam alt+ctrl+del to wyskakuje okienko powiększone tak, jakbym pracował na rozdzielczości 320*240 :( Miał ktoś taki problem? Gra ofc oryginalna :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, plz o pomoc... Zainstalowałem sobie TDU, odpalam grę i tak- Filmiki klatkują tak że dźwięk stoi, mam pokaz slajdów z filmu (5 różnych obrazków mi sie pojawia) i dalej stoi... nie włącza się w ogóle gra... żadne błędy nie wyskakują itd... gdy klikam alt+ctrl+del to wyskakuje okienko powiększone tak, jakbym pracował na rozdzielczości 320*240 :( Miał ktoś taki problem? Gra ofc oryginalna :/

patch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maserati GranSport i ta audica dodana w patchu ( tylko czy na pewno to była klasa D nie pamiętam ;] )

no audi kiepawe jest ;]. Po co dali wersje saloon to nie wiem. Plus za fajne i dokładne wnetrze.

Z D to gransport jest praktycznie najszybsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GranSport ma najlepiej zrobione zawieszenie przez co sie dobrze (wręcz najlepiej) prowadzi, ale najszybszy to nie jest. Z Astonem DB9 wymięka.

Pojedz sobie wyścig dookoła wyspy to zobaczysz ile minut stracisz do Astona ;)

 

Edit: literówka

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GranSport ma najlepiej zrobione zawieszenie przez co sie dobrze (wręcz najlepiej) prowadzi, ale najszybszy to nie jest. Z Astonem DB9 wymięka.

Pojedz sobie wyścig dookoła wyspy to zobaczysz ile minut stracisz do Astonem ;)

No can do :). Są wózki które omijam 'wielkim/szerokim' łukiem ;p (no chyba ze z misjami typu dostarcz tą fure).

Do tej grupy należą;

jaguary ;]

astony

i ferrari enzo.

 

Zresztą co ja pisze; 90% czasu to spędzam w skyline a potem sagaris ;p.

A co do db9 to pewnie masz racje ;].

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj probowałem pograć w tdu ale zonk. normalnie , są trailery , a potem czarny ekran na parę minut. W końcu ładuje się ten ekran z logo tdu i gra próbuje połączyć się z serwerem. Ale po chwili stwierdza , że nie da rady. O co może chodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zanim napisaliście to kopiłem gransporta ;] i fakt, że prowadzi się miodnie.

A najlepsze wózki z klas A,B,C? pytam bo imho lepiej wydać ciężko zarobiony hajs na najlepsza furę żeby szybko się zwróciło :D

 

Co do działania TDU to mi się wieszało, ale zrobiłem scana antyvirem, skasowałem trojana i TDU chodzi jak marzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaguar XJ220 z klasy B, na tuningu 3 stopania. Radzi sobie lajtowo z ferrari i innymi :] Tyle ze do niego to reczna skrzynie bo na 1 rozpedza sie do 100km/h ~ i dopiero wbija 2 ;D dlatego lepiej wziac reczna i samemu zmienic gdzies na 60kmh. :D

 

Tak po za nim to Lotus Esprit z D, Ferrari 288GTO z B albo C, TVR Sagaris tez jest fajny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ten potworek na jedynce ma 160 km/h :)

Soreks za offa , ale polecam posmigac tym potworkiem w GT Legends :-P :D :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile killi zlapalem na tej daytonie;)

 

jak ludzie sie nie znali to praktycznie kazdy przyjowal wyzwania myslac... o jakis kolo z wozie G klasy, latwe pkty... 95% sie mylila =]

Edytowane przez Dev-o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile killi zlapalem na tej daytonie;)

 

jak ludzie sie nie znali to praktycznie kazdy przyjowal wyzwania myslac... o jakis kolo z wozie G klasy, latwe pkty... 95% sie mylila =]

To samo mam ze skylinem ;]. Nie ma szans z klasą A ale na każdą ponizej styknie na newbies ;]. Ustawia sie krętą trase i tyle. Mało kto nie akceptuje duela ;]. 'Normalny' r34 (aka ponad 1000bhp) nie mieścił by sie w zadej klasie :P.

 

Co do najlepszego wózka dla C i B to ja mam jeden: sagaris ;]. Mało jaki wóz daje takiego funa z jazdy i w dodatku jest cholernie szybki ;0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezcie sobie mocniejsza corvette, ustawcie manualne sprzeglo - przyspieszenie do ~230km/h ogromne i spokojnie zjada murcielago i pare innych wozkow z klasy A, o pozostalych klasach nie wspomne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezcie sobie mocniejsza corvette, ustawcie manualne sprzeglo - przyspieszenie do ~230km/h ogromne i spokojnie zjada murcielago i pare innych wozkow z klasy A, o pozostalych klasach nie wspomne :D

Racja, racja pół gry przeszedłem na Corvetce i jeździło się mega przyjamnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...